Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NI će posle IWa biti jedini igrač koji u zadnjih godinu nema nijedno samoubistvo u prvom kolu. Ne znam je l to već neko ostvario u prošlosti

    Comment


    • Tesko
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ja sam se ugledao danas na NI. Juce sam se unervozio, poveli me tipovi drugih i umalo da ispadnem iako nisam planirao Fonjinija kad sam prvi put gledao zreb. NI jedini odigrao Sardija i lagano prosao. Danas opet se ne obazire na druge i igra Benetoa. Danas sam i ja odlucio da odigram sta mislim nebitno sto su svi odigrali Andersona i Bornu. Iskreno sam sumnjao u Kevina jer je malo igrao ove godine- par meceva. Ipak je lako prosao, ispostavilo se, ali ne zalim, mislim da je Edmund dobar izbor, pa iako ispadnem, ispao sam onim sa kojim sam planirao. Dobro, upravo je prosao Edmund dok sam pisao ovo. Za godinu dana neispadanja
        Last edited by colchonero; 10-03-17, 22:15.

        Comment


        • Oh vidim da mi dobro ide kad su mene od svih "primetili" na tabeli. Lako je vama da pišete kad ne igrate , a još nešto prozivajte i spuštajte koliko god želite kad o meni nemate pojma pa tako u prazno pričate. Dobro mora vam neko biti kriv , očigledno.

          Comment


          • Nemoj sebi dozvoliti da te ovi teniski laici levate.
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Takva je konkurencija da mu je dovoljno da na sreću prođe 2-3 kola, bude redovan učesnik na svakom turniru i top 10. Vidi se da nemaju plan, sve se svodi na igru po zvučnosti imena i prepisivanju.
              Sem papija, mog sticenika, NIja i Olje tu igraca nema. Jbt sjecam se kad smo mi igrali paklena konkurencija bila, nisi mogao biti u deset ni sa svim cetvrtfinalima. Ja sam osvojio prvo mjesto tako sto sam stalno isao do kraja, a gledaj nemanju on ce vrlo brzo u top 10, a nema jedno polufinale. Mozda ima jedno na srecu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Nemoj sebi dozvoliti da te ovi teniski laici levate.
                Ma meni je zanimljivo kako se tako ubiše pisati o meni. Te mentalna razgibavanja sigurno im dobro dođu. Eto da im olakšam ako tako olakšate dušu slobodno pravite još dublje analize
                Edit:Vladane ako ti se pametuje bar pogledaj rezutate
                Last edited by NEMANJA97; 10-03-17, 22:46.

                Comment


                • Vladane na ovo mislim. Ovo je trenutak kad preteras. Evo malo statistickih cinjenica o konkurenciji.

                  Race tabela vodecih iz 2014. posle 3 turnira
                  shminka/bojanaBG 1740 + 11 + 680= 2431

                  2015. godina
                  miloolja/Sinisa Kun 2500 + 35 + 145 = 2680

                  2016. godina
                  shminka/bojanaBG 2560 + 2 + 2= 2564

                  2017. godina

                  Velikiajnstajn/madrid= 3566
                  2. na tabeli mark it zero/NI= 2820

                  Kao sto vidimo ove godine je 2. par skupio vise bodova nego ranije vodeci. Zatim singl: Vladanov ucinak na prva 3 turnira u sezoni u kojoj je bio prvi:
                  1. Vladan 710+25+ 15= 750 bodova (odlicno odigran nastavak sezone i 8395 bodova na kraju, ali to ne mozemo jos da uporedimo sa ovom sezonom)


                  Inace rekord posle 3 turnira drzi Overlord sa 1930 bodova. Interesantno da su 2. i 3. rezultat u istoriji igre iz ove godine.
                  2. madrid sa 1910
                  3. NI sa 1850
                  prvih 5 zatvaraju
                  4. prskaj sa 1800
                  5. shminka sa 1781


                  Bojana je npr. prosle godine imala dobru sansu posle AO(1600), ali su usledili kiksevi. Sto se tice TOP 10 plasmana(potrebni bodovi) tek moram da izvucem statistiku.
                  Last edited by colchonero; 10-03-17, 23:39.

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Vladane na ovo mislim. Ovo je trenutak kad preteras. Evo malo statistickih cinjenica o konkurenciji.

                    Race tabela vodecih iz 2014. posle 3 turnira
                    shminka/bojanaBG 1740 + 11 + 680= 2431

                    2015. godina
                    miloolja/Sinisa Kun 2500 + 35 + 145 = 2680

                    2016. godina
                    shminka/bojanaBG 2560 + 2 + 2= 2564

                    2017. godina

                    Velikiajnstajn/madrid= 3566
                    2. na tabeli mark it zero/NI= 2820

                    Kao sto vidimo ove godine je 2. par skupio vise bodova nego ranije vodeci. Zatim singl: Vladanov ucinak na prva 3 turnira u sezoni u kojoj je bio prvi:
                    1. Vladan 710+25+ 15= 750 bodova (odlicno odigran nastavak sezone i 8395 bodova na kraju, ali to ne mozemo jos da uporedimo sa ovom sezonom)


                    Inace rekord posle 3 turnira drzi Overlord sa 1930 bodova. Interesantno da su 2. i 3. rezultat u istoriji igre iz ove godine.
                    2. madrid sa 1910
                    3. NI sa 1850
                    prvih 5 zatvaraju
                    4. prskaj sa 1800
                    5. shminka sa 1781


                    Bojana je npr. prosle godine imala dobru sansu posle AO(1600), ali su usledili kiksevi. Sto se tice TOP 10 plasmana(potrebni bodovi) tek moram da izvucem statistiku.
                    Bravo za statistiku Inače lično baš volim statistiku , a podržavam da nam se ovde priča proširi još više

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sem papija, mog sticenika, NIja i Olje tu igraca nema. Jbt sjecam se kad smo mi igrali paklena konkurencija bila, nisi mogao biti u deset ni sa svim cetvrtfinalima. Ja sam osvojio prvo mjesto tako sto sam stalno isao do kraja, a gledaj nemanju on ce vrlo brzo u top 10, a nema jedno polufinale. Mozda ima jedno na srecu.
                      Ne bih kritikovao Nemanju, on postiže rezultate u skladu s mogućnostima, evo prošao je i 1 kolo u IW. Naravno da će igrač kojem si mentor dogurati dalje i to je već sad jasno.
                      Ubacio bih shminku prije Olje, ona je sretna kao i Bojana, uvijek ima i takvih koje sreća prati.

                      Madrid, bodovi nisu mjerilo, neko ih mora osvojiti. Nema smislene igre, više od pola vas završi a ni prvi vikend niste dočekali, pad kvaliteta evidentan. Spremaj se za Miami, virtuelni žrijebovi, analize, sinteze i vidjećeš napredak. Pred tobom je budućnost i možeš postati solidan igrač.

                      Comment


                      • Pa mogu delimicno da se slozim sa tvojim komentarom(drugim delom prvi deo se ne radi o meni, pa ne komentarisem). Noto to za ispadanje ne znam kako je ranije bilo, nisam gledao statistiku, vidim da je pre bilo vise prijavljenih, iako nisu uvek igrali turnire. Tako da tu nemam nista da ti dodam ili prigovorim. Moguce da je TOP 10 bio tezi ranije, jer sto je vise igraca to ima razlicitih tipova i to je veca sansa da ce nekoliko da prodje.

                        Ono sto bih rekao je da tvojih lupam 1000 bodova sa jednog turnira npr. iz 2015. vrede isto kao i iz 2014, kao i 2017. , jer u Suicideu bodovi jesu merilo i ne mora ih niko osvojiti, zato sto nije knockout ili ligaski sistem pa da se boris protiv drugih i onda ako je jaca liga(konkurencija) imaces manje bodova nego u jacoj. Primer PL i JSL. Takodje ne igras 1vs1 protiv nekog pa da moras da prodjes i uzmes bodove. U Suicideu ti se takmicis na osnovu tipova realnih meceva i sam krojis svoju sudbinu bez uticaja drugih. Tako da se u teoriji moze desiti da svi ispadaju konstantno u prvim kolima cele godine i da zavrsis kao prvi na tabeli sa osvojenih 20 bodova. Jedino ako mislis da su turniri postali laksi za predvidjanja(manje iznenadjenja ili laksi zreb za tipovanje), ali onda ne bi ispadalo pola igraca brzo kao sto kazes.
                        Last edited by colchonero; 11-03-17, 12:21.

                        Comment


                        • Imate vi sreće što je meni smor da igram i da se uključim svaki dan sa prognozom.
                          To sa pozicijama na listi vam je po principu - zrno po zrno pogača. Malo bodova u ovom, malo u onom kolu uz sreću da vam rivali kiksnu i hop, eto vas na No1.
                          A titule drugovi, gde su titule?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Evo je još jedna što glami, a slabo radi
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Moras da stanes na zulj haha Da je neko pricao da titula nece biti zbog 35 godisnjeg igraca koji nije igrao pola godine i jednog koji mislim nikad nije usao u drugu nedelju GS na betonu, a poslednju titulu je uzeo 2009 protiv izvesnog Carstena Balla, niko ne bi poverovao.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Evo je još jedna što glami, a slabo radi
                                Ma ja se zezam
                                Jesi ti videla moja predviđanja u Novakovom delu žreba?!
                                Izlupetala sam se za sve pare, a ako i pogodim nešto...i ćorava koka ubode po neko zrno.
                                Last edited by Marija81; 11-03-17, 12:33.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X