Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    To bi u praksi značilo sledeće.
    Uzeću sebe kao primer.
    Čekam da vidim da li će Anderson proći a imam u planu da tipujem za QF Delpa i Čilića kao rezervu (ako prođu svoje mečeve)
    Šta ako preođe Kevin a ova dvojica zglajznu?
    A imala sam recimo opciju da sačekam pa da odigram npr.Bustu.
    Ili sam ja previše plava ili je to tvoje previše komplikovano
    Nije bitno, sačekaću pa ću tipovati Kačanova ili Čilića koji god od njih dvojice da prođe, a jedan hoće sigurno pošto imam obojicu na raspolaganju. Takođe ću onog koji prođe iz meča Novak vs Griša (a jedan hoće proći sigurno) staviti kao rezervu, i tu takođe imam obojicu na raspolaganju. Ostatak žreba me u ovom trenutku i ne zanima....sve ovo naravno ako prođe Wawrinka .
    U suštini apsolutno ništa nisam dobio, ali nije nikakav problem, pretpostavljam da je teže pratiti onom ko vodi evidenciju kad bi se dozvolilo svima da prave ovakve egzibicije, tako da je OK.

    Comment


    • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
      Nije bitno, sačekaću pa ću tipovati Kačanova ili Čilića koji god od njih dvojice da prođe, a jedan hoće sigurno pošto imam obojicu na raspolaganju. Takođe ću onog koji prođe iz meča Novak vs Griša (a jedan hoće proći sigurno) staviti kao rezervu, i tu takođe imam obojicu na raspolaganju. Ostatak žreba me u ovom trenutku i ne zanima....sve ovo naravno ako prođe Wawrinka .
      U suštini apsolutno ništa nisam dobio, ali nije nikakav problem, pretpostavljam da je teže pratiti onom ko vodi evidenciju kad bi se dozvolilo svima da prave ovakve egzibicije, tako da je OK.
      Verovatno...kako te ne zanima ostatak? A titula?
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • naglasak je na "u ovom trenutku".

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          To bi u praksi značilo sledeće.
          Uzeću sebe kao primer.
          Čekam da vidim da li će Anderson proći a imam u planu da tipujem za QF Delpa i Čilića kao rezervu (ako prođu svoje mečeve)
          Šta ako preođe Kevin a ova dvojica zglajznu?
          A imala sam recimo opciju da sačekam pa da odigram npr.Bustu.
          Ili sam ja previše plava ili je to tvoje previše komplikovano
          Ne Maro, u njegovom slucaju neko od ovih mora da prodje jer igraju h2h. On za QF uzima pobednika meca 1/8 izmedju Cilica i Khachanova (ako Cilic prodje on mu je QF tip ako Karen prodje on mu je QF tip) neko od njih dvojice mora da prodje. Isti je slucaj i za zamene (ili Nole ili Grigor 100% prolaze jer igraju jedan protiv drugog) a on nije iskoristio nijednog. Tak od ane postoji sansa kao u tvom primeru da neko "zglajzne".

          Nije isto poredjenje ti imas u tvom primeru samo po jednog igraca za glavni tip/zamenu, (znaci ukupno 2) a postoji mogucnost da neko od njih ili obojica izgube. On nije koristio nijednog od cetvroice igraca u te dve osmine finala, tako da mu je apsolutno svejedno ko od njih ce da prodje, ( naravno ako Wawrinka prodje i ne ubije ga, jer je na njega igrao u osmini). Prodje Cilic "super" igra QF na Cilica, prodje Kacanov isto super, igra QF na Kacanova, nebitno mu je ko od njih igrta protiv PCB, isto tako i za zamene. Jedino ko moze da mu "zglajzne" je Wawrinka.
          Last edited by colchonero; 17-08-18, 16:02.

          Comment


          • Ne moze niko da mu "zglajzne" jer on uopste ne ceka nikog od njih u njihovim 1/8. Evo da uprostim. On se u 1/8f odlucio za Wawrinku i njega ceka, a u 1/4f (ukoliko Stan prodje) se decko odlucio da tipuje na protivnika PCB koji je vec u 1/4f jos od juce. Tako da njemu nije bitno da li ce to biti Rus ili Marin, niti ista dobija, gubi ranijim tipovanjem.

            Isti primer i za zamene, samo umesto PCB citaj Raonic (koji je takodje vec u 1/4f). Nadam se da je sad jasnije.
            Last edited by colchonero; 17-08-18, 16:12.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ne Maro, u njegovom slucaju neko od ovih mora da prodje jer igraju h2h. On za QF uzima pobednika meca 1/8 izmedju Cilica i Khachanova (ako Cilic prodje on mu je QF tip ako Karen prodje on mu je QF tip) neko od njih dvojice mora da prodje. Isti je slucaj i za zamene (ili Nole ili Grigor 100% prolaze jer igraju jedan protiv drugog) a on nije iskoristio nijednog. Tak od ane postoji sansa kao u tvom primeru da neko "zglajzne".

              Nije isto poredjenje ti imas u tvom primeru samo po jednog igraca za glavni tip/zamenu, (znaci ukupno 2) a postoji mogucnost da neko od njih ili obojica izgube. On nije koristio nijednog od cetvroice igraca u te dve osmine finala, tako da mu je apsolutno svejedno ko od njih ce da prodje, ( naravno ako Wawrinka prodje i ne ubije ga, jer je na njega igrao u osmini). Prodje Cilic "super" igra QF na Cilica, prodje Kacanov isto super, igra QF na Kacanova, nebitno mu je ko od njih igrta protiv PCB, isto tako i za zamene. Jedino ko moze da mu "zglajzne" je Wawrinka.
              Da, samo komplikovano za onoga ko vodi tabele (ove nedelje Olja).Zamisli da svi igramo po sličnom principu
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Nije komplikovano kada je jedna osoba (a ne moze da bude online, pa javlja ranije). Olja samo 2 stvari treba da uradi.

                1. Da vidi da li je Stan prosao Fucovica (kada zavrse mec)
                2. Da vidi ko je od Cilic vs Karen dobio i da mu tog upise kao QF tip ukoliko je uslov 1 ispunjen.
                Last edited by colchonero; 17-08-18, 16:16.

                Comment


                • Originally posted by madrid View Post
                  Nije komplikovano kada je jedna osoba (a ne moze da bude online, pa javlja ranije). Olja samo 2 stvari treba da uradi.

                  1. Da vidi da li je Stan prosao Fucovica (kada zavrse mec)
                  2. Da vidi ko je od Cilic vs Karen dobio i da mu tog upise kao QF tip ukoliko je uslov 1 ispunjen.
                  Kada je jedan čovek da, ali zamisli nas sve koji čekamo Vavrinku i Andersona
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Pa dobro zato je i javio decko, jer je mozda vanredno. Uglavnom, princip je isti koliko kod igraca to uradilo, a upravo u slucaju da neko nije tu (ili u mogucnosti) imamo u pravilniku suicide-a ovakve situacije, samo to nije praksa jer obicno svi tipujemo standarndo.


                    8. Ukoliko ste, kojim slucajem onemoguceni da ucestvujete na turniru dan za danom, a upoznati ste sa zrebom turnira, mozete postaviti vase pikove i zamene za maksimalno 3-4 dana unapred.

                    Pozz i srecno svima danas po ovom ludom vremenu.
                    Last edited by colchonero; 17-08-18, 16:22.

                    Comment


                    • Moj odgovor pre svega jutros Wladyslawu Raginisu jeste bio iz razloga da sebi olakšam, što da se lažemo, pogotovu što pojam nemam ko protiv koga igra, ko je na koga tipovao (moram da proveravam), a imam puno posla usput, ali pošto se situacija verovatno i više komplikuje nego što je juče bila , onda stavljate za sada parove protiv parova, pa ko prođe (ako vam je svejedno ko prolazi dalje), jer drugog načina nema. A ako vam nije svejedno, onda dežurajte.
                      Biće veselo kada se parovi nagomilaju, to nisu ni parovi... gomila bokte [emoji3]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Moj odgovor pre svega jutros Wladyslawu Raginisu jeste bio iz razloga da sebi olakšam, što da se lažemo, pogotovu što pojam nemam ko protiv koga igra, a imam puno posla, ali pošto se situacija verovatno i više komplikuje nego što je juče bila , onda stavljate za sada parove protiv parova, pa ko prođe (ako vam je svejedno ko prolazi dalje), jer drugog načina nema. A ako vam nije svejedno, onda dežurajte.
                        Biće veselo kada se parovi nagomilaju, to nisu ni parovi... gomila bokte
                        Lud turnir, zamisli da pocetak USO bude ovako vreme sa 128 igraca i 64 duela, koji bi to haos bio oko tabele i ko je sta tipovao

                        Comment


                        • A prođe nas 50% i više
                          Bojana uzima drugi odmor odmah
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja moram dežurati jer igram QF ako prođe Kevin za R3.
                            A sutra igramo jedan meč u SF? Sve mi se pobrljavilo.

                            Možda treba da menjamo pravila zbog ovih situacija i da igramo kao i oni R1,R2 i td...a ne po danima?
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Sve cu da ti kazem, idem prvo da vidim sta si tipovala.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Sve cu da ti kazem, idem prvo da vidim sta si tipovala.
                                Šapo ,Kačanov,Kirjos,Anderson

                                EDIT:Mada kako je Anderson krenuo možda i neću morati da tipujem
                                Last edited by Marija81; 17-08-18, 16:58.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X