Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Onda sam stekao pogresan utisak, izvinjavam se svima na zabuni, sacekacemo Ni da se javi.
    Ti igrao ovo vec,eto imas i tu prednost u odnosu na mene,ali jedan turnir,vise manje bitan je onaj prvi na kraju godine,ovo ti dodje ko onaj rekord Mare i Madrida u H2H,a na kraju nisu dobacili ni u PO

    Sto se dubla tice nije problem ,svi fleksibilni i spremni na kompromis su prihvatljivi,ali uslov ,moraju da imaju najvece ambicije,tako da ako ostanes bez partnera a ispunjavas uslove mozemo igrati

    Sto se tice predaje i ja sam da bude ispadanje,mada i ako ne bude ok
    Last edited by 61563; 08-01-18, 18:06.

    Comment


    • Mislim da smo to oko predaje i dogovorili tokom prosle sezone, da je tako postenije.
      Dakle, zamena se racuna samo ako igrac preda pre pocetka meca.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa ako bi i mi trcali za lopticom kao i oni, onda moze, ali posto samo otkucamo tip, mislim da mozemo da igramo svaki dan po rasporedu turnira.
        Pa dobro ti to misliš,ima nas koji ne mislimo tako (dozvoli da ne misle svi kao ti) i nema potrebe za ironijom.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pa bas me zanima ko zeli da igra kao igraci, dakle svaki drugi dan na slemu?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ovo oko predaje može i tako bi trebalo. Igrati svaki drugi dan mnogo olakšava igricu a to nije cilj.

            Comment


            • Kako to moze da bude zanimljivo da igramo svaki drugi dan? I ko ce to da isprati. Zaboravim i svaki dan da tipujem ponekad..

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mara se previše daje u analizu i tipovanje i dolazi do umora kako turnir traje, zato je htjela svaki drugi dan. Otpada taj prijedlog skoro jednoglasno

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Mara se previše daje u analizu i tipovanje i dolazi do umora kako turnir traje, zato je htjela svaki drugi dan. Otpada taj prijedlog skoro jednoglasno
                  Teže je igrati po kolima.Moraš mnogo više koncentracije da uložiš.Da analiziraš žreb i td.
                  Ovako,nemaš vremana,uđeš, lupiš nekoga ko igra tog dana i ćao...
                  I nisam samo ja to rekla,i Sandu je za tu varijantu.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • A Sandu?

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Lakše je mnogo jer samo 1 igrač otpada po kolu i ostane više opcija. Nemoj lupati nego se posveti svakodnevno po par sati igri i analizi kao Madrid što radi.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Lakše je mnogo jer samo 1 igrač otpada po kolu i ostane više opcija. Nemoj lupati nego se posveti svakodnevno po par sati igri i analizi kao Madrid što radi.
                        Ma koliko se neko posvetio analizi,sigurna sam da se svakome desio trenutak kada smo "lupili"...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Mi radimo virtuelne žrijebove i spremni smo za svaku situaciju. Kad kažem mi, mislim na nas trojicu jedinih profesionalaca u ovoj igri.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Mi radimo virtuelne žrijebove i spremni smo za svaku situaciju. Kad kažem mi, mislim na nas trojicu jedinih profesionalaca u ovoj igri.
                            Ma vi ste van konkurencije
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • @Sandu W nazalost ne moze da se igra QF kao na ostalim GS, jer ga igraci igraju u jednom danu. Zato je on malo laksi. A GS i teeba da bude najtezi, jer je i igracima najteze i to je car igre. Igranje svaki drugi dan bi dosta olaksalo i to ne bi bilo to.Ova"velika" trojka kako se najavljuju ocekujem bar 1 od ostala 3 GS po prvi put u istoriji da neko osvoji od njih. Samo da ne bude sredina tabele na kraju.

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Mi radimo virtuelne žrijebove i spremni smo za svaku situaciju. Kad kažem mi, mislim na nas trojicu jedinih profesionalaca u ovoj igri.
                                Nekad je Mosa Marjanovic bio jedini profesionalni fudbaler i placen po golu, mi smo placeni da reprezentujemo SK i donesemo trofej kuci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X