Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • саће Бекер да изгрди Нолета....
    sigpic

    Comment


    • Sinoc je Mats je rekao da je za Wawrinku bolje ako bude gubio na pocetku meca,ako on bude ganjao Novaka.

      Comment


      • Moja povrsna analiya je: Servis je bio slab u 2 i 3 , u 3 setu razmene je uglavnom dobijao Stanimal , a Novak uopste nije bio u mecu ko da je hteo da izgubi takav sam utisak steko. Samo je sparingovao u 3 setu. U cetvrtom se stabilizovao koliko toliko, ali je u glavi imao misao" opet igram pet seta covece" i to ga je po meni udaljilo od pobede. 5 set stara boljka, brejk pa ribrejk tu ne znam sta da kazem jednostavno Novak je manje zeleo ppobedu. To je to Zivi bili

        Comment


        • е шта смо дочекали да нам пензионер Зимоња осветли образ на тениском небу...
          sigpic

          Comment


          • Zasluzio je pobedu ovakvog formata Stan, mucno je sto nema nikakve sanse da osvoji titulu.

            Comment


            • Ćuti Boki, ne baksuziraj. Za sada sve ide po planu.

              Comment


              • Pred ovaj mec sam Stanislavu davao 0,5% sansi da dobije ... Posle prvog seta 0,1% ...
                Ali majstor za dizanje protivnika iz mrtvih je uspeo nemoguce tj da tako mali procenat sprovede u delo ....
                Pogresni udarci u pogresno vreme.... pogresna taktika u petom totalno. Do petog je Stanislav svojom agresivnoscu dobijao veliku vecinu razmena. U petom se to okrenulo, Novak je poceo da dobija skoro sve takve razmene, ali on i pored toga 2 odlucujuca poena ide na mrezu ZASTO??? Gde je tu teniska inteligencija, Fali mu teniske inteligencije i onaj kiler instinkt, jer on kakav je rob dobar on ce pre da grogiranom protivniku pruzi ruku i da ga digne nego da ga zgazi ...
                Protiv Berdiha ce da prsne, ali nema veze, on je svoj deo posla obavio skinuo je Nadalu Novaka sa grbace i otvorio mu stranicu da se opet upise u istoriju ..... Svaki slem po dva puta - to je achievment za ANALE ....
                Da budem prvi ovde koji mu je cestitao na tituli GZ Nadal (ostaje zal sto ce to dostignuce osvojiti bez prave borbe, ali sta je tu je ko je kriv nasem sampionu (sampionu - ROFL) sto gubi on kojekakvih .... Menova Stenova i slicnih
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne osvaja Nadal titulu. Ima da se desi iznenadjenje i u drugom djelu zreba...#osecaj

                  Comment


                  • Mozda mu je ovo i trebalo. Secam se neki clanak kad sam citao, o tome kako je gubio 2010 od raznih pacera, ne secam se za koji tacno mec je rekao da je prelio casu, ali ovo moze biti to. Poslednje 2 sezone nema nista osim AO, a eto ove nema ni njega. Neka se malo iscima sad i poradi na nekim stvarima. Igra je tu, glava nije u nekim kljucnim trenucima. I ja cu ga bodriti bez obzira na sve. Ne pada mi ovo tesko, teze su mi pala izgubljena finala US-a, ovde bar ima 4 titule, i 4:0 u finalima. A tamo ima jednu, i skor 1:4 u finalima. I taj RG mu isto izmice vec godinama....

                    Comment


                    • Originally posted by SonjaFan View Post
                      Ne osvaja Nadal titulu. Ima da se desi iznenadjenje i u drugom djelu zreba...#osecaj
                      Samo se ti nadaj - on ovakve prilike ne propusta. Sad kad je video da je Novak ispao ima da grize jos jedno 17 puta vise ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Vlajko, ta promaha u glavi. Svako je ima. Desi se nekad i da ona prestane nakratko.

                        Imao je i Stan danas tu promahu u 4. setu i na pocetku 5. pa je nije Novak iskoristio. Poslje toga promaha je prestala..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Gledala sam prvi set, sredina cetvrtog i peti. Novak je igracki gledano u sasvim dobroj formi, ali psihicki. . .sta reci. Cestitke Wawrinki i celom njegovom intenzitetu igre, ali on realno nije mogao da uzme servis Novaku u peti. I to se dogodilo. Novak je zaista glupo poklonio. Mozda bizarno zvuci, ali nije dovoljno zelio pobedu. Ono sto sam ja gledala je bilo bez posvecenosti i strasti koja je potrebna na GS. Sta je posredi ko zna. Ali, on se mora ozbiljno posvetiti ovom problemu.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Ćuti Boki, ne baksuziraj. Za sada sve ide po planu.
                            gledas li il livescore?

                            Comment


                            • 3-4 izmjene od preko 20 poena...a Novak nece da potegne, ceka gresku...to ga je ubilo...

                              Svaka cast Stanu sto nije pravio greske u tim poenima, ne smije se to zaboraviti istaci

                              Comment


                              • Originally posted by Niki View Post
                                Gledala sam prvi set, sredina cetvrtog i peti. Novak je igracki gledano u sasvim dobroj formi, ali psihicki. . .sta reci. Cestitke Wawrinki i celom njegovom intenzitetu igre, ali on realno nije mogao da uzme servis Novaku u peti. I to se dogodilo. Novak je zaista glupo poklonio. Mozda bizarno zvuci, ali nije dovoljno zelio pobedu. Ono sto sam ja gledala je bilo bez posvecenosti i strasti koja je potrebna na GS. Sta je posredi ko zna. Ali, on se mora ozbiljno posvetiti ovom problemu.
                                Nije frka sto je poklonio jednom, nego je poklonio dva puta CAR - MAJSTOR ZA POKLANJANJE ...
                                Od sada ga zovem Deda Mraz
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X