Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian Open 2014. - Uživo komentarisanje mečeva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rafa, sad je i vise nego jasno, prestize Roleta po broju Slemova.

    Jbg.

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Pa da mi je iz oka izašao ima da ga kritikujem kada pravi ovakve gluposti, jer ovo je ništa drugo nego neviđena glupost. I slabost, kakva.. na njemu je to da otkrije, nisam psiolog.
      Ne mora čovek da se plaši protivnika, da bi bio mentalno tanak i slab, kao što je Novak u četvrtom po redu GS. Na RG je u petom izgubio isto sa 9:7 gde je imao prednost brejka... eheeeej...to treba biti stvarno majstor pa ponavljati i ništa ne učiti iz svojih prethodnih grešaka.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by proudNolee View Post
        Jel ga ovaj poraz čini manjim šampionom
        Naravno da ne. Ali ne sme ovo da sebi dozvoli, da igra dva puta uzastopno pet setova sa Stanom.

        Comment


        • Mojes>Beker

          Comment


          • Nastavlja se tradicija, svi preko Novaka

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Mojes>Beker
              Povlacio sam tu paralelu, rekose nidje veze. Pa i jeste nidje veze, Mojzi je za ovu budalu mag.

              Toliko je legendi igre i on izabere najgoru mogucu. A Wilander prenosi meceve po ESu i vodi neke emisije tipa Narod pita, iako u prste zna igru.
              sigpic

              Comment


              • Ajde barem ostali još Ziki i Nestor, ajde momci!

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Iskoči i Prle odnekle, nisam ni sumnjao Prle, šta kažeš za ovu mentalnu provaliju zvanu Novak
                  Hoćel' ta kafa ?! Dolazio bih ja češće da je umjesto kafe, pivce ili rakaš.

                  Loše, mnogo loše. Predlažem pauzu od pola godine, pa kad se zaželi tenisa i pobijeđivanja nek se vrati. Rezultati zagarantovani.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Povlacio sam tu paralelu, rekose nidje veze. Pa i jeste nidje veze, Mojzi je za ovu budalu mag.

                    Toliko je legendi igre i on izabere najgoru mogucu. A Wilander prenosi meceve po ESu i vodi neke emisije tipa Narod pita, iako u prste zna igru.

                    Znaci svako ko su ga pitali sta misli o toj saradnji , rekao da je bio sokiran kada je cuo za to. Pa gdje neces hajde da unamijes Bekera da ti pomogne sa ribama i da idete u nocni zivot to moze ali nesto drugo tesko

                    Comment


                    • Ove godine Rafa osvaja uzima sva 4 GS i ulazi u istoriju.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Ove godine Rafa osvaja uzima sva 4 GS i ulazi u istoriju.
                        Ne mora, dovoljno je da uzme prva tri. Uzme li sva cetiri, a ima i USO iz 2013. obrnuce igricu na level nehumano.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nek je Rafa živ i zdrav i ako je sposoban nek nosi sve.... auuuu.. koji put više.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sta znate, zivot je cudo mozda se sve vrati na RG. Just sayin

                            Comment


                            • Novak je bas bukvalno shvatio da je "lepo je pomagati drugima".

                              Last edited by Mr. Wolf; 21-01-14, 13:08.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Tako je, dupli brejk Ajde sad po set

                                Comment

                                Working...
                                X