Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ma ja odigrao brzopleto, nisam ni razmisljao previse, znao sam da ovde Cilic nece nista bitno uraditi ali barem jedan mec je mogao dobiti. I od sada da batalis sa tim vredjanjem igraca, ma ko god on bio i bilo koja tema. Sledeci put brisem post.

    Bas ce ti biti tesko da dominiras na sljaci kad znas ko ce doci do finala
    Zar je panjina toliko strasna uvreda ?

    Ma znao sam i ja da nece daleko, mislio sam : "ok, moze valjda ovog da prodje", kad ono prc. Jos ja razmisljam da li Vavrinku da stavim za prvog pika ili za zamenu i naravno pogresim

    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Johnny View Post
      Zar je panjina toliko strasna uvreda ?

      Ma znao sam i ja da nece daleko, mislio sam : "ok, moze valjda ovog da prodje", kad ono prc. Jos ja razmisljam da li Vavrinku da stavim za prvog pika ili za zamenu i naravno pogresim

      Samo se ti kloni uvreda

      Ja razmisljao staviti i Aguta, al to bilo sinoc, danas vec zaboravio na njega i igram na buduceg USO sampiona

      Comment


      • kako je lepo kad dodjes posle dnaa provedenog napolju i vidis da je Cilic bio raspolozen za

        samo da i Fabio ne bude tog raspolozenja
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ni Gael ne može poen da osvoji

          Comment


          • Posto je Peneta ispala, Fabio vise nema razloga da ostane na turniru
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • jos ja razmisljala o Gaelu, posto se GGL raspada
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Simon izgubio set u TB-u, a servirao za isti na 5:4

                Comment


                • Simon ne moze da pobedi nikog ove godine ne znam zasto ga i dalje igrate
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Brat Gilles muci muku sa povredama, inace bi on peske otresao ovu boraniju

                    4:2 i 0:30... idemo Gilles, sada ili nikada 3 brejk lopte! Prvu koristi, idemooooooo! Odmah ribrejk



                    Last edited by p4p1; 22-03-14, 21:27.

                    Comment


                    • Ispostavice se da je ovo extremno tezak dan.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Crveno, crveno, crveno.... crveno je boja ljubavi
                        Idemo, ne menjamo trend danas.. a to je CRVENO!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Razmišljam o tome da Rafu ubacim...ako već treba da se crveni, nek se crveni kako treba

                          Comment


                          • Ali Pospišil... raspade se čovek..
                            Još ja htela na njega da odigram i onda u zadnji čas se predomislila kada sam videla koliko je mala razlika na kladionici između njega i Slovenca
                            Mada sam mogla i nešto bolje da izaberem...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kvote za sutra:

                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ajde Dule odradi posao

                                Comment

                                Working...
                                X