Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam rekao da ovo sigurno utice na osjecaj, tacno otkako se pojavio na mecu protiv Nisikorija, poceo je da izbacuje i igra bez ritma, totalno. Sve su to sitnice koje Fedu itekako idu u korist

    Comment


    • A mogli ste bas u spoiler ovu sliku, mozda neko vecera i cita forum
      podsecate me na ove sa TV-a, kad teniser uzme MTO, a problem sa stopalom, pa oni to obavezno zumiraju...a kad vidis stopalo, muka ti bude
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Tesko da vecera i cita, vise da gricka nesto, kao ja evo npr.

        Koliko su je zumirali, sta ti je 7.sila

        Comment


        • Utice na osjecaj samog reketa u ruci. Ovo takodjer moze biti i gore do petka, jer taman ce da zamladi malo i odmah ce da napravi destrukciju koze na terenu u petak. Smeta itekako. Uglavnom ne moze stegnuti grip reketa kako on zeli, snazno, da bi mogao da doda onoliko spina koliko on zeli na FH, jer ako ga drzi labavo onda ce mu ispast reket iz ruke...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bas je to spomenuo danas, da najvise kod servisa ima osjecaj da ce mu ispasti iz ruke, danas imao 8 DF Nije spominjao FH ali realno kakvih gresaka je bilo

            Uh, bice pakleno u petak, stvarno

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              A mogli ste bas u spoiler ovu sliku, mozda neko vecera i cita forum
              podsecate me na ove sa TV-a, kad teniser uzme MTO, a problem sa stopalom, pa oni to obavezno zumiraju...a kad vidis stopalo, muka ti bude
              Slazem se Bojana, pa jos onako zumirano i zaokruzeno, da se sakupi konzilijum na forumu i da analizira. Ocigledno da smeta njemu to i da pravi razliku, koja datom trenutku moze biti presudna, mislim sve su to Dino i Maliajnstajn objasnili, ali moze se i bez slike.
              Last edited by Niki; 22-01-14, 19:29.

              Comment


              • Javno da spomene FH odmah bi rekao protivniku da je nesiguran na tom udarcu i to je to, dobivao bi konstantno lopte na FH i izbacivao bi vecinu. Servis ako mu nije ubojit ima veliki problem, a kod servis najjaci grip zahtjeva i zato ga je spominjao, to svako zna da ima tu problema jer je na sred dlana.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ako ovaj maliajnstajn nesto ne izmisli, ubijete me

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Teorije nema da se ovo smiri do petka. Za ovo 5 dana mirovanja minimum treba. Ovo je skoro pa otvorena rana za to treba mirovanje i njega kozmetikom.

                    Ja sam bas danas gledao koliko utice na moj hvat reketa ova pozicija zulja. Zaljepio sam bandazu preko dlana kao i Nadal i nije ni malo ugodno. Slab osjecaj reketa imas i cudno je drzati reket, jos usput ako te boli, a boli sigurno onda je jos teze..
                    Ja kad sam igrao i kad pocne da pece ovakav zulj ne mogu da razmisljam nikako,samo me nervira i ne igra mi se uopste...

                    On je Rafael Nadal, ali sigurno nije svejedno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Pa logicno da mu utice na FH ali nece da spominje to, stvarno ce biti bedak ako ovo bude uticalo u toliko mjeri On je rekao da ga to ne boli, ali to je bar pozitivno

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ja kad sam igrao i kad pocne da pece ovakav zulj ne mogu da razmisljam nikako,samo me nervira i ne igra mi se uopste...

                        On je Rafael Nadal, ali sigurno nije svejedno
                        Ma fazon je sto njemu svako 20 minuta prskaju onim sranjem za umrtljavanje tkiva dlan, i to moze predstavljati problem, ali ga barem ne pece zulj, samo smeta i boli pri izvedbi udaraca..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Opet cu se ponadati, pa plakati u petak

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ma fazon je sto njemu svako 20 minuta prskaju onim sranjem za umrtljavanje tkiva dlan, i to moze predstavljati problem, ali ga barem ne pece zulj, samo smeta i boli pri izvedbi udaraca..
                            Samo mi je utjeha 2009. i kad je mogao da dodje sebi nakon 150 sati igranja sa Verdascom valjda mogu i da mu kakvim kozmetikama smire ovo...najodvratniji osjecaj ja sam isto cudno drzao reket i znalo je ovo da mi se desi,bas odvratan osjecaj
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Opet cu se ponadati, pa plakati u petak
                              Nemoj se nadati, milion puta je do sada bio povredjen pa igrao kao nenormalan...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Teško da ce onda i trenirati, to ce samo pogorsati stvari

                                Comment

                                Working...
                                X