Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram da pitam ovo. Da li bi neko mogao da mi posalje(upload) prvi 7 gemova Noletovog meca? Znam da ce odgovor biti verovatno ne, ali eto da pitam
    http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

    Comment


    • It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Ali nema prvi 7 gemova. Pa zasto nije i to uplodovao?
        Zato sto se Cica pocela prikazivati od 7. gema
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Lajović ima lepu šansu da prođe prvo kolo, iako igra protiv talentovanog 19-ogodišnjeg Francuza Luke Pujea, samo da ne ponavlja boljke iz bliske prošlosti. Set nije izgubio u kvalama. Hože li uspeti?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kyrgios je izvukao idealnog protivnika i nije propustio priliku za prolaz. Za CW-a neka pronađe negdje ako nije gledao, 2 BH paralele(1 iz returna) u 12 gemu 4 seta kad je vraćao brejk, perfektno je odigrao taj gem i imao još nekoliko dobrih udaraca. Završio je TB jednim fenomenalnim returnom (nije direktan winner) za 5-2 i 2 asa za konačnih 7-2. Servis mu je već sad odličan, samo još konstante treba, i kroz igru je često brzao bez potrebe. Vremenom će protivnike, kao ovo današnje deblo brisati lagano po 3-0, samo da ga ne stignu povrede, hvatao se nekoliko puta za rame
            Sledeći je Kokkinakis, i taj meč se mora pogledati. Nemam ni najmanju dilemu da su obojica budući top igrači i bar 1 višestruki GS osvajač.

            Comment


            • Originally posted by Johnny View Post
              Tomik jedino sto moze da uradi je da otkine Rafi najvise 4 gema po setu (mada ja mislim da nece ici dalje od 3), sve preko toga je prijatno iznenadjenje.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Prvo kolo nije donijelo nista novo sto se tice 5 vodecih muskaraca.

                Novak je imao idealan mec. Nije dobio pjeske, morao se malo pomuciti. I Federer je imao mec kakav je trebao. Bez mnogo umaranja do druge runde. Mari najvljuje da zeli turnir. Imace posla. Prvo da popravi formu a potom Federer, Nadal i Novak. Danasnji mec mu je bio idealan za dizanje sapouzdanja. Delpo se muci vise od ocekivanog. Efekt turnira u Sidneju ili nesto drugo? Od svih on mora najvise da stedi energiju. Nadal se nije ni propisno oznojio, atrebao je imati tezak mec. Na odredjeni nacin, pobjeda poslije jednog seta Nadalu ne odgovara. Njemu treba mnogo lopti da postigne formu.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Prvo kolo nije donijelo nista novo sto se tice 5 vodecih muskaraca.

                  Na odredjeni nacin, pobjeda poslije jednog seta Nadalu ne odgovara. Njemu treba mnogo lopti da postigne formu.

                  Slazem se , njemu treba dosta lopti da udje u formu ali je Wilander rekao sto je potpuno tacno. Protiv igraca kao Tomic ti ne mozes uci u udarac ili zeljenu formu, tako da njih dobiti u sto kracem ili bez ikakve igre je zadovoljavajuca stvar

                  Comment


                  • shminka,

                    Kladionice daju Dzumhuru 16% protiv Dodiga.

                    Comment


                    • Da li Damir moze da mu uzme set???
                      sigpic

                      Comment


                      • Tri
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Da upitam opet da li je neko gledao Mareja, da li su opravdane ove njegove qrcevite izjave ili ... ?
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Po meni su opravdane najvise zbog ociscenog zreba, tj do 1/4 nema dostojnog rivala i moze da se "zalaufa" na tim laganim mecevima .... Kasnije uopste nije nerealno da pobedi Feda pa i Nadala i Djokovica.... Samo da li moze sve da ih sveze, to je pitanje. Ako mu se jos malo ocisti (a kakve je pederske srece verujem da hoce) ima on dobre sanse ovde ...
                            I da zaboravih, kao Novakov navijac bih 5 puta vise voleo Nadala u finalu nego Skota, u kakvoj god Marej formi bio ...
                            Last edited by Sandugp; 14-01-14, 13:57.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Po meni su...
                              Bas si me zabrinuo sada, ne zezam se nego Maraj mi toliko narusava zdravlje dok ga gledam a kamoli ako nesto osvoji preko Novaka. Tad` nisam dobro sedam dana minimum.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment

                              Working...
                              X