Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za pravila. Ja sam inače u strogom karantinu dok traje turnir pa se ne oglašavam u javnosti, a vidim i ostali
    Last edited by Dekson; 09-03-17, 22:05.
    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Haha i ja sam primetio na celom teniskom forumu pise samo 5-6 ljudi danas, a dan je turnira i imamo 2 predstavnika. Na koji turnir mislis na pravi IW ili na tvoj suicide turnir?

      Comment


      • Hahaha Bojana, predao Thompson. Sta sad iako zamena preda? Jel' to eliminacija ili mozda toga NEMA U PRAVILIMA ?

        Comment


        • ispo si, uspio si da izmalerises dva igraca, naravno da to zasluzuje direktno eliminaciju, ako ne i drasticnije kazne

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Hahaha Bojana, predao Thompson. Sta sad iako zamena preda? Jel' to eliminacija ili mozda toga NEMA U PRAVILIMA ?
            Pa onda ispadas, tu nema dileme

            Sent from my Z3 compact <3
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ma madrid pita samo zbog pravila Inače ni nema Thompsona

              Comment


              • Ispade Gruzijac, Fonjini nemoj i ti molim te.

                Comment


                • IW defintivno nije moj turnir
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Kakva dominacija u dublu, vamos
                    1. Andrey Rublev
                    2. Thanasi Kokkinakis
                    3. Alexander Zverev
                    4. Ernesto Escobedo

                    Renesansa tenisa u 2016 godini.

                    Comment


                    • Kako Fonja za dlaku nesrećnog (ko je reko nesposobnog?) Konstantina da izbaci još 1/3 potencijalnih samoubica...pihhh
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Mrtvi Gruzijac, kako te nije sramota da izgubis od onog baje??? Ides i ti pod mac bato!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Vidim ja da ce biti ovo moja godina

                          Comment


                          • Slabašni rezultati i mnogo amaterizma već na početku turnira. I ovi što su prošli to su uradili na sreću. Primjetan je veliki pad kvaliteta, ne posjećujete mečeve, ne vježbate gledanje tenisa, ne radite virtuelne žrijebove, cijeli je odnos amaterski. Najgore je što nema konkurencije i sve više nazadujete. Sve sluti na još gore rezultate u budućnosti.

                            Comment


                            • Kvalitet je ocajan, pogledaj npr. Nemanju, blizu je top 10 sa nevjerovatno ispodprosjecnim rezultatima
                              sigpic

                              Comment


                              • Takva je konkurencija da mu je dovoljno da na sreću prođe 2-3 kola, bude redovan učesnik na svakom turniru i top 10. Vidi se da nemaju plan, sve se svodi na igru po zvučnosti imena i prepisivanju.

                                Comment

                                Working...
                                X