Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo je krenuo Nole od starta u prvom gemu, valjda ce uspeti da uzme prvi set
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • ti to prodao shimika njegovu rakiju

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        ti to prodao shimika njegovu rakiju
        ali nije vredela ni shimnkina rakija,uze Nole Sangaj
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Lepo je krenuo Nole od starta u prvom gemu, valjda ce uspeti da uzme prvi set
          To mi kaži...repriza?
          Aaaa, ovde već traje, na HDu tek počinje, tj. zagrevaju se.
          Last edited by miloolja; 13-10-13, 22:17.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Druga po redu veceras repriza
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To mi kaži...repriza?
              Aaaa, ovde već traje, na HDu tek počinje, tj. zagrevaju se.
              Eto sad malo prekovremeno, ali ti ne ide beneficirani sad
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Maksimum je 100%, ne moze se ici preko toga.
                To je na izgled logicno, ali do zla boga neprakticno.

                Svi se slazemo da je Delpo servirao fenomenalno u 3. setu. Kako bi to serviranje ocijenio?

                Kao 82% od Delpovih mogucnosti? Jer je ima samo 82% ubacenih prvih servisa.

                Kao 25% iznad prosijeka jer mu je prosijek 66% prvih ove godine?

                Ili 110% od DP mogucnosti, jer je razumno pretpostaviti kada DP igra odlican set ima prvi samo 75%?

                Comment


                • Dzaba, nemoguce je ici preko 100%. To je jednostavno nemoguce, e sto vole svi da kazu da ce dati 150% je druga prica, pogresna prica.

                  Servirao je nenormalno, ali to nije njegovih 100% ubacenog, imao je to u jednom trenutku i zamalo i sa takvim procentom izgubio servis.
                  Pricamo o igri, danas nije igrao 100%, dok Novak jeste u prvom setu, ali nije odrzao nivo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    To mi kaži...repriza?
                    Aaaa, ovde već traje, na HDu tek počinje, tj. zagrevaju se.
                    ja odgledao dobar deo reprize

                    Comment


                    • Originally posted by prskaj View Post
                      Eto sad malo prekovremeno, ali ti ne ide beneficirani sad
                      Ma kakvi čoveče, ovo mu dođe kao terapija za ono danas. Prvo me bije, a onda me mazi.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Bonomo View Post
                        O kome bi govorio?

                        Sta mislis da to sto je rekao nije istina ?
                        Da se razumemo po mom iskrenom misljenju ne postoji GOAT,ne mozete porediti razlicita vremena jednostavno je nemoguce.IMate sampione u odredjenim generacijama i to je to.Iskreno Novak nije najveci sampion svoje generacije,to je Federer,ali mozda NAdal moze da se umesa tu,a verovatno i hoce.Lik ima 26 mastersa,to je jezivo.

                        Comment


                        • Originally posted by Niki View Post

                          Na kraju je i DP u TB shvatio da srce ovoga puta nece biti dosta. Razlika u klasi je prevelika.
                          Razlika u klasi je minimalna,cak su nijanse u pitanju izmedju njih trojice,ukljucujuci i Nadala. Pretpostavljalo se da Delpo ne moze da ponovi u 2 dana istu igru,nije jos fizicki spreman za to,kada jos malo ustali formu,bice to trka u troje,da je ponovio partiju kao protiv Nadala,verovatno bi imao masters titulu sada. S druge strane Djokovic bio maestralan,pogotovo u trecem setu,sta je sve vracao u teren,bilo je za ne verovati,da je priblizno tako odigrao u finalu US opena ishod bi bio drugaciji,medjutim ove godine mi se cini da je bolovao od bolesti veliki mecevi,gubio je velike meceve,a dobijao one "manje vazne",tu podrazumevam meceve na grend slemovima,protiv Nadala,itd. To mora da promeni ako hoce da postane jos veci u svetu tenisa,da se priblizi Nadalu i Federeru po dostignucima. Trenutno je daleko iza,mislim svaka cast na ove dve zadnje odbranjene titule,ali realno samo jedno finale us opena je duplo vaznije od oba ova turnira. Tu me bas razocarao onom sramnom igrom,nisam mogao da verujem. Valjda je nesto naucio iz svojih gresaka za ubuduce,sto se tice tih velikih meceva,ovo ostalo mastersi i serija 500,to je ipak druga liga.
                          Last edited by El Dorado; 14-10-13, 00:13.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Dzaba, nemoguce je ici preko 100%. To je jednostavno nemoguce, e sto vole svi da kazu da ce dati 150% je druga prica, pogresna prica.

                            Servirao je nenormalno, ali to nije njegovih 100% ubacenog, imao je to u jednom trenutku i zamalo i sa takvim procentom izgubio servis.
                            Pricamo o igri, danas nije igrao 100%, dok Novak jeste u prvom setu, ali nije odrzao nivo.
                            1.
                            Ja nikada necu reci 150%. Hocu 105%, 110% mozda cak i 120%.

                            2.
                            Servis je dio igre i ja ga korism kao primjer da ilustrujem o cemu se radi.

                            3.
                            Vjesto si izbjega da odgovoris:

                            Da li neko ko ima manje od 100% ubacenih servisa moze servirati 100% svojih mogucnosti?

                            Da li neko ko ima 82% ubacenih servisa servira 82% od svojih mogucnosti?

                            4.
                            Djokovic je u prvom setu igrao iznad svojih mogucnosti. Recimo 105%. Zato je u drugom setu poceo da plese.

                            A u 3 setu je igro 100% svojih mogucnosti. Igrao je instiktivno.
                            Last edited by NI; 14-10-13, 06:52.

                            Comment


                            • Originally posted by El Dorado View Post
                              Razlika u klasi je minimalna,cak su nijanse u pitanju izmedju njih trojice,ukljucujuci i Nadala.
                              Ili u prevodu, Role je klasa, svi ostali su boranija..
                              Koliko je tebi dobro u tvojoj iluziji..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • 1 Nadal, Rafael (ESP) . 11,670
                                2 Djokovic, Novak (SRB) 9,610



                                где налазите податак колико недеља има Рафа на позицији бр.1???
                                Last edited by Žika; 14-10-13, 09:15.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X