Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOI 2014: Hokej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Puno toga ne stima u ruskoj reprezentaciji, dalo se to primetiti u prethodnim tekmama.Losa atmosfera izgleda vlada u ekipi, a i najvece zvezde u napadu guse jedne druge jer pokusavaju da sa svojim solo potezima zadive publiku.
    Potpis!

    Comment


    • Zbornaja

      Nadao sam se da mogu do pobede nad ledenim Fincima ali nije se moglo. Nisam gledao meč, malo sam pogledao Šveđane i Slovence, potpuna dominacija, sada sam uz njih do kraja.

      Comment


      • Bas kao sto sam i mislio, tesko ce Cesi da izadju na kraj sa mladjim i brzim Amerikancima.

        Letonci za sada se dobro nose sa Kanadjanima.

        Comment


        • Povećavaju Ameri na 4:1

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=k3DoUe6LVfU

            komentar na ceskog golmana
            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

            Comment


            • Ne može Kanada dati gol letonskom djetetu, 1000 šuteva je skinuo

              Comment


              • NIje presla ???
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • Originally posted by Sinisa Kun View Post
                  NIje presla ???
                  Nedovoljno

                  Comment


                  • Super

                    Zar nekom logikom ovaj letonac nebi trebao dobiti isljucenje
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Ne, iz razloga sto nije zadrzao pak u ruci, vec ga je samo sklonio rukom s linije i pustio...sto je dozvoljeno u svakom momentu, nogom, rukom, glavom

                      50:13 sutevi
                      Last edited by petar84; 19-02-14, 19:05.

                      Comment


                      • 50-13 u sutevima na gol za Kanadu.

                        Vrijeme je bilo da zabiju..
                        Last edited by Rossonero; 19-02-14, 19:08.

                        Comment


                        • Jedva ziv dodjoh kuci nakon 10 sati mucenja u divnom vozu... i hohohohhohohoh imam sta da vidim

                          Lijepo ja reko jos onda, da nece moci preko Finske, nego Noto ne slusa

                          Svedska-Finska kakav derbi. Pa ne moze bolje Naravno, nadam se pobjedi Ko god da prodje od ovo dvoje, volio bi da osvoji turnir.

                          U drugom paru navijam za Amere. Svedska-Amerika bi bilo finale bas po mom meraku


                          Nisam ni danas ni juce mogao da ispratim utakmice, tako da ne znam sta sam propustio.. ako se neko bitan povrijedio ili je bilo nekih pizdarija, neka neko napise da ne kopam po netu

                          Comment


                          • Povrijedio se Tavares i propustiće odlučujuće utakmice.

                            Comment


                            • Kako Šveđanke prokockale prednost od 2:0. Švajcarska preokrenula na 4:2 i sada Šveđanke smanjile na 4:3 ali malo vremena za produžetke.

                              Na kraju Švajcarska osvaja bronzu. Švedska je sama kriva zbog velikog pada u igri.

                              Comment


                              • Kakva borba za zlato

                                Samo fali pogodak

                                Comment

                                Working...
                                X