Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda se samo na WBu igraju istog dana.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Tako mora uvek da se igra na favorita za kojeg misliš da će izgubiti naredni meč. Jer ako na početku turnira manje rizikuješ onda posle možeš doći u problem jer ti ostane manje igrača za biranje
      Pa ne mora uvijek, kad su ranije faze nije obavezno da odmah izgubi naredni mec, sad jeste

      Ja mislim da ce Anderson do finala, a ja do finala mogu samo uz pomoc Lorencija
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Zarkov View Post
        Pa ne mora uvijek, kad su ranije faze nije obavezno da odmah izgubi naredni mec, sad jeste

        Ja mislim da ce Anderson do finala, a ja do finala mogu samo uz pomoc Lorencija
        Treba biti oprezan i rizikovati od starta

        Comment


        • Znao sam da me neće ogrejati sunce sa Shapketom, ali ajde možda nekim spretom srećnih okolnosti okrene ovo

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Znao sam da me neće ogrejati sunce sa Shapketom, ali ajde možda nekim spretom srećnih okolnosti okrene ovo
            Gledaj to sa vedrije strane,barem ne pada kisa

            Comment


            • Bas ce tesko biti ovde napasti titulu, ali pokusace se, nikakvo skupljanje bodova ne dolazi u obzir.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Onda bih ja radije igrala Šapketa jer u Pujevom meču protiv Švarcija svašta može da bude...
                Iz ovoga je trebalo naučiti da se uvek igra kontra od onog što ja predložim
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • I sada da Puj dobije i da se izedem sav što nisam odigrao njega

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Iz ovoga je trebalo naučiti da se uvek igra kontra od onog što ja predložim
                    Ovo je definitivno post sezone suicide tenisa
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      I sada da Puj dobije i da se izedem sav što nisam odigrao njega
                      Hahahah tako nekako

                      Comment


                      • Originally posted by ACM Dejan View Post
                        Ovo je definitivno post sezone suicide tenisa
                        Iskreno sam ono mislila
                        A moraću i ja da primenim ubuduće...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Iz ovoga je trebalo naučiti da se uvek igra kontra od onog što ja predložim
                          Pa zar postoji neko ko do sada ovo nije shvatio?
                          ja kad vidim da odigram isto kao i ti, hladan znoj me oblije
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa zar postoji neko ko do sada ovo nije shvatio?
                            ja kad vidim da odigram isto kao i ti, hladan znoj me oblije
                            Hahaha ja znam da kad odigram kao Marija sledece kolo nema potrebe da tipujem
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Zeznuo me Busta, njega sam iskoristio, ako sve bude po planu, moracu da igram protiv njega u 1/4 finala, a Kverija sam stavio kao fibalistu ove polovine, a mozda I promenim na Pouilla ako dobije.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa zar postoji neko ko do sada ovo nije shvatio?
                                ja kad vidim da odigram isto kao i ti, hladan znoj me oblije
                                Zato ubuduće igraj pre mene
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X