Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Koja god o devojaka da osvoji morala bi Ani veliki plezir naciniti i osobito zahvalna biti.
    Ana i Stanko su moralni pobjednici klokanskog turnira

    Comment


    • Ako u nedjelju pobijedi Nadal ce imati 15130 bodova. Novak je u jesen 2011. imao 14720, a Federer 2006. 8370 po starom sistemu, sto je otprilike 16300. Dakle za Rafu.

      Ako kojim cudom Vavrinka pobijedi, bice broj 3.
      Last edited by NI; 24-01-14, 20:59.

      Comment


      • Broj tri moze da bude, koga briga za to, ali da ima Slam je previse. To bi bio poraz sporta. Koliko njih nema Slam, pa Del Potro ima jedan, Murray dva i sad bi trebao on da ga ima.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          A Federera su neopravdano hvalili?
          Druga stvar, isti ti ce samo cekati prvu priliku i otpisace Nadala, jer to su novinari, uvek teze senzacionalizmu.
          Bas gledam svi oni sto su se uvlacili Fed u dupe godinama, Kejhil, Gilbert, Tignor vec danas izgleda prelaze na Rafinu stranu Jos samo Evert fali
          Last edited by DinoFC; 24-01-14, 21:03.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ako u nedjelju pobijedi Nadal ce imati 15130 bodova. Novak je u jesen 2011. imao 14720, a Federer 2006. 8370 po starom sistemu, sto je otprilike 16300. Dakle za Rafu.

            Ako kojim cudom Vavrinka pobijedi, bice broj 3.
            Nadal je u maju 2009 godine imao oko 15300 poena

            Comment


            • Zašto bi bilo čija pobeda bila poraz sporta, osim ako nije izvojevana u ekstremno neregularnim uslovima.. ili se dokaže da se pobednik dopingovao..?
              Ako bi Stanko pobedio (što se na žalost neče desiti) to bi za mene, baš naprotiv, bila pobeda sporta.
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Za mene niposto, sto se mene tice ni Masters ne zasluzuje, kamoli Slam.
                sigpic

                Comment


                • Meni je je potpuno svejedno ko god da pobjedi od dama jer mi se sviđa kako igraju i jedna i druga. Pročitao sam dolje komentar da je Cibulkova mlada i da ima još vremena da osvoji neki slam. Cibulkova ima 24 godine, u teniskom svijetu za teniserku od 24 godine ne možeš da kažeš da je baš mlada i da ima vremena, ona jednostavno u tim godinama treba da grabi najbolje prilike jer ko zna da li će ih kasnije imati.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Da kojim slucajem posecujem objekte u kojima se uplacuju tiketi neku paru bi ulozio na Stanislava.
                    Vaseljenska bi to pravda bila da kada vec Ana ne materijalizova svoju pobedu na Serenom to makar Stanislav ucini od one svoje nad Novakom.
                    Bi iznenadjenja na ovom turniru podosta, red je da se tako i zavrsi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Fkt ne kontam Vladane dokle ces jos ici sa prozivanjem Wawrinke...moras i neke druge fore skontati...ona da je najveca ironija ikad sto on pokazuje na glavu ti je isfurala

                      Comment


                      • Vidjecemo mu glavu u nedelju. Ima Nadala koji nije ni blizu najveceg nivoa, uslove koji mu odgovaraju, servira kao nenormalan. Ima sve da uzme taj set barem. A set je pocetak.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je Stanko vise nego nesimpatican tako da na zalost nikako ne mogu i nikada da navijam za njega.
                          To nema veze sa dogadjanjima na ovogodisnjem AO, tako je vec dugi niz godina.
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Ne treba on nista vise dokazivati kako bi tvoja prozivanja prestala. Prvo je bila prica da nece nikad odigrati kao prosle godine na AO, pa onda da nece do titule, da nece vise nikad Novaku zaprijetiti nigdje, da nece na WTF...

                            A on Novaka sprijeci da osvoji jos jedan GS, u njegovom dvoristu...

                            Zasluzio je barem malo poštovanja

                            Comment


                            • Mislim, ne smeta meni to...cak mi je šega...čisto da ne pišeš više, jer nije interesantno

                              Comment


                              • Pa ono sto je igrao u utorak nije ni blizu onoga sto je igrao one nedelje prosle godine. Barem po meni. Isto tako ono na USOu ni blizu proslogodisnjeg AOa. Moze statistika da prica sto god oce, on takvu partiju sa osnovne linije vise nikad nije ponovio sto se mene tice. Itekako ima sto da dokaze. Ovo mu je jedina prilika u karijeri da osvoji Slam, realno ima sansu, iako je preko puta najveci mentalni dzin svih vremena. Kad je Dimitrov onako gurao on itekako ima sansu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X