Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NEMANJA97 View Post
    Ajoj fiksni pa što ne ideš na titulu kad si već sam ostao?
    Ili opet veruješ da Delpo ide u finale?
    Ne sumnjam da je to.
    -To define is to limit.

    Comment


    • Originally posted by icetea View Post
      Ne sumnjam da je to.
      Gledano iz mog navijačkog ugla nadam se da neće biti u pravu E sad ako stvarno ovo pogodi onda samo da mu poručim svaka čast.

      Comment


      • Tea zna...Pa malo bi glupo bilo kad bi igrao na Rafu a pricam ceo turnir kako mi se Delpova igra vise svidja i da moze do Noleta,i onda odigram na Nadal u SF

        Ali prvo treba da dodjem do SF,polako

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Tea zna...Pa malo bi glupo bilo kad bi igrao na Rafu a pricam ceo turnir kako mi se Delpova igra vise svidja i da moze do Noleta,i onda odigram na Nadal u SF

          Ali prvo treba da dodjem do SF,polako
          Ništa onda od tebe fiksni
          Već danas moraš znati koga ćeš birati ako bi da stigneš dalje od SF.
          Nema šta da je glupo ili ne , nije bitno śta si gde pisao. Nego samo šta od koga sada očekuješ i to je to.
          Ovako teško do titule

          Comment


          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
            Ništa onda od tebe fiksni
            Već danas moraš znati koga ćeš birati ako bi da stigneš dalje od SF.
            Nema šta da je glupo ili ne , nije bitno śta si gde pisao. Nego samo šta od koga sada očekuješ i to je to.
            Ovako teško do titule
            Opusteno seti se prvog dana i kad sam ti rekao o RF da bi ga samo tad igrao ,jedino sto sam ja ocekivao da ovo nocas ucini Don Fabio ,a ne Milman
            A narvano da znam sve do kraja na koga cu igrati ako prodjem,a to sto sam pisao ,ja pisem uvek ono sto mislim ,i mislim da Delpo moze ne kazem da je lako al gledajuci turnir mislim da moze preko Nadala.

            Pre turnira 100% bi gadjao na Rafu u nekom njihovom medjusobonom duelu,ali Delpo mi se bas svidja,a Rafa stuca,i previse
            Last edited by 61563; 04-09-18, 12:40.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Opusteno seti se prvog dana i kad sam ti rekao o RF da bi ga samo tad igrao ,jedino sto sam ja ocekivao da ovo nocas ucini Don Fabio ,a ne Milman
              A narvano da znam sve do kraja na koga cu igrati ako prodjem,a to sto sam pisao ,ja pisem uvek ono sto mislim ,i mislim da Delpo moze ne kazem da je lako al gledajuci turnir mislim da moze preko Nadala.

              Pre turnira 100% bi gadjao na Rafu u nekom njihovom medjusobonom duelu,ali Delpo mi se bas svidja,a Rafa stuca,i previse
              Ti se Federer tad iskoristio sticajem okolnosti. Možda si tad mislio da će ispasti , ali da ga nisi onaj put iskoristio. Pa sigurno ni ti ne bi verovao da će Millman da ga izbaci pa bi ga stavio ko i ostali.
              U prošlom komentaru je delovalo da uopšte ne razmišljaš za dalji tok turnira.
              Dobro samo da ne ispadne posle turnira da ti štucaš zbog prokockane prilike.

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Ti se Federer tad iskoristio sticajem okolnosti. Možda si tad mislio da će ispasti , ali da ga nisi onaj put iskoristio. Pa sigurno ni ti ne bi verovao da će Millman da ga izbaci pa bi ga stavio ko i ostali.
                U prošlom komentaru je delovalo da uopšte ne razmišljaš za dalji tok turnira.
                Dobro samo da ne ispadne posle turnira da ti štucaš zbog prokockane prilike.
                Ja sam iskreno verovao da RF ispada sigurno u QF a nadao se ranije,i nikad ne bih tipovao na njega sem u prvom kolu,eventualno drugom,i zato mi je bio zamena u slucaju da je Per izgubio od onog Novaka,onda bih stavio RF u drugom kolu i posle vise nikad.

                A inace ja kad se obavi zreb ,znam kad cu kog tipovati do kraja,i samo u zavisnosti ako se desi nesto neocekivano,ili recimo mi se ucini da Delpo moze kao sto je sad slucaj,onda se prilagodjavam gde treba

                Comment


                • Lakse mi je sada zbog ispadanja u proslom kolu jer bih igrao vjerovatno na Federera.

                  Cestitam Fiksni.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Lakse mi je sada zbog ispadanja u proslom kolu jer bih igrao vjerovatno na Federera.

                    Cestitam Fiksni.
                    hvala Samuraj

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Lakse mi je sada zbog ispadanja u proslom kolu jer bih igrao vjerovatno na Federera.

                      Cestitam Fiksni.
                      Izgleda da i ovaj USO pokazuje zašto je teško ovde osvojiti Grand Slam.

                      Comment


                      • Bilo koji GS pa makar bio to I W

                        Comment


                        • Vidi se ko je pravi majstor i poznavalac tenisa... [emoji122][emoji122][emoji122] Fixni za predsjednika! Samo naprijed

                          Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • e fiksni, sta ti uradi CAR
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • To je ono kad se razmišlja već o Delpu i Rafi , a ono te zezne majstor Marin Baš sam fino rekao da je suđeno da ovaj USO ovde niko ne osvoji

                              Comment


                              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                                To je ono kad se razmišlja već o Delpu i Rafi , a ono te zezne majstor Marin Baš sam fino rekao da je suđeno da ovaj USO ovde niko ne osvoji
                                Ma treba na sigurno igrati, a ne ici na to da se osvoji.

                                Comment

                                Working...
                                X