Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Eto došlo vreme da se GOATER pobedi dva puta uzastopno u tri dana.
    A eto i mene na proleće u grupi.
    Originally posted by Vladan View Post
    Viskovicu covjece mogao si to reci prije dvije ure, cim je uzeo Novak prvi set uzeo je mec. Vidimo se u finalu stari da izjednacimo H2H.
    A ne evo Vladan kaže u finalu, biće onda i pre proleća. Čekaj me Shminka, dolazim.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Jel zna neko statistike meca?
      Kolko su imali momci % 1. servisa?

      Comment


      • Kao sto i pretpostavih... ocaj zivi od "derbija" ... Novak dobar samo u trecem setu, ali izlazi iz ovog meca prilicno umoran ....
        Ajmo dalje...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Marej ce ziv da se pojede. On bi ovde izdominirao bez pomuke.

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Marej ce ziv da se pojede. On bi ovde izdominirao bez pomuke.
            Kad mi spomenes tog onda

            Comment


            • Obozavam ovakve pobjede! Najsimpaticniji prvi gem treceg seta,kako ga je nekako iz zajebancije uzeo,tj izbrejkovao


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Navras View Post
                Novaku pobeda malo znaci, osim sto je popravio H2H sa velikim rivalom i ucario 200 poena, ali je cena previsoka. Dva sata i 20 minuta je proveo na terenu, nimalo racionalno, a vec je na rezervama. Ako nista sada bar znamo da su sanse za titulu minimalne.
                Nije previsoka, umorio se, odmoriće se.
                On se lakše nosi sa fizičkim nego sa mentalnim krizama.
                Ne znam koliko njemu znači popravljanje H2H sa Rogerom, ali meni znači puno.
                Oduvek sam imala strah da će se Role penzionisati pre nego što Nole ispegla H2H.
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Ti si gora jagodice od Južnog.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Nole bi trebao pametno pustiti Delpu da prodje dalje...s njim ce se lakse obracunati sa suprotnom grupom...od Federera nema hajra

                    Comment


                    • Ispeglaće se H2H u Australiji ili kod Arapa

                      Nadal objašnjava suštinu.
                      I played with a little bit more calm than the other day. And, in my opinion, he didn't have the chance to hit the winners as easy as he did three days ago.

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Nole bi trebao pametno pustiti Delpu da prodje dalje...s njim ce se lakse obracunati sa suprotnom grupom...od Federera nema hajra
                        Nema sta da ga pusta, Delpo osvaja WTF

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Nole bi trebao pametno pustiti Delpu da prodje dalje...s njim ce se lakse obracunati sa suprotnom grupom...od Federera nema hajra
                          Bolje da dobije meč pa da odmori u petak. Sa ovom energijom će teško vezati 3-4 meča u isto toliko dana.

                          Comment


                          • Kakav mec, koji intenzitet. Ovako raspolozenog i ultra agresivnog Federera pobediti, pa svaka cast i kapa dole za Nola
                            Obojica su iskoristili sav aresenal, i dokazali da su dva najkompletnija igraca,i takticki i tehnicki,tako da se duel gledao,bez daha.
                            Prvi set, izuzetan od obojice i najkvalitetniji. Drugi solidan, ali sa puno padova u igri,kod obojice,sto je i normalno, zbog ovako visokog intenziteta igre.
                            Treci set,cista dominacija, i definitivno dokaz da je Nole znatno bolji,iako je Federer dostojanstveno sve do kraja davao maksimum,da ostane u igri.
                            Ovakvog Federera bi retko ko mogao da pobedi, a sto ce da se vidi i u nastavku turnira.
                            Sama igra je jos jednom dokazala,da je dozirana agresivnost,dobitna kombinacija u odnosu na agresivnu igru.
                            Ovo je bila igra za dva koplja, iznad svih do sada prikazanih,a ako bude srece da se sretnu, ponovo u finalu,to bi bio teniski praznik.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • Protiv Gasqueta se nece umoriti...bolje mu je da sa Delpom odmara...tu mu svakako ni najveci utrosak energije ne garantuje pobjedu

                              Jovane,

                              na cemu si ti ovih dana
                              Last edited by shminka; 05-11-13, 22:56.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Nije previsoka, umorio se, odmoriće se.
                                On se lakše nosi sa fizičkim nego sa mentalnim krizama.
                                Ne znam koliko njemu znači popravljanje H2H sa Rogerom, ali meni znači puno.
                                Oduvek sam imala strah da će se Role penzionisati pre nego što Nole ispegla H2H.
                                Nadam se da si u pravu. Finis je sezone, svi su na rezervama i od velikog znacaja ce biti ko se koliko potrosi pre zavrsnice. Novak nije uopste racionalan, za ono sto je radio u drugom setu jednostavno nemam objasnjenje i moze se desiti da ga to kosta titule na kraju.

                                Oko H2H isto razmisljamo, verujem da i Novaku to dosta znaci. Tu smo, na korak
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X