Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odose bodovi ali je tu satisfakcija za jednu hrabru, mudatu igru
    sigpic

    Comment


    • Naravno lako je pametovati sada (mislim na sebe).

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ko je imao Tomicu u izboru, a isao na Tima, bas je rizikovao. Amer odlican na hardu, kao i svi njihovi, sjajne neke partije vec imao, a Timu ova podloga i nije omiljena, dok Fabio protiv raspolozenog Ceha na ovom AO i nije bas imao neke sanse.
        Naravno losi dani uvek postoje.

        tt
        Iskreno, ja sam Thiema zelio sacuvati za sutrasnje kolo, jer mi Novak nikako nije mirisao, pa reko ako slucajno prode Chung onda sam matiran, radije cu ih ostaviti obojicu, a uostalom don i hard..

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Naravno lako je pametovati sada (mislim na sebe).

          tt
          Ma pametuj slobodno, osvajas titulu u dublu
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Odose bodovi ali je tu satisfakcija za jednu hrabru, mudatu igru
            Za mene je mudatije bilo igranje na Berdiha,tako da mi je ovo dobar nauk za dalje, jos hrabrije

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ma pametuj slobodno, osvajas titulu u dublu
              dobro bre mozes slobodno nesebicno da mi pozelis i u singlu

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                dobro bre mozes slobodno nesebicno da mi pozelis i u singlu

                tt
                Naravno, ne bih imao nista protiv, malo ces morati drugacije nego proslih sezona ako ces titulu u singlu doduse. nismo se za ovaj turnir nista dogovarali, zamisli koliko cdmo bodova uzimati kad osmislimo taktike
                sigpic

                Comment


                • zamisljam

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Inace ono sto moram da primijetim po ko zna koji put, mladjani madridista zeli ispadanje kolegama samoubicama. Fer pleja nema kod njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace bila sam dobra jako pretrposle, nisi igrao, ne znam koliko si pratio...ali me minirali, a ja nasela
                      No sad si ti tu..sve je lakse
                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Pokusavace i dalje da te miniraju, uvijek to rade najboljima, ali sam sad ja tu da te zastitim

                        Ne iznenadjuje me to sekunde inace, dok god se takmice samoubice koje nisu fer plej i koje ne zele zdravu konkurenciju vec zele ispadanje drugim takmicarima, ne moze se napredovati. Necu reci da je madrid jedan od tih, iako jeste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ja jos razmisljao da odigram Berdiha, ali kasno dosao kuci, NFL poceo, u fazonu daj bolje nego sad da lupam glavu da li ce da ga Fabio namuci(ne volim da igram na ono na sta masa igra, jer volim potajna iznenadjenja), odigraj na Thiema. Ajaoj kakva sansa je bila za uzimanje titule a mozda i pvog mesta, da sam odigrao na Ceha. Ovako ode 1250 bodova.

                          Sad se prizeljkivanje zla drugima ovako naziva. Kakav liberal, oni bi zidove ruĊĦili...

                          Comment


                          • Glupi Thiem

                            Comment


                            • Berdych ce izbaciti Federera. Kako se lijepo namjesta.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Pokusavace i dalje da te miniraju, uvijek to rade najboljima, ali sam sad ja tu da te zastitim

                                Ne iznenadjuje me to sekunde inace, dok god se takmice samoubice koje nisu fer plej i koje ne zele zdravu konkurenciju vec zele ispadanje drugim takmicarima, ne moze se napredovati. Necu reci da je madrid jedan od tih, iako jeste.
                                Bitno da si ti tu

                                I nemoj tipovati unapred, znamo da ces stici daleko

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X