Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    A vas dve ste starosedoci...stigle mladje mozda sladje...

    A vid Mare hahha utrne..to ko one tortilje....Mara bre zauzeta ozbiljna zena ja to ne cackam
    Odkud znas da su mladje? [emoji3]

    Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by goga View Post
      Odkud znas da su mladje? [emoji3]

      Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
      Pa pazi pre svega sam mislo na forumaski staz...a ovako licno tebe ne mogu bas da procenim al mislim da nemas vise od 26/27 mozda ni toliko

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Pa pazi pre svega sam mislo na forumaski staz...a ovako licno tebe ne mogu bas da procenim al mislim da nemas vise od 26/27 mozda ni toliko
        Procjenjujes isto kao sto tipujes [emoji16]

        Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by goga View Post
          Procjenjujes isto kao sto tipujes [emoji16]

          Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
          Pa kazem bas si kratko ovde ne znam mladja?ili starija od 26?

          Comment


          • Hahahahah...
            Jaooo onaj forumaski staz te izvuko u zadnji cas..... inaceee ....

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Hahahahah...
              Jaooo onaj forumaski staz te izvuko u zadnji cas..... inaceee ....

              tt
              [emoji23][emoji23][emoji23]

              Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Hahahahah...
                Jaooo onaj forumaski staz te izvuko u zadnji cas..... inaceee ....

                tt
                Inace bi bilohahhah

                Comment


                • Bojana? Citas li ti sve ovo?
                  Da smo znale pa dovele neke nove clanice ranije ovde, a ne cekale da se same pojave...ehhh gde nam pamet bila [emoji3]

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by goga View Post
                    Procjenjujes isto kao sto tipujes [emoji16]

                    Послато са D2303 уз помоћ Тапатока
                    Ahahaahhahhahh
                    A dobar je Fiksni samo eto loše procenjuje, precenjuje i potcenjuje...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Zene sve vas volim al ste opasno resile da me zezate i izazivate, na ne promisljene poteze

                      A ovamo zenomrzac hahah

                      Za sad Tea vodi malo ispred svih ostalih hahah
                      Last edited by 61563; 27-02-18, 18:48.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Zene sve vas volim al ste opasno resile da me zezate i izazivate, na ne promisljene poteze[emoji3]

                        A ovamo zenomrzac hahah
                        Nemoj se sad vaditi na nas [emoji13] i tako prikrivati svoje neznanje [emoji4] [emoji6]

                        Послато са D2303 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Pa priznajem vidovit nisam da otkrijem tvoje godine....mada nije da me zanimaju nego si sama trazila procenu na neki nacin..a tenis ekspert u to ces biti uverena duga je sezona

                          Goga se priblizava Tei

                          A Mara ko da se zove Mira...a ispod Mire 100 djavola vire

                          Mada i Oljina brutalnost ima svoje cari hahaha
                          Last edited by 61563; 27-02-18, 18:56.

                          Comment


                          • Moj partner umesto da se skoncetrise iskljucivo na dubl titulu i da ulozi maksimalan trud za pripremu zreba, on postao glavni zigolo na forumu i u prvim kolima igra najrizicnije, postao maskota igrice. To El Vlad nece propustiti da iskoristi.

                            Spoiler
                            Salim se Fiks znas ti sta ja mislim o tebi, tek je pocela sezona, ja sam sam ispadao prosle godine par puta na pocetku, a sto se dubla tice, imamo jos mnogo turnira da izbijemo na vrh

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Moj partner umesto da se skoncetrise iskljucivo na dubl titulu i da ulozi maksimalan trud za pripremu zreba, on postao glavni zigolo na forumu i u prvim kolima igra najrizicnije, postao maskota igrice. To El Vlad nece propustiti da iskoristi.

                              Spoiler
                              Salim se Fiks znas ti sta ja mislim o tebi, tek je pocela sezona, ja sam sam ispadao prosle godine par puta na pocetku, a sto se dubla tice, imamo jos mnogo turnira da izbijemo na vrh
                              Ma osvajamo ovo levom rukom ...ovo i nije bas toliko znacajno i bas sam isao na maximalni rizik(nisam hteo Andesona ni po koju cenu imam ga recimo u fantaziju) i bukvalno samo me titula ovde zanimala.

                              A zene,pazi hoce one da pomute mozaknije se igrati al ono ne moze ni sa njima ni bez njih

                              I moram ovde, vidim da je u Goginom fantasy timu sve manje zena
                              Last edited by 61563; 27-02-18, 19:29.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Moj partner umesto da se skoncetrise iskljucivo na dubl titulu i da ulozi maksimalan trud za pripremu zreba, on postao glavni zigolo na forumu

                                Tako je madrid, nateraj ga da se uozbilji.
                                -To define is to limit.

                                Comment

                                Working...
                                X