Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maro, Thiem ti je sigurniji, probaj na njega bezi od Nisikorija nije on poverljiv

    Comment


    • Tim je za sledeće kolo
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • A moram li svaki dan da odigram na lika koji ce se namuciti da prodje... Hajde Busta, zove te black lista.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nemoj te sumljati u Maru I njene pikove,jer je resila na RG da ode sto dalje

          Comment


          • Ne videh da su ovi strucnjaci tipovali na Bustu, inace bih zamenio pik. Steta, moglo se daleko dogurati ovde, ali ne da se.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • glavu gore

              Comment


              • Cicipas, Cilic, Karlovic, Izner, Sock, Troicki, Sijsling, Gaske, Basilasvili, Raonic, Harison, Sardi, Per, Veseli, Fritz, Mayer, GGL, Tomic, Simon, BUSTA

                Jubilarni 20. clan BLACK LIST kluba.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ne videh da su ovi strucnjaci tipovali na Bustu, inace bih zamenio pik. Steta, moglo se daleko dogurati ovde, ali ne da se.
                  E tako opravdah prošlu sezonu,sada mogu i da se sprdam za sutra,a ti si mogao prepisati... na GS sam pouzdana

                  Originally posted by bice View Post
                  Cicipas, Cilic, Karlovic, Izner, Sock, Troicki, Sijsling, Gaske, Basilasvili, Raonic, Harison, Sardi, Per, Veseli, Fritz, Mayer, GGL, Tomic, Simon, BUSTA

                  Jubilarni 20. clan BLACK LIST kluba.
                  Auuu lave pa ti skoro nemaš na koga ni da odigraš

                  @Ledeni ja ovo samo da im pokažem kako izgleda kada se uozbiljim

                  EDIT: setih se šta sam ti rekla za Italijana sinoć sada gledam te poruke i divim se sebi
                  Last edited by Marija81; 01-06-18, 17:30. Reason: mala slova
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Kakav osecaj Maro

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Kakav osecaj Maro
                      Konačno se vraća...još ću početi i rezultate da pogađam
                      Kontam nešto za suta i sada čekam raspored. Marterer ili Borna ?...
                      Verovatno Marterer
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        E tako opravdah prošlu sezonu,sada mogu i da se sprdam za sutra,a ti si mogao prepisati... na GS sam pouzdana



                        Auuu lave pa ti skoro nemaš na koga ni da odigraš

                        @Ledeni ja ovo samo da im pokažem kako izgleda kada se uozbiljim

                        EDIT: setih se šta sam ti rekla za Italijana sinoć sada gledam te poruke i divim se sebi

                        Ima jos dosta tenisera, ima se na koga igrati.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Konačno se vraća...još ću početi i rezultate da pogađam
                          Kontam nešto za suta i sada čekam raspored. Marterer ili Borna ?...
                          Verovatno Marterer
                          Ne bih ja tako lako Swarcija optisao

                          Comment


                          • Uh uopste ne verujem da ce Gofan da dobije Cekinata, ali problem je sto jos manje verujem Zverevu na ovom turniru. Mnogo tezak dan za tipovanje.

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Uh uopste ne verujem da ce Gofan da dobije Cekinata, ali problem je sto jos manje verujem Zverevu na ovom turniru. Mnogo tezak dan za tipovanje.
                              Teško da će dobiti, ipak je igrao danas,mada je i Italijan umoran, kvale je prošao,pa ovde dogurao daleko...
                              Kada razmislim mislim da su šanse 51-49 u korist Gofana
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Gofan

                                Comment

                                Working...
                                X