Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skracuj tu listu

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      I hteo sam lepo Fonjinija i odigram Bornu, a poznato je koliko je balkanaca na cenoj listi (cilkan, karlovic, troicki, raonic), a uskoro i coric.
      Tako ti treba kad sumnjaš u stručnu ekspertizu

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        I hteo sam lepo Fonjinija i odigram Bornu, a poznato je koliko je balkanaca na cenoj listi (cilkan, karlovic, troicki, raonic), a uskoro i coric.
        Aj ne kukaj,prošao si
        Ako nastaviš da dodaješ la crnu listu igrače uskoro nećeš imati na koga da odigraš
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pa cim sam zapretio da ce upasti u crnu listu on proigrao.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Stvarno bice kukas ko Damjanov Zelenko
            Cekaj da se zavrsi pa onda... ali koliko preokreta i provlacenja (ne znam danas, vec gen)...nekada je i mene tako htelo... a sada nista... cim krene lose, ostane lose do kraja


            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Stvarno bice kukas ko Damjanov Zelenko
              Cekaj da se zavrsi pa onda... ali koliko preokreta i provlacenja (ne znam danas, vec gen)...nekada je i mene tako htelo... a sada nista... cim krene lose, ostane lose do kraja


              tt
              Olja lepo ti kazem da se malo ugledamo na Maru

              Comment


              • Ma dobro, pusti Maru...treba joj kontinuitet da ne bi bilo ono... ubola neko zrno

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mora I njoj nekad da svane

                  Comment


                  • Ju vidi Mara dosla ovako daleko, plasi me ova situacija, sreca sutra tipovala na Nisikorija pa mogu da razmislim o drugim igracima.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Ju vidi Mara dosla ovako daleko, plasi me ova situacija, sreca sutra tipovala na Nisikorija pa mogu da razmislim o drugim igracima.
                      Šta more "ijuuu"- pa dovde sam i prošle godine stigla na RG

                      Originally posted by miloolja View Post
                      Ma dobro, pusti Maru...treba joj kontinuitet da ne bi bilo ono... ubola neko zrno

                      tt
                      Pa sad

                      Originally posted by ledeni 80 View Post
                      Mora I njoj nekad da svane
                      Tačno i dobro je dok se zbog toga drgima ne smrkava
                      Last edited by Marija81; 31-05-18, 20:14.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pa gledajuci ovu godinu, za tebe je ovo daleko
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Mozda je resila da ide na titulu ko zna

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Pa gledajuci ovu godinu, za tebe je ovo daleko
                            ŠŠŠŠŠ,tako je bilo i prošle i urekoste me...
                            Ledeni kakva titula to bi bio smak sveta da ja osvojim bilo šta
                            Onda bi opušteno mogli da ugasimo igricu...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              ŠŠŠŠŠ,tako je bilo i prošle i urekoste me...
                              Ledeni kakva titula to bi bio smak sveta da ja osvojim bilo šta
                              Onda bi opušteno mogli da ugasimo igricu...
                              Nikad se ne zna

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                Nikad se ne zna
                                Izgleda ovde jedino ti veruješ u moj uspeh.Hvala
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X