Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Svidjeli su se onima koji su za ubrzavanje i lupetanje bez igre. Zamisli da je još brže, igrači kao Raonic i slični bi se kotili kao zečevi i imali bi doba bombardera
    Apsolutno.


    Originally posted by notorious View Post
    Šprda se Stanko sa svima nama pokazivanjem prema glavi. Da li je nešto u međuvremenu vještački ugradio to ne znam, ali ako jeste, možda je to razlog
    Vavrinka je oba meca dobio zahvaljujuci GLAVI. U oba meca je uspjesno sproveo Normanovu zamisao. Ako ovo sa Bekerom ne uspije, Novak treba da uzme Normana, Anakona ili Gilberta.

    Comment


    • Nadal kad bi pobedio imao bi rekordnih 15000 bodova Jel imao neko vise?

      Comment


      • Mislim da jeste Rodzer, ali po starom bodovnom sistemu.

        Comment


        • Roger je imao ja mislim 18k bodova poslije one godine sa omjerom 92-5
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Cudno ali danas me toliko izludelo sto je Novak izgubio da ja nemam reci,a kada Nadal bude podigao pehar e tada cu vec da popizdim.Sta je mogao da postigne covek,a sve to baca u vodu olako

            Comment


            • Novaku treba neko ko ce da mu smiri glavu.
              Videcemo da li je Beker za to sposoban.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Salinjo a sta fali stomacicu Cibulkove?
                Riba je u finalu,pogledaj samo kako je igrala ceo turnir.To se zove Tigrica (igracki a i ovako)!
                Sva sreca pa nisam gledao prvi par SF, povraca mi se od pomisli da Wawa-Tomica
                igraju to SF pa jos da gledam,pazi Boga ti.
                EEeeee Nole institucio, sto kaze grupa "WET WET WET - Love is all around"
                imas veliki kredit u svetu tenisa, od kokoske si napravio strasnog pevca...

                Jos samo par dana i pocinje tenis ali bez Banjca,Ceronje i Pesikana...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Novaku treba neko ko ce da mu smiri glavu.
                  Videcemo da li je Beker za to sposoban.
                  Novaku glavu moze da smiri samo Novak,a sada je vec kasno za to.Tacno znam sta ce da sledi posle ovoga,ima da bude cudoviste na turnirima 500 serije,mozda otkine jedan masters i opet ce da krene prica da se naljutio i da je u formi,pa lepo kada dodje French open stara prica i lekcija od Nadala.

                  Comment


                  • Ivanišević izjavio da Beker Novaka samo može naučiti njemački jezik

                    Comment


                    • Sprd'o se malo

                      - Boris je bio izuzetno pametan igrač, a ne samo “bum-bum”, kako su ga predstavljali. Meni je jedan od najboljih tenisera. Novaku može da donese agresivnost, malo korekcija kod voleja i servisa. Ali Nole je kao mašina i kada igra dobro sigurno je najbolji teniser na svetu – rekao je Ivanišević.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nasli Spanci resenje za Rafin zulj 1043994_687539117934426_1302546262_n.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ivanišević izjavio da Beker Novaka samo može naučiti njemački jezik
                          A Ivanisevic bi trebao da nauci da se ne zalijece.

                          Novak ima tenis u malom prstu i njega malo ko sto moze nauciti ali opet se treba s nekim konsultovati.

                          Bekerove izajave poslije poraza su vrh:

                          - nisam mogao spavati (citaj Novakov nije mogao spavati)
                          - vraticemo se (tako treba reci cak ako i nece)
                          - Novak treba dobar odmor (treba, nije vise mlad da moze juriti kao blesav 5-6 ciljeva svake godine)

                          Cilj treba da budu GS-ovi i tacka. Sve drugo, ukljucujci i 1. mjesto je sporedno. Ako bude dovoljno uspjeha na GS-ovima, prvo mjesto ce doci automatski.


                          @Ajnstajn

                          Jednom sam uporedjivao, mislim da je bio presao 16000, ali ne 19000.
                          Last edited by NI; 23-01-14, 13:46.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jel tačno da se za sutrašnje polufinale očekuje kiša i onda u tom slučaju eventualni krov?
                            Tacno je.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • kakvi medicinu imaju ovi Spanci, kolena, zulj, za sve imaju resenja

                              chiara gambuzza ‏@ChiaraGamTWI
                              Cotorro,Nadal's doctor,about the blister:"We came in Melbourne w/a revolutionary machine which help to regenerate skin faster"
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Rodzeru ide na ruku :

                                Rafin zulj, moguca kisa i navlacenje krova.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X