Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • другар на кладионици добио 202 евра на уложених 2... реко, па једном и ти да узмеш лову, а не само Ноле....
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Samo se ti nadaj - on ovakve prilike ne propusta. Sad kad je video da je Novak ispao ima da grize jos jedno 17 puta vise ...
      Ne nadam se ja, ispao mi Nole a sad mi je potpuno svejedno ko ce osvojiti. Samo ne bih volela da je to Federer.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        3-4 izmjene od preko 20 poena...a Novak nece da potegne, ceka gresku...to ga je ubilo...

        Svaka cast Stanu sto nije pravio greske u tim poenima, ne smije se to zaboraviti istaci
        Znaci Novaka je dosta bio pasivan, jednostavno nije imao ostrine da zavrsava poene, bar ono sto sam ja vidio u 5.setu , ne znam kako je ranije bilo u mecu

        Comment


        • Da Roger kao nekad pocisti sve.
          Ili da Grisa dobije da Mariji nabija komplekse.Imam i ja isto neki osjecaj, posto onaj zulj na Rafinoj ruci nije macji kasalj.Boli ono mnogo jedino tablete protiv bolova.


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by SonjaFan View Post
            Ne nadam se ja, ispao mi Nole a sad mi je potpuno svejedno ko ce osvojiti. Samo ne bih volela da je to Federer.
            Pa bolje i Federer nego Nadal... meni bi najbolje bilo kada bi Dimitrov mogao do titule
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by Miki90 View Post
              Mozda mu je ovo i trebalo. Secam se neki clanak kad sam citao, o tome kako je gubio 2010 od raznih pacera, ne secam se za koji tacno mec je rekao da je prelio casu, ali ovo moze biti to. Poslednje 2 sezone nema nista osim AO, a eto ove nema ni njega. Neka se malo iscima sad i poradi na nekim stvarima. Igra je tu, glava nije u nekim kljucnim trenucima. I ja cu ga bodriti bez obzira na sve. Ne pada mi ovo tesko, teze su mi pala izgubljena finala US-a, ovde bar ima 4 titule, i 4:0 u finalima. A tamo ima jednu, i skor 1:4 u finalima. I taj RG mu isto izmice vec godinama....
              Brate bodricemo ga mi svi i da nikad vise nista ne osvoji. Ali stvarno ne vidim problem da konstatujemo da ima probleme. Mi smo njegovi navijaci, ne likujemo sto ima problema, ali je posteno priznati da ih ima. I odma su neki dosli i poceli pricu pljuvanje, nije to pljuvanje, cinjenica je da je ovo sramota, cinjenica je da je danas bio ocajan, cinjenica je da bira pogresna rjesenja. I to traje i traje, treca godina krece.
              sigpic

              Comment


              • Jedan je Viktor Troicki!

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Znaci Novaka je dosta bio pasivan, jednostavno nije imao ostrine da zavrsava poene, bar ono sto sam ja vidio u 5.setu , ne znam kako je ranije bilo u mecu
                  Pa tako je bilo i u mecu.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Znaci Novaka je dosta bio pasivan, jednostavno nije imao ostrine da zavrsava poene, bar ono sto sam ja vidio u 5.setu , ne znam kako je ranije bilo u mecu
                    Ma on tako igra vec dve zadnje godine. Imao je srece sto Rafa nije igrao AO prosle godine inace ni tu titulu ne bi osvojio.

                    Comment


                    • Originally posted by DelijaHool View Post
                      Новак кад изгуби увек је то само због проблема у глави, је л' да?
                      Просто је немогуће да га неко надигра и да има више среће у кључним тренуцима.
                      Bojim se da je bilo sve to troje: Psiha, nadigran je i nedostatak srece ali i hrabrosti.

                      Comment


                      • i naravno one greske u 4. gemu...ono je nedopustivo da mu FH onako zakaže

                        Stan 2 breaka u 5. setu...8 Novakovih gresaka...6 puta FH u mrezu

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          i naravno one greske u 4. gemu...ono je nedopustivo da mu FH onako zakaže

                          Stan 2 breaka u 5. setu...8 Novakovih gresaka
                          To sve govori, tj to govori o tome ko je MENTALNA GROMADA
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by skeptik View Post
                            Ma on tako igra vec dve zadnje godine. Imao je srece sto Rafa nije igrao AO prosle godine inace ni tu titulu ne bi osvojio.
                            Ali obozava ovako da igra protiv Wawrinke. Maltene da mu nabaca, a da ovaj trenira udarce. Generise ogromnu snagu, cak i kad mu slajs posaljes on moze da je raspali 130+, ali cim ga odalji od osnovne, cim su to dublje lopte i nesto nize e onda taj Wawrinka postaje masu impotentniji. No Novak ne bi bio Novak kad ne bi sebi komplikovao zivot.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by nikola_bg View Post
                              Jedan je Viktor Troicki!
                              сада има друштво са Типсом и Нолетом...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Pa bolje i Federer nego Nadal... meni bi najbolje bilo kada bi Dimitrov mogao do titule
                                Meni to nije bolje.
                                Da mogu da biram biram Stana. Ali znam da on ne moze.

                                Comment

                                Working...
                                X