Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta da ti kažem, ima covjek za kablovsku dovoljno love, ima ES

    Comment


    • Originally posted by Zile90 View Post
      Pa lepo si rekao nece nikada biti.NAdal za 3 klase iznad Novaka u svemu.God dana stariji,a uskoro troduplo vise slemova ce imati.Bas nekoga zabole ona stvar ko je kakav covek,a i realno ne mozes da tvrdis da je Novak bolji covek od Nadala jer mi to ne znamo.Ja samo znam da je ujka Toni genijalac koji se dugo nece pojaviti,a da ce Novak biti upamcen NAZALOST kao Makarena,hit za jedno leto.Sada slobodno pljujte i saljite lose reputacije.Novak ce kao i uvek da se povampiri u Pekingu i Dubaiju,ali zato na slemovima nece ni doci do Nadala,a i ako dodje opet ce biti skidanje gaca.Evo vec treca godina uzastopno u zenitu karijere sta on radi.Posle neko prica o osvajanju 10-12 slemova.Koliko to smesno zvuci da vi znate...
      Jesi li docekao svojih pet minuta ti koji nas prosvetli umnoscu svojom. Kako su samo nedostajale tvoje prorocke misli sa naknadnom pameti poput omiljene `sta sam vam govorio?`.
      Vidim u mnozini se obracas ciljnoj grupi /koja je gle slucajnosti i moja/ te uzeh sebi za pravo da ti odgovorim.
      Neka muka ili zurba te spreci da u mudrovanju ovom poradis na lektorisanju? Ne sumnjam da ces naknadno na tome poraditi. Osim pravopisa obrati paznju na pisanje reci velikim slovima, koje se u ovoj vrsti komunikacije smatra vikanjem. Nema potrebe da vikom nameces svoje stavove.
      O tome sta, koga i zasto `zabole` moze da pripomogne zvanicna medicina ili neka alternativna metoda.
      U vezi rodbinskih odnosa mala pouka - ujak je majcin brat, dok je stric ocev brat.
      Makarenu nastalu 1992 godine sigurno dobro pamtis, uzimajuci u obzir numeru 90, koja je deo tvog virtuelnog naziva.
      Mogu te obavestiti da je Novak ziv i zdrav, te se kao takav ne moze `povampiriti`, bar po vladajucim uzansama iz misticnog i onostranog.
      Ne pises da li si pri`skidanju gaca` predmetnu osobu video sa prednje ili zadnje strane. Vrlo je to bitan podatak.

      p.s. zadivljujuca i ujedno zabrinjavajuca je tvoja potreba da budes u centru paznje.
      sigpic

      Comment


      • Ja zelim ovom prilikom da cestitam rafaelu nadalu zbog svega sto radi svih ovih godina,bas sve...kao i ovu nevjerovatnu stvar danas sa Federerom,ali to cu da uradim tek onda kad se zasigurno bude i znalo da rafica nije nikada bio dopingovan.rafica je teskom mukom prosao Nisikorija,Dimitrov samo zbog manjka hrabrosti i drugih faktora zle srece nije savladao ovog,i onda dodje jedna legenda Federer i poigra se sa njim kao sa djetetom,a u prilog tome cu dodati njegovo znojenje odma posle 3 gema,ono nije znojenje ono su vodopadi..Automatski to ne moze da bude normalno,vrijeme ce reci da li su moje sumnje i kao sumnje mnogih mjerodavne i validne.A to koliko je rafica covjek,odgovor onih koji ne znaju neka ga potraze u finalu RG 2012..Tu je maleni covjek mnogo kazao u nekoliko navrata.
        NAPRIJED STANISLAVE,sjutra zaigraj kao da ti zivot zavisi i sredices ga!Ni sam ne vjerujem u ovo sto zelim!


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Pecke,uvek se pitam kako ostati normalan pored svih forumaskih turbulencija i ljudske sarenolikosti.
          Ti si pravi primer,kako.
          Ja iznesem misljenje koja je razlika izmedju npr. Novak i Rafe (nekim svojim ocima),
          a onda se jave ljudi (iz samo sebi znanim pobuda) sa pisanjem kako Novak nikada nece biti sampion
          Trudim se da me to pogadja sto manje a takodje se trudim da Novaku posaljem svu energiju koju mogu
          da izdje iz krize koja nije kriza ali ipak je nesto.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Mogu samo da odam pocast Rodzeru Federeru, za sve sto je ostvario do sada, jer primetno je kako je samo jedna Nadalova pobeda protiv njega okrenula stvari i u roku od 24h svi pricaju o Novom GOAT-u ....
            Zasto se tako nije pricalo-pisalo nekoliko dana ranije kada je Novak ispao i postalo je jasno da Nadal nece imati pravog protivnika na ovom slemu? Jer svi ovde, pa mozda malo i ja nisu smeli da otpisu Federera iako je bilo totalno izvesno da ce ga spanac "otresti". Nadal uradi ono sto i vezanih ociju moze da uradi, da ga probudis u pola noci, da igra na jednoj nozi i desnom rukom: pa krenu takve price. To je samo jedan mec - za Nadala i vise nego rutinski mec.
            A meni govori jednu stvar. Federer je tokom svoje prebogate karijere izgradio takav respekt kod svih - i onih koji ga vole i onih koji ga ne vole, da i ako su mnogi pisali da ce se dogoditi ovo sto se upravo dogodilo i dalje skoro pa niko nije smeo totalno da ga otpise.
            I da, da vam kazem jos nesto ljudi GOAT ne postoji jer ga je nemoguce odrediti. Postoji samo najtrofejniji igrac svih vremena (najveci sampion svih vremena) a Rafael je na najboljem mogucem putu da sa tog trona skine Rodzera ...

            Zaboravih da odam priznanje pecarosu, na vrlo dobrom poznavanju opste kulture i na tome sto ume da spusti raznoraznim likovima i otrese ih kao Nadal Federera Ne poznajem nikog sa ovog foruma, ali imam utisak da bi sa nekim ljudima odavde mogao da se druzim cak i da budem vrlo dobar prijatelj in real life. A pecaros je sigurno jedan od njih ...
            Last edited by Sandugp; 24-01-14, 19:38.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandugp

              Comment


              • Inace Tigrica je od odigranih 4. seta na betonu, sve izgubila od Na Li.
                Na sljaci je malo bolja situacija za Tigricu, ima jedan set od 5. odigranih. Taj set je dobila 2010-e.
                Sve u svemu Ciba nikada nije dobila Na Li.
                Sigurno ce uciniti sve sa je ovaj put ščepa.
                Last edited by AIRBORNE; 24-01-14, 19:49.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Li Na nema nikakvih problema da se nosi sa njenim jakim udarcima, a u svojim moze koristiti njenu snagu i uzvracati istom mjerom bez ikakvih problema

                  Masha je bila losa, Radwanska joj u potpunosti odgovara...Li Na je drugi svijet

                  Zasluzila je Li Na titulu ovdje jos prosle godine i da nije udarila glavom o podlogu do nje bi dosla...ove godine ce joj tesko izmaci, pogotovo nakon sto je prezivjela mec lopte u duelu sa Safarovom...iako je cijela BiH za nju navijala
                  Last edited by shminka; 24-01-14, 19:51.

                  Comment


                  • Ta priča o Goatu i jeste potekla od Goatererovaca Normalno da se priča o najvećem i najuspješnijem igraču u OE do tog momenta. Otpisan je bio i prije ovog meča od dosta forumaša.

                    A Peca zna znanje, odlično koristi iskustvo iz raznih bara i močvaruština

                    Mogao je neko nešto nakuckati o večerašnjem finalu, mislim na one koji su pratili ženski turnir, ako uopšte ima takvih

                    Ipak imaju dvojica koja prate

                    Comment


                    • Pratim tenis još od Rod Lejvera, Artur Eša i Rolan Garosa... I mislim da ovo finale je najzanimljivije u poslednjih nekoliko godina.
                      I finalu će se sastati Big Sten, Sten Da Men, Puder Sten, Guzo, ..., dok s druge strane mreže će biti Španska Furija.
                      Najbolji teniser svih vremena protiv najboljeg tenisera u ovom trenutku. Ko li će odnijeti pobjedu?
                      Mislim da će ključ biti u prvom setu. Ako mu Guzo uzme prvi set, a svi znamo da bar taj brejk moze da izgura, eto nama novog GS šampiona i vjerovatno i finaliste RG-a, ako žrijeb dozvoli.
                      Ovo je godina velikog Stena Vavrinke.

                      Comment


                      • Slazem se da otkako je Fed skinuo Samprasa po broji GS od tada se najvise pocelo pricati

                        Comment


                        • Ma pricalo se jos kad je imao 5-6 slemova...te price su me uvijek nervirale...prica se samo da bi se o necemu pricali...a takve price se raji najlakse prodaju

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Ta priča o Goatu i jeste potekla od Goatererovaca Normalno da se priča o najvećem i najuspješnijem igraču u OE do tog momenta. Otpisan je bio i prije ovog meča od dosta forumaša.

                            A Peca zna znanje, odlično koristi iskustvo iz raznih bara i močvaruština

                            Mogao je neko nešto nakuckati o večerašnjem finalu, mislim na one koji su pratili ženski turnir, ako uopšte ima takvih

                            Ipak imaju dvojica koja prate
                            Nije od Goatererovaca nego od novinara, istih tih koji sad dizu Nadala u nebesa, i koji su pisali da ce Fed da obori Samprasov rekord kad je on mozda imao 4,5 GS.

                            Moram da kazem da si mi ti bio jedan od omiljenih forumasa, ali da si tokom ovog turnira pokazao pravo lice i razocarao si me, provociras bukvalno u svakom postu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Ma pricalo se jos kad je imao 5-6 slemova...te price su me uvijek nervirale...prica se samo da bi se o necemu pricali...a takve price se raji najlakse prodaju
                              Bitno je da se o nećemu priča. Evo iz 2005.

                              http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...ys-Agassi.html

                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • @Glavonjica - dobro dosao.

                                @Noto,hejteru stari, stvarno si istrajan... kad` ni zenska lepota ne moze da te natera da pratis WTA

                                Originally posted by shminka View Post
                                Li Na nema nikakvih problema da se nosi sa njenim jakim udarcima, a u svojim moze koristiti njenu snagu i uzvracati istom mjerom bez ikakvih problema

                                Masha je bila losa, Radwanska joj u potpunosti odgovara...Li Na je drugi svijet

                                Zasluzila je Li Na titulu ovdje jos prosle godine i da nije udarila glavom o podlogu do nje bi dosla...ove godine ce joj tesko izmaci, pogotovo nakon sto je prezivjela mec lopte u duelu sa Safarovom...iako je cijela BiH za nju navijala
                                Shminka,bas si super napisao. Ove je za mene finale "snova" koja god da dobija - ja prezadovoljan.
                                Ali ipak ako je ikada Ciba bliza da uzme bar set to je po nasem vremenu sutra posle 09.00h
                                Last edited by AIRBORNE; 24-01-14, 20:04.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X