Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vule_89 View Post
    Na sasvim jednostavno pitanje neces da das odgovor. Sam si rekao nevin je dok se ne dokaze suprotno, Bojana ti je dala primer za Armstronga, koji je nakon toliko godina priznao. Mene interesuje koji ce tvoj stav biti o Nadalu, ukoliko dodje do toga?
    Ti ocito ne shvatas da je to preveliko da bi se o tome razmisljalo i pricalo bez ikakvih konkretni dokaza, ako ces biti zadovoljan doping ne podrzavam, tako da nece biti pozitivno

    Comment


    • rafica sjutra mora da padne!


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • NI, je postavio super pitanje u vezi brzine o podloga i niko od fanova leda mu nije odgovorio?

        Comment


        • @NI

          Sviđa.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Ja ne vidim led ? Ne vidim Iznera, Karlovica, Raonica u finalu
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • ok je podloga, moguca su iznenadjenja na njoj i momci kojima kretanje i defanziva nisu glavne karakeristike mogu pokazati sto znaju i nadati se pozitivnom rezultatu

              pun pogodak

              Comment


              • Originally posted by Johnny View Post
                Ja ne vidim led ? Ne vidim Iznera, Karlovica, Raonica u finalu
                Bukvaliste nisam nikada gotivio, ali logicno da je da sam mislio na ubrzavanje podloga i sto neki karakterisu ovu podlogu kao "sporu"

                Comment


                • Sta fali podlozi? Mogla bi biti i malo brza, ne bi smetalo.

                  Comment


                  • Originally posted by DinoFC View Post
                    Bukvaliste nisam nikada gotivio, ali logicno da je da sam mislio na ubrzavanje podloga i sto neki karakterisu ovu podlogu kao "sporu"
                    OK, ja sam preterao.

                    Podloga je ok, teniseri razlicitih stilova mogu da se dokazu i stignu dalje nego sto se ocekuje. Uglavnom, zadovoljan sam.

                    EDIT: Sto kaze @zdravkelja, moze ovo i brze, ne bi skodilo.
                    Last edited by Mr. Wolf; 23-01-14, 17:09.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Odes na ispit, vratis se i onda hoces da se roknes zbog tematike diskusije.

                      Jebo vas taj zulj. Zulj ne moze zamladiti da ne znam sta da mu urade za 2 dana. Imat ce on problema i sutra, posebno prilikom uzasnog dodavanja spina i to me niti jedan jebeni doktor ne moze ubjediti jer sam se ja przio po suncu i lupao lotpicu satima i znam kad se stvori zulj da mora prirodno da zamladi, a kad zamladi imas zadebljanje koze koje ima nizak nivo nerva na sebi.

                      Ovo radioaktivno sranje koje su korisitli na njemu pomoglo mu je, al u kurcu, vidjet ce te sutra, pocne gubiti ide MTO boli ga zulj..

                      To dal se dopingovo ili nije, ja kazem da jeste i boli me imal dokaza ili ne, za Armstronga sam mislio da je man of steel, pa sam se razocarao. Ako se Armstrong lupao, lupa se i Nadal 24 sata dnevno..
                      Last edited by shminka; 23-01-14, 17:31. Reason: zvrcni Don Bekera, mozda ti on moze sta srediti za ispit :D
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ionako imate gomilu primera gde su vidjene duge razmene. Ovo uopste nije led, cak ni blizu. Led je previse gruba rec za mnoge podloge koje su usporene, ranije bile brze, a kamoli ovo.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Odes na ispit, vratis se i onda hoces da se roknes zbog tematike diskusije.

                          Jebo vas taj zulj. Zulj ne moze zamladiti da ne znam sta da mu urade za 2 dana. Imat ce on problema i sutra, posebno prilikom uzasnog dodavanja spina i to me niti jedan jebeni doktor ne moze ubjediti jer sam se ja przio po suncu i lupao lotpicu satima i znam kad se stvori zulj da mora prirodno da zamladi, a kad zamladi imas zadebljanje koze koje ima nizak nivo nerva na sebi.

                          Ovo radioaktivno sranje koje su korisitli na njemu pomoglo mu je, al u kurcu, vidjet ce te sutra, pocne gubiti ide MTO boli ga zulj..

                          To dal se dopingovo ili nije, ja kazem da jeste i boli me kurac imal dokaza ili ne, za Armstronga sam mislio da je man of steel, pa sam se razocarao. Ako se Armstrong lupao, lupa se i Nadal 24 sata dnevno..

                          Nema sta brate, ti kada kazes, ja mislim da je to to sa tim svojim autoritativnim stilom pisanja,stvarno.

                          Comment


                          • Ma kakav led, jestel vi normalni. Ova podloga u granicama normalne nista specjalno. Jebo meceve u kojima traju razmjene po 20+ u prosjeku..
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • u Sarajevu je podloga bila led, ova na AOu je sporija barem 3 puta

                              NDPS

                              Comment


                              • Al se zato nije moglo igrati, servis i to je to

                                Comment

                                Working...
                                X