Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ja bih danas na Ivu igrala ,sutra na Tima i prekosutra Rafu
    Mara lepo objasnila šta ne igrati

    Od preostalih mi opcija Griša najveći favorit za titulu, ali meni je Kyrgios draži i više je zaslužio izbacivši Nadala, tako da danas igram Grišu.
    Last edited by Dekson; 19-08-17, 08:20.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Dosta ti bilo sminka, pusti sad nas malo da dominiramo
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Dekson View Post
        Mara lepo objasnila šta ne igrati

        Od preostalih mi opcija Griša najveći favorit za titulu, ali meni je Kyrgios draži i više je zaslužio izbacivši Nadala, tako da danas igram Grišu.
        Tačno. Što bi rek'o Ilija Čvorović-sve je suprotno od onog što izgleda...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ferer osvaja ljudi, opusteno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Bice, jel si ti Juventus na fantaziju?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Imamo trojicu finalista papi,dekson i bice,svaka cast momci.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Bice, jel si ti Juventus na fantaziju?

                tt sa A5 u inat Mi6
                Na kom? Ovom u tenisu ili u PL? Tenis sam prestao da igram posle RG-a, a verovatno jesam, svuda mi je tim Juventus
                Peske do finala, moji pikovi nisu ni set izgubili. Jos sutra da osvoji pit bull David pa da zalijemo.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • To partneru

                  Comment


                  • Steta sto David nije prosao, ovako sad moram da se uzdam u Kirjosa, ne zna se ko ce pre choknuti i iznervirati se u ovom finalu, on ili Grisa.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Kirjos dobija
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Maro sto mi sekiras partnera

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          Maro sto mi sekiras partnera
                          A mora malo da se štrecne kada otpiše Ničea
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Na kom? Ovom u tenisu ili u PL? Tenis sam prestao da igram posle RG-a, a verovatno jesam, svuda mi je tim Juventus
                            Peske do finala, moji pikovi nisu ni set izgubili. Jos sutra da osvoji pit bull David pa da zalijemo.
                            Da, da na tenisu naravno, ne bih te ovde pitala za fudbal, a i ne igram to..zamisli.
                            Stizem te..ali ako ne igras od RG onda nije zanimljivo -.-

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bio sam jedno vreme u 100, dok nisu dosla par turnira pred RG, onda su pola njih otkazali, i zadnje odigrao RG, cini mi se da imam jos Djokovica u timu
                              Bas cu uci pred USO da vidim kakav sam.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                A mora malo da se štrecne kada otpiše Ničea
                                vidim da mi je partner okupiran drugim stvarima i da je on zadovoljan sa 600 poena

                                Comment

                                Working...
                                X