Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Boze partneru, kako te samo ne mrzi
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Vladan Beneto.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Boze partneru, kako te samo ne mrzi
          Prvi put igram i vec cu zavrsiti ispred njega kad osvojim ovaj turnir.

          Comment


          • Hahhaahh Vladan
            Bar mi je drago što je Federer već sad zakuvao sledeću sezonu
            Eto govorio biće prvi pa ništa.
            Danas je već bilo interesantno, ali biće u Londonu zanimljivo i narednih dana

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Prvi put igram i vec cu zavrsiti ispred njega kad osvojim ovaj turnir.
              Hahahah ti si tek ambiciozan , najviśe si davao obećanja

              Comment


              • Jesam li ja u paralelnom univerzumu? Posto u ovom nasem 14. i 10. se meni sprdaju, a dali bi bubreg da budu na mom mjestu. Ja sam bio prvi, ja sam prvi broj jedan, i svakako cu opet biti prvi, vi to nikad necete, to je razlika izmedju mene i vas. Ja sam Djokovic, Nadal, Federer slobodno izaberite ime, vi ste Jan Hernih.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Jesam li ja u paralelnom univerzumu? Posto u ovom nasem 14. i 10. se meni sprdaju, a dali bi bubreg da budu na moj mjestu. Ja sam bio prvi, ja sam prvi broj jedan, i svakako cu opet biti prvi, vi to nikad necete, to je razlika izmedju mene i vas. Ja sam Djokovic, Nadal, Federer slobodno izaberite ime, vi ste Jan Hernih.
                  Ono si sve vreme ti pričao, nemam potrebu da te sprdam
                  Samo ti tako budi ubeđen.

                  Comment


                  • Ne nego se ti najvise cimas, pa je interesantno. Ja ove sezone 3 meca nisam odgledao i zasluzeno propao k'o zeton, shminke isto nigde nema, Bojane takodje, ali ti najvise pises o borbi za prvo mesto i sve oko suicidea, pa onda ljudima interesantno da se nasale.

                    Comment


                    • Ne mogu da vjerujem da sam na Cilica igrao.

                      Comment


                      • Znam ko ga nece ni igrati
                        Olja sta ce too biti da mi je partner odigrao na Cilica
                        Last edited by ledeni 80; 14-11-18, 13:51.

                        Comment


                        • Danas Čilić odlučuje o ovoj igrici. Ako izgubi sve je gotovo. Nije baš interesantno pratiti kad svi imaju istog ,ali ovako vredi videti kad su svi na Čilića

                          Comment


                          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                            Danas Čilić odlučuje o ovoj igrici. Ako izgubi sve je gotovo. Nije baš interesantno pratiti kad svi imaju istog ,ali ovako vredi videti kad su svi na Čilića
                            Kad Zverev i Isner nisu nista bolje opcije. Ne bi me cudilo ni najmanje da izgubi.

                            Comment


                            • Ja sam govorio da ste svi išli na baš jednu opciju što znači ili svi prolazite ili ispadate.

                              Comment


                              • Cilkan, igrac koji me je izbacivao jedno 3-4 puta sa igrice, prekretnica definitivno. Nikako ga ne gotivim kao igraca, u stanju je izgubiti protiv 501. na listi, ali protiv ovakvog Iznera i sporije podloge jednostavno mora dobiti.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X