Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanađanke osvojile zlato posle neverovatne utakmice protiv Amerikanki. Prvo Amerikanke vodile 2:0 i Kanađanke uspele da stigni tu prednost i otišlo se u produžetke. Potom su postigli još jedan pogodak i dobili neverovatan meč.

    Sada čekamo da vidimo šta će kolege im da urade.

    Comment


    • Jos minimum 20 minuta nervoze

      Comment


      • Nestrpljivo cekam drugo polufinale.

        A ovdje sto se tice Svedske i Finske , vise bih volio da vidim Svedjane u finalu.

        @Power

        Sta mislis mogu li Amerikanci preko Kanadjana?

        Comment


        • Vjerujem da mogu... i nadam se da hoce Ameri su do sad prikazali najbolju igru. Pavelski, van Riemsdyk i pogotovo Phil Kessel su u strasnoj formi. Kessel razbija.. on je sigurno najbolji igrac dosadasnjeg dijela turnira.

          Ocekujem vrhunsku utakmicu i pobjedu Amerike u regularnom dijelu Za njih sam navijao i u onom finalu u Vankuveru..bilo mi ih je zao tad i zato bi volio da ih sad pobijede.

          Comment


          • Tako se to radi Finale!

            i zagarantovana medalja u dzepu!

            Finskoj zelim da osvoji bronzu. Zasluzili su medalju.

            Comment


            • Nema Raška na golu nema ni hemije u ekipi Tu je ova utakmica odlučena, drugi gol je prošao kroz Lehtonena. Mnogo bezopasniji Šveđani od Rusa i daju 2 gola, jebeš hokej. Još samo fali da Kanada ispadne od naduvanih Amera pa da finale preskočim

              Comment


              • Noto, sta bi sa onim drvenim medaljama koje si dijelio? Je li ostala koja za "bracu" Ruse?

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Još samo fali da Kanada ispadne od naduvanih Amera pa da finale preskočim
                  Ko je vise po tebi pokazao do sada Ameri ili Kanadjani?

                  Zasto su Ameri naduvani , ne kontam..

                  Comment


                  • Zato što gledam NBC i polako mi dolazi muka Prvo su likovali poraz Rusa i NHL ligu kako su ovi ispali zbog KHL igrača, a KHL igrači bili najbolji u ekipi, pri tome u Finskoj ih još više igralo, ali standardno priča kako njima odgovara. Svoje dižu u visine a realno su slabiji od Kanade. Jesu pokazali više, ali kad igraju takve klase to ne igra neku ulogu u jednoj utakmici. Naduvavali su se ovako 2002 kad je Kanada bila loša kroz turnir i onda im dali po ušima u finalu, bukvalno ih pomeli s terena. Glupo je da sebe favorizuju u odnosu na Kanadu, to je kao kad u fudbalu igraš protiv Brazila i dižeš se u visine

                    Comment


                    • Odlicno objasnjeno.

                      Ja ocekujem dosta neizvjesnu utakmicu , dajem malu prednost Amerima eto samo zato sto su vise do sada pokazali od Kanadjana , ma da to nista ne znaci kad se sastaju klase u hokeju.

                      Comment


                      • Realno, Kanada je i dalje favorit. Moze Amerika da leti po terenu tokom cijelog turinra, ali zna se od koga imaju kompleks

                        Vidim da je vec krenula prica po americkim i kanadskim medijima da je njima sad lakse sto je Svedska prosla i da ce, ko god prodje, da ih pocisti u finalu. E pa vazi... mogu samo da se sagnu i jedni i drugi


                        Moram pomenuti sramnu organizaciju, koja je dozvolila da se polufinale igra u poluprazoj areni. Rusi su odavno pokupovali sve karte, a posto su ispali sad nece da dolaze Organizacija je trebala da pusti nove karte u prodaju, pa ko j*be stoku. Sramota.
                        Last edited by powerslave; 21-02-14, 14:54.

                        Comment


                        • Kakva ludnica..

                          Ovdje svako svog konja hvali.

                          @Powerslave

                          U elementu sve mozes samo mi Svedjane ne diraj.

                          Upravo sam cuo informaciju o kartama..

                          Velika sramota Rusa.
                          Last edited by Rossonero; 21-02-14, 14:58.

                          Comment


                          • Samo zamisli koliko treba da budes ogranicen, da imas u dzepu karte za onakve utakmice i da neces da ides Ok, kapiram da su njihovi ispali, ali ako ih vise ne interesuje... onda ih sigurno hokej kao sport ne zanima.

                            Ja bi ubio covjeka da odem na finale

                            Comment


                            • Ocigledno ih ne zanima ni hokej kao sport.

                              Ne mogu da vjerujem da su toliko bili sigurni da ce Rusi igrati finale (ustvari da ce osvojit zlato) , veliko podcjenjivanje ostalih klasa hokeja, ako mi vjerujes sad mi je drago sto su ispali..

                              Ali ovo za karte je dno dna..

                              Comment


                              • Nakon sto su Amerikanke juce pokradene protiv Kanadjanki i tu mislim konkretno na jedno od dva iskljucenja koje su Amerikanke dobile sto je meni bilo smesno(jes da nisam navijao za njih), danas bih bas zeleo da Kanada ispadne.

                                Premasili su moja ocekivanja Svedjani, protivnici su uglavnom bili koje sam ja prizeljkivao, najbitnije je da imaju srebro u dzepu i ko bi rekao bez oba Henrika i Frencena.Lundkvist danas bio veoma raspolozen.

                                Rask se sinoc razboleo, pa zbog toga danas nije bio na golu.Meni je cudno sto sansu nije dobio Nijemi.

                                Comment

                                Working...
                                X