Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Ali niko ne odgovara:

    Da li vam se svidjaju BRZI tereni poslije ovog mece? A ovaj je tek ubrzan.
    Valjda dovoljno govori da sam skoro ceo mec prespavao. Ukoliko bi se pocele ubrzavati podloge, definitivno bi mi tenis osetno pao na listi omiljenih sportova. Ali opet, to sam samo ja, za mene je mec Simona i Monfilsa prava poslastica, a za vecinu na forumu velika dosada. Isto tako mi dueli Novaka i Nadala predstavljaju savrsenstvo tenisa, a teniseri poput Isner-a sve ono sto ne volim u ovom sportu. Mislim da do takvih promena nece generalno doci sve dok Nadal i Djokovic budu igrali tenis

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Normalno da nema dokaza kad su spaljeni
      Jesi ti svjesna od kada seze ta prica(2005 i prije), eto recimo da se tada dopingovao, kakav je to doping koji ti pomaze 9 godina , hahahahaha A naravno da nije

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Normalno da nema dokaza kad su spaljeni
        E to je problem, ono oko Fuantesa i sto nisu svi izneseni u javnost vec samo biciklisti. Ali ni tu nema dokaza i dok je tako cist je. Meni mnogo vise smeta sto stalno kukumace, ako se dopinguje to ce se otkriti prije ili kasnije.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Jesi ti svjesna od kada seze ta prica(2005 i prije), eto recime da se tada dopingovao, kakav je to doping koji traje 9 godina , hahahahaha A naravno da nije
          Armstrong
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Armstrong
            Stvarno nisam pratio taj slucaj pomno, ali hoces reci da se Armstrong jednom dopingovao i sve osvajao?

            Comment


            • Originally posted by DinoFC View Post
              Stvarno nisam pratio taj slucaj pomno, ali hoces reci da se Armstrong jednom dopingovao i sve osvajao?
              Ti si rekao kakav je to doping koji traje 9 godina, a ja sam ti dala primer.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Pa glavna stvar kod mnogo gori optuzbi je da niko nije kriv dok mu se to ne dokaze, i tu sva prica treba da prestane. Ali hejt je nesto posebno
                Sta ces misliti o njemu, ako se utvrdi da je koristio doping?

                Comment


                • Pa ja te fino pitam, da li je Armstrong uzeo doping lupam 1998 i nikada ga vise nije koristio?

                  Comment


                  • Originally posted by Vule_89 View Post
                    Sta ces misliti o njemu, ako se utvrdi da je koristio doping?

                    Nema potrebe da ti odgovoram na to pitanje, realno. Svi znamo kakav je Nadal i nema potrebe da o tome razmisljam.

                    Comment


                    • Ne naravno

                      http://www.npr.org/2013/10/21/239081...ong-conspiracy
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Pa ja te fino pitam, da li je Armstrong uzeo doping lupam 1998 i nikada ga vise nije koristio?
                        Pa normalno da nije, a je l' ti mislis da samo Fuentes krije tajnu Nadalovog dopingovanja?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pa sta mi onda navodi taj primjer, nidje veze. Moras se konstantno lupati da bi urodilo plodom

                          Comment




                          • don Beker primjecen da ulazi u neki djip sa zatamnjenim staklima

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa normalno da nije, a je l' ti mislis da samo Fuentes krije tajnu Nadalovog dopingovanja?
                              Sta da ti kazem, na ovom svijetu postoji mnogo teorija zavjera u koje ljudi vjeruju ili ne vjeruju, tebi to niko ne zabranjuje ali da se to moze smatrati zescim trolom i hejtom to stoji

                              Comment


                              • Originally posted by DinoFC View Post
                                Nema potrebe da ti odgovoram na to pitanje, realno. Svi znamo kakav je Nadal i nema potrebe da o tome razmisljam.
                                Na sasvim jednostavno pitanje neces da das odgovor. Sam si rekao nevin je dok se ne dokaze suprotno, Bojana ti je dala primer za Armstronga, koji je nakon toliko godina priznao. Mene interesuje koji ce tvoj stav biti o Nadalu, ukoliko dodje do toga?

                                Comment

                                Working...
                                X