Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako braco i sestre, samo jako, ako smo slozni niko na nista ne moze. Dosta je bilo torture, red je da se cuje nas glas, glas ljudi sa dna, obicnih forumasa, forumske rulje tzv. koja drzi modove i admine na vlasti. Zbog nas su tu dje jesu i zbog nas igrica ima uspjeh, idemo da promijenimo sve. Mmmmmmmmmmmmm sve.
    sigpic

    Comment


    • Koji god princip primjenite ja cu biti prvi, a sandu cetvrti.
      1. Andrey Rublev
      2. Thanasi Kokkinakis
      3. Alexander Zverev
      4. Ernesto Escobedo

      Renesansa tenisa u 2016 godini.

      Comment


      • Apsolutno je smiješno krucijalna pravila mijenjati u pola sezone.
        Toliko od mene.
        Last edited by boris84; 10-05-16, 08:00.

        Comment


        • Napadaju nas a inače svi koji imaju proteste traže ostavke vladajuće stranke ali mi ne, mi to ne tražimo. Mi hoćemo male promjene, hoćemo plate, regres, topli obrok... šta ono još hoćemo?
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Originally posted by Unofficialpage View Post
            Napadaju nas a inače svi koji imaju proteste traže ostavke vladajuće stranke ali mi ne, mi to ne tražimo. Mi hoćemo male promjene, hoćemo plate, regres, topli obrok... šta ono još hoćemo?
            Da Velikiajnstajn bude prvi na tabeli a ja cetvrti.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ubacit ćemo WTF u tabelu po završetku Rima, jednostavno u pravilima nigdje ne piše da se WTF briše, izbrisan je mahinalno. Tako da se NIjeva statistika može smatrati važećom.

              Sva ostala pravila ćemo mijenjati na kraju sezone, prijedloge možemo razmatrati u hodu.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Ubacit ćemo WTF u tabelu po završetku Rima, jednostavno u pravilima nigdje ne piše da se WTF briše, izbrisan je mahinalno. Tako da se NIjeva statistika može smatrati važećom.

                Sva ostala pravila ćemo mijenjati na kraju sezone, prijedloge možemo razmatrati u hodu.
                Pametno, logicno.
                Realno je i bilo to da se uradi, a i sva ostala pravila je glupo menjati u sred sezone. Na kraju ce se verovatno vise diskutovati o promeni nekih, ali najrealnije je da ovako kako je i bilo bude do kraja ove 2016 sezone.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Da Velikiajnstajn bude prvi na tabeli a ja cetvrti.
                  Tražimo i ovo. Dižemo revoluciju haha

                  Mi se ovdje više šalimo nego što ozbiljno mislimo. Nemamo pametnijeg posla.
                  Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                  Comment


                  • Mogao je Volandri malo da pročisti, mnogo nas ima

                    Comment


                    • Promjenu koju shminka radi je kao popraviti pokvareni semafor. To nije mijenjanje pravila.

                      Comment


                      • Cekajte, Agut ne igra danas a nekoliko njih je tipovalo na njega, ili?
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Otvaranje rasporeda mečeva za danas ti možda ponudi odgovor

                          Comment


                          • Ni na jednom livescore-u ga nema u ponudi za kladjenje i to, zato sam mislio da ne igra danas
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ni na jednom livescore-u ga nema u ponudi za kladjenje i to, zato sam mislio da ne igra danas
                              Mnogo je mocan, pa ne smeju da ga stave. Svi znaju da dobija i onda su skinuli njegov mec.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mnogo je mocan, pa ne smeju da ga stave. Svi znaju da dobija i onda su skinuli njegov mec.
                                Meni mnogo gotivan lik, na svakom turniru sam ga igrao, samo je 1 izgubio kad sam tipovao na njega i to prosle godine u Rimu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X