Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja znam da ti nikad nisi bio ozbiljan igrac, da se nisi borio sa no.1, noto redovno ispada u 1.,2. kolu, jedino Vladan sto je uvek bio pri vrhu, ali razlog je njegova kukavicka taktika.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Pa znaci da ne znas dovoljno. Zamisli da neko krene da igra suicide od Madrida (kao ja sto sam krenuo) znaci propusti AO, IW, M, MC. I vec pre Pariza obezbedi Zavrsni ....
      Pojedinci ovu igru igraju godinama, pa ne mogu da se primaknu vrhu ... moja jedina mana je sto sam igrao vremenski kratko .... ali posto je pravda pobedila nameravam da tu manu ispravim.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Videcemo, sad igrate od pocetka
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja to gledam ovako,igru i pravila znam kako se igra odavno ali je nikad igrao nisam, nisam cak ni na forumu nesto pratio,mada sam ovaj vas slucaj pogledao(iscitao sad) koliko toliko,i mislim da ste i vi (vas trojica) i Bojana samo tvrdoglavi bili vise nego sto je bilo potrebeno,mada razumem vas i ja sam,ali razmisljam,ako sam dobro ispratio slucaj:
          Noto nije stigao na Sangaj i neko je stavio tip umesto njega,po pravilima to nije dozvoljeno,e sad ako je to pravilo takvo Bojana ga postuje samo,ali licno po meni to eto jedno koje bi ja promenio,ok je da ispadnes ako ne tipujes ali ako neko postavi za tebe i mislim da treba nastaviti.

          E sad vi ste se sa razlogom naljutili,opet kazem po meni jer,mi se to pravilo kao isto ne svidja,ali.licno ne bih napustao takmicenje niti trazio 10 poena,bas iz inata,jbg,to je ono,kao kad ti lupam sudija ,ne prizna gol tipa VAL-BAR,ti to vidis svi ,vide, al jbg sta ces nastavis,ne istupis iz lige,bas iz inata,razumeo bih strajk u slucaju da ga je izbacila iz takmicenja ili mu udelila kaznu oduzimanje bodova tj.onemogucila ga da ikako bude prvak do kraja(licno mislim da jedan turnir ne bi prevagnuao,plus ko zna dal bi ga osvojio),ovako kazem,licno mislim da ste u pravu ali bih se tad bunio i nastavio,a da sam Bojana licno bih pustio odmah tip...ali sta bi bilo kad bi bilo

          A ovo sto se tice slemova,verujem ti ja da je tesko,i sam kad razmisljam jeste,ali opet kad mi Bojana iznese ovde podatke sa MTF,da je bilo osvajaca i da je moguce,a to su isto uradili ljudi pod istim pravilima,ja sam licno sebi nikad necu da priznam i spustim granicu tezine,jer znam da je to moguce, jer je neko to isto vec ostvario.

          Uostalom ako je Markan ovde osvajao slem ,pa nemoj se zezamo da je bas toliko tesko....jes bio W ali opet

          Comment


          • Problem je sto Vladan nije stavio pik na temi gde treba, nego na ovoj, logicno je da ja nisam videla, jer ja pikove gledam samo na temi koja je za to predvidjena.
            Inace je dozvoljeno tipovati za drugog, to se redovno radi, samo se jasno naglasi.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Moras da pogodis dva cetvrtfinalna meca, jedan polufinalni i finalni. Znaci pred cetvrtfinale (8 tenisera) ti moras da imas cetiri sacuvana i to sva cetiri koja ce igrati polufinale ... mislim debilizam. Onda oda te cetvorice moras da tipujes na dvojicu koja ce izgubiti ta polufinala ... znaci ti vec u cetvrtfinalu moras da prognoziras finaliste ... da bi nakon toga u polufinalu igrao na porazenog finalistu i dati ostane pobednik turnira kao tip za finale ...
              Osvojices ti to fiksni moj druze ... jednom u 100 godina... da ne pricam da pre cetvrtfinala moras da spucas 9zaboravio sam sada koliko tipova izmedju 5 i 7) ...
              Vole ovde ljudi da su mazohisti.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Evo nasla sam gde je nastao haos, ovo nije bilo ni jasno tipovanje, nego Vladan nesto lupa, nije ni cudo sto nisam procitala

                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1557483
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Moras da pogodis dva cetvrtfinalna meca, jedan polufinalni i finalni. Znaci pred cetvrtfinale (8 tenisera) ti moras da imas cetiri sacuvana i to sva cetiri koja ce igrati polufinale ... mislim debilizam. Onda oda te cetvorice moras da tipujes na dvojicu koja ce izgubiti ta polufinala ... znaci ti vec u cetvrtfinalu moras da prognoziras finaliste ... da bi nakon toga u polufinalu igrao na porazenog finalistu i dati ostane pobednik turnira kao tip za finale ...
                  Osvojices ti to fiksni moj druze ... jednom u 100 godina... da ne pricam da pre cetvrtfinala moras da spucas 9zaboravio sam sada koliko tipova izmedju 5 i 7) ...
                  Vole ovde ljudi da su mazohisti.
                  Bilo je dosta lakse dok se znalo da ce big3 i Marej igrati polufinale, sad jeste zaista ogroman izazov, ali zato je i fora.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • A ovo oko slemova i prvog mesta, ispada da na forumu imamo samo Jelenu Jankovic(Vladan) ili Cilica (Markan).pa valjda ce se pojaviti i neki Djokovic ili Nadal

                    A znam Sandugp,bas sam sinoc razmisljao bas jeste tesko.ali opet kazem ako je moguce tj.neko uspeo,ja ne zelim sebi da priznam da ne mogu
                    Last edited by 61563; 09-01-18, 11:42.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Bilo je dosta lakse dok se znalo da ce big3 i Marej igrati polufinale, sad jeste zaista ogroman izazov, ali zato je i fora.
                      Jeste, tada se znalo koji se igraci cuvaju ... medjutim da bi uzeo titulu, morao si da predvidis ko ce koga od njih cetvorice spirglati.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • p4p1 je imao jednu dobru seriju, ali ne na slemovima nego na mastersima
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A ovo oko slemova i prvog mesta, ispada da na forumu imamo samo Jelenu Jankovic(Vladan) ili Cilica (Markan).pa valjda ce se pojaviti i neki Djokovic ili Nadal
                          razmisljam sad da li me je neko uvredio vise u zivotu.

                          Nije moj problem kao Cilicev, ja jednosstavno svake godine propustim bar pola turnira, zbog neatraktivne destinacije
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Psi laju...karavani prolaze...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              p4p1 je imao jednu dobru seriju, ali ne na slemovima nego na mastersima
                              Naravnpo na mastersima na kojima se cetvrtfinale igra jedan tip .... Kada oni na MTF odluce da skacu kolektivno u bunar, moramo i mi skakati ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Evo nasla sam gde je nastao haos, ovo nije bilo ni jasno tipovanje, nego Vladan nesto lupa, nije ni cudo sto nisam procitala

                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1557483
                                hhahah.a slazem se da ovo sto je Vladan ispisao deluje da covek ne zna jel ozbiljan ili se zeza,ali opet se da zakljuciti,da ako se ne zeza da tipuje na Congu (Karlovic) ili jednostavno isto ko i on

                                Comment

                                Working...
                                X