Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se za ispadanje ako igrač preda u toku meča.

    A Sandu ti si skoro lepo objasnio zašto je to tako. W se u stvarnosti najlakše osvaja, tako da je tu sve na mestu
    Ja sam da ostane to kako je i siguran sam da će neko u narednih 5 godina da osvoji neki GS a da to nije W. Mandušić se priključuje od ove sezone, pa se može lako desiti da se to desi i odmah

    Taman nam ostaje jedan slem za koji imamo realne šanse i 3 gde moraš obrnuti igricu da bi ih osvojio. A to bi bilo premoćno.

    Comment


    • Originally posted by madrid View Post
      Zato i jesu slemovi, najteze je sa razlogom, najvise bodova u igri, mogu velike bodovne razlike da se naprave ukoliko se ode daleko. Ako niko ne osvoji, jednostavno niko na tom turniru nije bio dovoljno dobar.
      Jesi ti bio na ovom AO (proslogodisnjem) u finalu sa tipom na Nadala?

      Originally posted by p4p1 View Post
      Slažem se za ispadanje ako igrač preda u toku meča.

      A Sandu ti si skoro lepo objasnio zašto je to tako. W se u stvarnosti najlakše osvaja, tako da je tu sve na mestu
      Ja sam da ostane to kako je i siguran sam da će neko u narednih 5 godina da osvoji neki GS a da to nije W. Mandušić se priključuje od ove sezone, pa se može lako desiti da se to desi i odmah

      Taman nam ostaje jedan slem za koji imamo realne šanse i 3 gde moraš obrnuti igricu da bi ih osvojio. A to bi bilo premoćno.
      Daj boze, ali cisto sumnjam.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Jesi ti bio na ovom AO (proslogodisnjem) u finalu sa tipom na Nadala?



        Daj boze, ali cisto sumnjam.
        Da, shminka me izbaksuzirao, upisao mi titulu pre finala, necu mu to oprostiti. U nastavku sezone, posebno na kraju je samo pogorsao stvari .

        Rekao ja na AO temi pre turnira, vracaju se ove godine Rafa i Fed, pa mi onda glupo bilo da igram protiv njih na suicide-u i proslo (usralo me malo) nekako sve do finala, ali onda nista jbg.
        Last edited by colchonero; 08-01-18, 20:50.

        Comment


        • shminka doneo Rogeru titulu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Sandugp,ocigledno da nisu igrali ozbiljni igraci do sad ovu igricu na forumu,i zato bih licno voleo da se nama novima ne olaksava nista

            Comment


            • Ove sezone igram ponovo i ja
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Vec vidim da ce ove godine biti opasna konukrencija, ne za prvo mesto, nego i za London
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Sandugp,ocigledno da nisu igrali ozbiljni igraci do sad ovu igricu na forumu,i zato bih licno voleo da se nama novima ne olaksava nista
                  Pa nakon Sangaja pretprosle i cele prosle - definitivno nisu.

                  Vidis ti sta je strajk, sta je princip cela sezona se ne igra i cak sama zavrsnica sezone pre nje (da ne pominjem da smo sva trojica imali obezbedjen nastup na zavrsnom bez obzira na rezultat u Parizu) ... ali na kraju smo se izborili za pravdu... nema veze sto smo mi podneli teret na svojim plecima - sto smo se definitivno zrtvovali (svoju igru, svoje rezultate, svoje titule) BITNO JE da je pravda na kraju pobedila.
                  Last edited by Sandugp; 09-01-18, 11:04.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu puno zuji, malo meda daje. Predvidjam neko 14-15 mesto.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Mada broj 1 na kraju godine me ne zanima, samo gs titule, mislim da je red da se osvoji još jedna titula pa da postanem najveći iako vidim da su neki tu titulu prisvojili dok me nije bilo
                      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Pa nakon Sangaja pretprosle i cele prosle - definitivno nisu.

                        Vidis ti sta je strajk, sta je princip cela sezona se ne igra i cak sama zavrsnica sezone pre nje (da ne pominjem da smo sva trojica imali obezbedjen nastup na zavrsnom bez obzira na rezultat u Parizu) ... ali na kraju smo se izborili za pravdu... nema veze sto smo mi podneli teret na svojim plecima - sto smo se definitivno zrtvovali (svoju igru, svoje rezultate, svoje titule) BITNO JE da je pravda na kraju pobedila.
                        osim Vladana koji ima kukavicki pristup i samo skuplja poene, a ne ide na titulu, ti i noto pojma nemate
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • U sustini igrac ove igrice ima dve opcije:
                          1. Da rizikuje i juri titule (igra riskantnije, verovatno osvoji neke vece titule ali zato u generalnom plasmanu ne prodje toliko dobro - osim ako ga bas ne prokenja malo cesce, sto je manje verovatno). Tipa Sinisa, ili Mark koji jedini imaju slem ovde
                          2. Da igra na sigurno i potrosi sva najjace pikove do eventualnog polufinala ili (ako ga malo pogledaju rezultati0 do finala i tako gomila bodove, i na listi bude uvek medju vodecima ali titula bez. Tipa Vladan koji je bio dugo vremena prvi na listi, ali titule u zivotu video nije.

                          Pa sada svako neka bira sta vise voli
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Te druge bih nazvao Caroline Wozniacki
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • opcija no.1 je uvek bolja, to je prava igra
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                osim Vladana koji ima kukavicki pristup i samo skuplja poene, a ne ide na titulu, ti i noto pojma nemate
                                Ne znam Boksi - znam samo da sam jedini igrac ove igre koji je na prvom turniru koji je odigrao uzeo Titulu (masters je u pitanju) i da sam do trenutka kada sam stupio u strajk imao ubedljivo najveci broj poena u proseku po odigranom turniru ... ne mogu sada tacno da se setim koliko je bilo, ali znam da smo racunali) ....
                                Meni to dosta, a tvoje neosnovane provokacije, ne mogu proci.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X