Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno, svi smo mala deca u odnosu na NIja sto se tice statistike i brojeva
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Za vas dvoje znam da ste majstori i da vam je to struka, za NI-ja baš i nisam znao (sem indexa dominacije)
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

      Comment


      • Overlord igra 27 mjeseci i ima 43 nedelje na prvom mjestu, ja igram 14 mjeseci i imam 33. Bas ruzna dominacija jbg.
        sigpic

        Comment


        • Kad počinje MC? Danas igraju prva kola a vidim niko ništa ne tipuje.
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Sutra Uno, lijena Bojana

            Naravno, svi koji hoće da se priključe, mogu to učiniti

            Comment


            • E od sutra odnosno od Monte Karla se ja priključujem u igricu , pazite se!

              Comment


              • Nakon slabog Maimija idemo ponovit rezultat iz IWa.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Od sutra nastavljamo pohod na vrh
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Da, da, i mi smo nekad ovde bili novi i rookie i mislili da je ako ne ceo svet, a ono bar suicide naš.. kad ono dođu razne mine i "favoriti" kojima se baš i ne igra.... i stigneš tek do prvog kola.

                    Vladan živi od stare slave, počeo ko FK CZ. Nešto mu taj come back i ne ide ove sezone. #kažemsamo
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • NI ovako percipira tabele i podatke, mora da ih obradi

                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        NI ovako percipira tabele i podatke, mora da ih obradi

                        Spoiler
                        Dama na slici je vrlo atraktivna, ali nemoj pretjerivati.

                        Comment


                        • Nece vam Kuevas proci, rizicno je igrati na Sousu i Doktora, ako cete da rizikujete Manarino, ako necete Marej ili Federer. Prijateljsko upozorenje jer ostavite li ovako ima da se crveni sve
                          sigpic

                          Comment


                          • Ja ne znam šta ste svi navalili na Kuevasa?
                            Još ćete da navučete neku bedu na vrat, jer ovde se uvek propada sa stilom, tj. većina.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pustite ljude da igraju kako oni hoce, btw zar vam nije u interesu da sto vise likova popada?
                              Svako svoje kalkulacije vodi
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Šta se ti mešaš
                                Kako da ih pustim kada će da me povuku sa sobom?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X