Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Organizatori gube, tri od pet najboljih igraca je napustilo takmicanje, od toga nema oporavka. Djokovic, Federer i Nadal su otisli, to je kraj.
    sigpic

    Comment


    • kakvu revoluciju sada dižete, ako hoće neko da se smiluje, dugo nisma ulazila u ove odaje..
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Morao sam na Lošmija, previše su igrali na Simona

        Comment


        • Tek sad vidim da sam izbačen a Vladan tipovao za mene. Velika nepravda i nije se ni očekivalo ništa drugo nego da se na svaki način sputamo zato što smo najkvalitetniji igrači.

          Moramo se boriti za svoja prava, prava koja su ugrožena. Problem je što su samo 2 člana reagovala, mnogi su plaše za svoju egzistenciju i biraju ćutanje ispred pravde. Dok je tako, nema nama naprijed.

          Stop diktaturi i represiji.

          Comment


          • Nasa borba stati nece dok se notoriousu ne prizna Conga!
            sigpic

            Comment


            • Ne smije se na ovome završiti, ako sad prođe velika nepravda bez prave reakcije, proći će opet. Sutra štrajk ispred vrata foruma, pozvani su svi forumaši mogu i s komšijskih foruma.

              Comment


              • Reakcija postoji, tri legendarna igraca su se povukla i do daljnjeg nece ucestvovati ukoliko se ne ispravi greska i prizna ti se Conga. Nasi zahtjevi su vise nego korektni, mi ne trazimo mnogo, samo pravdu.
                sigpic

                Comment


                • I necemo stati dok ne bude pravde ... pa videcemo ko tu vise gubi...
                  Razumem ja i ostale forumase koji se nisu prikljucili ovom strajku - boje se, ali nemate cega zamisli sta bi bilo kada bi 80% igraca strajkovalo. Dovoljno je zlo sto strajkuju takve velicine poput note i Vladana, a zamisli kada bi se tu pridodala vecina igraca - ajoj kuku, morali bi da izadju u susret i da pravda bude zadovoljena.
                  Nemojte misliti da vas sada na nesto navodim, svako ima pravo da radi sta god hoce, ja samokazem sta bi moglo da bude
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ala ste više zapeli za ovo pa lepo su vam rekli, možeš umesto nekoga glasati ostaviš glas njegov takođe u tipovima i to je sve , ali ne kod vas sve mora ići komplikovano!

                    Comment


                    • Bravo za mrcinu Raonica. 8-7 i svoj servis i on izgubi.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Bas strasno.Dva puta je imao mini brejk prednosti,ali onaj volej na mec loptu Soka

                        Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Vidim da je Gael lepo igrao do sredine 2 seta e sta se posle desilo ne znam
                          Spoiler
                          sve pratio na livescore

                          Comment


                          • Bratina Žika Simon!!!

                            Ako sve ispadne kao po planu, konačno prvi masters u mojim vitrinama

                            Comment


                            • Notoriousu jos uvijek nije uvazen Conga, tako da strajk ostaje na snazi. Ko god zeli slobodan je da nam se pridruzi u ovoj pravednoj borbi. Dok njemu ne bude priznat Conga mi cemo strajkovati i necemo igrati suicide tennis.

                              PZN, PZN, PZN!!!

                              Zajedno smo jaci, samo jako, samo hrabro.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bojkot i dalje traje, samo da se javim.
                                Za notu, za pravdu, za postenje, do konacne pobede!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X