Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jesi, odigrali su vec bili 3 gema
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by tea View Post
      Bez izgubljenog seta.
      Ali Troicki bi definitivno mogao da pocisti konkurenciju.
      Ma Viktor to malo i da mu zarade ortaci na kladionici,opusteno
      A Dolgo moze biti lep pik kasnije,ajmo dan drugi Tea sta se igra
      Vidi ovog Markana,prvi okaci i sad moram da pazim sta tipuje vec poceo da proziva da prepisujem

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ma Viktor to malo i da mu zarade ortaci na kladionici,opusteno
        A Dolgo moze biti lep pik kasnije,ajmo dan drugi Tea sta se igra
        Vidi ovog Markana,prvi okaci i sad moram da pazim sta tipuje vec poceo da proziva da prepisujem
        Fiks, ne znam da li si lepo video Monfils mi je zamena, nije glavni pik, mada dobice i on, opusteno.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Fiks, ne znam da li si lepo video Monfils mi je zamena, nije glavni pik, mada dobice i on, opusteno.
          Znam ali sam i ja razmisljao o Thompsonu (Monfils) za ne daj boze ako zvekne Djokovica posle,ali ajde nece valjda,a zamena mi nebitna,dal Mandarinu,Veselog,ili bi nasao vec nekog, Thompsona nisam nigde stavio zbog tebe Taj Kiker sem sljake i, to na manjim turnirima, ne znam dal ume ista drugo da odigra

          A na fantaziju dosta donose poeni na tudj servis i brejkovi,jeste na GS prednost imati muske zbog setova,(mada ako ispadne igrac, a neka zena prodje i ne bas),al zato na dva seta ,kad krenu ,samo zbiraju poene,al ja ih ne stavljam nikad,a i ovi na klupi nebitno sto ne donose poene,ali dobro je da prolaze jer im skace cena i njima ai tvom timu sto moze dosta da znaci kasnije

          Takodje je dobro da ti prodje igrac bez da izgubi set,mada nije lose i kad ode u 5 na GS i prodje,i dobro je na primer ako ti igrac udje u TB seta i pobedi mislim da to odmah donosi poen
          Last edited by 61563; 15-01-18, 11:05.

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Znam ali sam i ja razmisljao o Thompsonu (Monfils) za ne daj boze ako zvekne Djokovica posle,ali ajde nece valjda,a zamena mi nebitna,dal Mandarinu,Veselog,ili bi nasao vec nekog, Thompsona nisam nigde stavio zbog tebe Taj Kiker sem sljake i, to na manjim turnirima, ne znam dal ume ista drugo da odigra

            A na fantaziju dosta donose poeni na tudj servis i brejkovi,jeste na GS prednost imati muske zbog setova,(mada ako ispadne igrac, a neka zena prodje i ne bas),al zato na dva seta ,kad krenu ,samo zbiraju poene,al ja ih ne stavljam nikad,a i ovi na klupi nebitno sto ne donose poene,ali dobro je da prolaze jer im skace cena i njima ai tvom timu sto moze dosta da znaci kasnije

            Takodje je dobro da ti prodje igrac bez da izgubi set,mada nije lose i kad ode u 5 na GS i prodje,i dobro je na primer ako ti igrac udje u TB seta i pobedi mislim da to odmah donosi poen
            Ma Thompson je sigurica, ne voli Kicker da vidi beton ni na tv-u. Dosao covek da uzme parice i da se vraca u Juznu Ameriku na prasinu.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ma Viktor to malo i da mu zarade ortaci na kladionici,opusteno
              A Dolgo moze biti lep pik kasnije,ajmo dan drugi Tea sta se igra
              Vidi ovog Markana,prvi okaci i sad moram da pazim sta tipuje vec poceo da proziva da prepisujem
              How yes no, neozbiljni ste kao i vas prvi pik, moram nekog drugog naci za prepisivanje.
              Da nije p4p1 jinxovao malog Juseina kad je ovaj trebao da povede sa duplim brejkom u 5 setu ne bi sad morali da analizirate drugi pik.
              -To define is to limit.

              Comment


              • Originally posted by tea View Post
                How yes no, neozbiljni ste kao i vas prvi pik, moram nekog drugog naci za prepisivanje.
                Da nije p4p1 jinxovao malog Juseina kad je ovaj trebao da povede sa duplim brejkom u 5 setu ne bi sad morali da analizirate drugi pik.
                Ne budi neozbiljna, to je davno izanalizirano i spremno
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by tea View Post
                  How yes no, neozbiljni ste kao i vas prvi pik, moram nekog drugog naci za prepisivanje.
                  Da nije p4p1 jinxovao malog Juseina kad je ovaj trebao da povede sa duplim brejkom u 5 setu ne bi sad morali da analizirate drugi pik.
                  Sreca prati hrabre,samo se ti zezaj sa Gaskeom ,on ako nije fit a Slovenac se napali...

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Ne budi neozbiljna, to je davno izanalizirano i spremno
                    Zaboravih.

                    Originally posted by 61563 View Post
                    Sreca prati hrabre,samo se ti zezaj sa Gaskeom ,on ako nije fit a Slovenac se napali...
                    ...bezim sa foruma zauvek.
                    -To define is to limit.

                    Comment


                    • Originally posted by tea View Post
                      How yes no, neozbiljni ste kao i vas prvi pik, moram nekog drugog naci za prepisivanje.
                      Da nije p4p1 jinxovao malog Juseina kad je ovaj trebao da povede sa duplim brejkom u 5 setu ne bi sad morali da analizirate drugi pik.
                      Neozbiljan odabir, Viktor van svake forme protiv domaćeg igrača, ubilo se za iznenaditi. Na njihovu sreću Alex 5 setova gleda na tv kao mi, dok je Viktor doktorirao tu dionicu.

                      Comment


                      • ...bezim sa foruma zauvek.

                        Ma cuvaj se ti Mare/partnerice ti ,zna ona da bude jako kritcki nastrojena i stroga ako ovako rano ispadnes sa GS,i pokvaris joj sampionske planove u dublu (jes da su nerealni ali ok)

                        Comment


                        • Slozio se notorious, on takođe za razliku od vas ozbiljno igra, sto je i sad potvrdio.

                          Originally posted by 61563 View Post
                          Ma cuvaj se ti Mare/partnerice ti ,zna ona da bude jako kritcki nastrojena i stroga ako ovako rano ispadnes sa GS,i pokvaris joj sampionske planove u dublu (jes da su nerealni ali ok)
                          To mi tek sad kazes.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Dubl je igra za slabije igrace. Za nas bolje nema potrebe da igramo to.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Neozbiljan odabir, Viktor van svake forme protiv domaćeg igrača, ubilo se za iznenaditi. Na njihovu sreću Alex 5 setova gleda na tv kao mi, dok je Viktor doktorirao tu dionicu.
                              Jos jednom da ponovim, nije ovo atletika.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Je li to zene nisu dio igre?

                                Comment

                                Working...
                                X