Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može i ovdje, al nije to to

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Može i ovdje, al nije to to
      Ti znas sta ti je ciniti pred finale.

      Edit: Ne vidoh da mu niko nije ostao za tip u finalu tako da ovo pada u vodu.

      Comment


      • ma sredjena je tabela bila i prije početka mečeva današnjih

        goffinu čak ni tabela pomoći ne može

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ti znas sta ti je ciniti pred finale.

          Edit: Ne vidoh da mu niko nije ostao za tip u finalu tako da ovo pada u vodu.
          Jbg male su sanse davate Goffinu da pobedi Nadala

          Comment


          • Cestitike partneru, jos ja da podignem formu i eto nas na 1. mestu
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Cestitike partneru, jos ja da podignem formu i eto nas na 1. mestu
              nadam se tome partneru

              Comment


              • P4p1 prekida saradnju sa Vladanom?

                U toku dana na internetu iz neproverenih izvora bliskim igracu i treneru procurela je informacija da je doslo do prekida saradnje izmedju ove dvojice velikana i da ce P4p1 vec na mastersu u spanskoj prestonici nastupiti bez Vladana u svom strucnom stabu po ugledu na potez Novaka Djokovica. Jos uvek nista nije potvrdjeno pa mozemo samo da nagadjamo da li je ovo istina i ako jeste zbog cega su odlucili da se razidju, da li je P4p1 osetio da mu je potrebna promena ili je nesto drugo u pitanju. Za sada nijedan od aktera se nije oglasavao o ovome, nemamo trenutno ni demant ni potvrdu o ovoj interesantnoj situaciji. Videcemo sta ce nam reci prvom prilikom.

                Spoiler
                hahahahaha



                P.s. Deksone moze intervju?
                Last edited by colchonero; 07-05-17, 12:44.

                Comment


                • Hahaha Madridjanine odličan tekst.
                  Vrlo sam polaskan i prijatno iznenadjnen tvojim pozivom za intervju, ali mislim da sam još mlad igrač i da ne bi bilo fer prema igračima koji su mnogo iskusniji i provode više na forumu. Tako da bolje neko drugi , moje vreme tek dolazi
                  Last edited by Dekson; 07-05-17, 14:23.
                  Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                  Comment


                  • A ali ovaj intervju ne bi bio na foru Oljinog nego susta suprotnost iz ugla nekog koje tek usao u igru a Maru sam vec dosta spominjao a ne mogu samog sebe. Ako neces smislicu neku drugu temu koja bi vise pogodovala iskusnim clanovima. Ne bi bila ista pitanja, a glupo mi samo ove iz TOP 10 da spominjem i intervjuisem. Njih cu pred neki GS da stavim u prvi plan.
                    Last edited by colchonero; 07-05-17, 14:23.

                    Comment


                    • Od sutra počinje nova tura amaterizma, neka vam je sa srećom.

                      Comment


                      • Sutra izlazi najava turnira

                        Comment


                        • I tako dan za dano pred kockastim ekranom tatatatira
                          Crni Aleksa al nas ukopa ovaj spanjolac

                          Comment


                          • Comment


                            • Saću i ja da vam se pridružim

                              Aleksa skidaj taj avatar...mada si baš lep
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Moj Sock.
                                Od Mahuta na zemlji ne bi trebao gubiti ni pod razno

                                Comment

                                Working...
                                X