Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vas citam ispada da je Novak mentalni patuljak
    koliko puta je samo preokretao mec, koliko puta se cinilo da je gotovo, da je izgubio a on se vracao, a da ne pricam koliko puta je spasavao mec lopte i posle pobedjivao...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nije glava na nivou zadnje dvije godine u najvaznijim mecevima.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kad vas citam ispada da je Novak mentalni patuljak
        koliko puta je samo preokretao mec, koliko puta se cinilo da je gotovo, da je izgubio a on se vracao, a da ne pricam koliko puta je spasavao mec lopte i posle pobedjivao...
        Pretpostavljam da misle da nije imao vise godina kao 2011 ,pa zbog toga,drugog objasnjenja nema

        Comment


        • Potpuno se slazem sa Bojanom. Da je za dve klase losiji pa da li bi bio tu gde jeste. Da li bi kidao onako u 2011-stoj godini? Naravno nije isto kao pre ali ja verujem da moze da bude.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • OP ;)

































            Comment


            • 47W/26 UE, 18/19 net pts won , mantalna snaga se polako vraca, neka samo nastavi Novak.
              Odlican je bio Huan, ali ni jednog momenta nije bio u kontroli ovog meca ,uprkos padu Novaka u drugom setu, kakve su ono cudne kretnje bile..
              Vremena za masters svakako ima ,manje povreda i bolja fizicka sprema ga sigurno lansiraju u novi Top4. Sve najbolje Delpu , fantastican teniser i sportista
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Sta sam propustila, vidim vise Delpo nije dezurni folirant
                Djokovic je odigrao strasan mec, mada vidim mnogima je jako tesko palo sto su bila 3 seta, ja da sam na vasem mestu bih se bas zabrinula, ipak nije to to, Djokovic iz 2011. bi to resio sa 6-0 6-0
                btw jer moze ta fraza "Djokovic iz 2011." da se zabrani na forumu?
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • Finale dostojno najboljeg masters meca u 2013,i Novak i Delpo ostavili na terenu sve sto imaju u ovom momentu.Videlo se koliko je Delpu tesko sto je mislio da ima igru kojom moze pobediti i Novaka, a i Novak je to osetio ,narocito se to videlo kod govora posle meca,onaj zagrljaj sve govori o pravom rivalstvu bez prepreka bilo koje vrste Sto se tice Novaka jasno je svima da dolje funkcionise pod inatom nego letom na lovorikama.Verovatno je to balkanizam koji genetski struji kroz Novakov mentalni sklop.Ono sto hrabri za nastavak sezone je dobar temelj koji je udaren na ovoj azijskoj turneji i jos ako dodje titula u Dejvis kupu bice to dobar osnov za vracanje na pravi pobednicki kolosek.

                  Comment


                  • Jednostavno me savladaju emocije kada vidim ovaj njihov zagrljaj, slažem se da je ovo primjer pravog rivalstva, bez obzira na broj odigranih mečeva njihov odnos na terenu i va njega su pravi primjer šta znači čist i zdrav rivalitet, o tome govore i DelPotrove riječi upućene Novaku i obrnuto
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Novak – Delpo

                      1.
                      Mec je pokazao da je Novak osjetno bolji igrac. Delpo je 2. i 3. set igrao najbolje sto moze i opet nije bilo ni blizu dovoljno. Jos kad se uzme u obzir da se Delpo vise umara, razlika je veca.

                      Samo ga je lavovsko srce spasilo da ne izgubi treci set 6:2. I naravno nevjerovatnih 82% ubacenih prvih servisa. Vjerovatno bi u 3. setu pobijedio svakog drugog igraca osim Novaka.

                      2.
                      Novak? Pa vidjeli smo barem tri Novaka. Prvo je izasao samouvjereni Novak koji zna sto radi. DP je bio losiji nego jucer, ali ni ukom slucaju los. Novak je spasio dvije brejk lopte pri rezultatu 2:0. To je naravno pogodovalo i umalo vidjesmo krompir.

                      U tom period je Novak bio blizu maksimuma. Servis odlican, FH odlican, BH paralela sajajna, BH slajz nikad bolji i igra na mrezi nikad bolja! A return? Joj majko! Uporedite sa Rafinim jucer. To je udarac koji lomi volju kod protivnika.

                      FANTASTICNO!

                      Zaparvo njegova igra je 90% meca bila sjajna.

                      3.
                      Onada smao vidjeli klauna. Nije preteska rijec. Poceo je da izigrva Bambija na ledu. Svasta mi je padalo na pamet, ukljucujuci da ima lose cipele, da Toni Nadal ima lutku ‘Novak’ koju bocka, nije mogao biti pijan ali mi je palo na pamet da mu pocinje otkazivati periferni nervni sistem, da zeli da pusti Delpa…

                      Nista od toga nije tacno. On se jednostavno uplasio svoje igre iz prvog seta. Uplasio se svoje sjenke.

                      Da se razumijemo, pad inteziteta je normalan. U takvim situacijama Novak zna da igra nerezonski kao ona dva dropa u trecem setu kada je dao DP-u brejk loptu, ili kao na USO 2012 kada je jednostavno Delpo iskoristio Novakov pad inteziteta. Ne, ovo je bilo ludilo.

                      4.
                      Kad se Novak pribrao, Delpo je bio na jucerasnjem nivou. Od sredine 2. seta to je bio apsolutno fantastican mec. Od tog trenutka je Novak imao 0/7 na brejk loptama a DP 0/1 i to zahvaljujuci Novakovoj ludosti. Ja sam bio uvjeren krajem 2. seta da ce Delpo da dobije. Da ce ga srce i zelja za pobjedom dovesti do cilja.

                      Novaku se moglo samo zamjeriti to sto je napusti origalni plan da koristi slajz BH.

                      5.
                      Iza one brejk lopte u 3. setu, Novak je igrao kao Nadal. Instiktivno i nista mu nije moglo odvaratiti fokus. Klaun je nestao. I ono sto je Novak prikazao bilo je apsolutno fantasticno. Dobio je 16 od 17 poena na svoj servis. I 13 od 34 poena (38%) na Delpov servis. A Delpo je servirao kao sumanut.

                      Na kraju je i DP u TB shvatio da srce ovoga puta nece biti dosta. Razlika u klasi je prevelika.
                      Last edited by NI; 13-10-13, 15:17.

                      Comment


                      • samo nisam ukapirao kakva su ono bila izmotavanja Novaka u drugom setu??
                        sta se tu zapravo desavalo??
                        a za sve ostalo majstorski odradjeno
                        sve pohvale Del Potru, Novak ima drugaciju igru nego Rafa pa zato nije mogao danas Bog zna sta da uradi...
                        ali u svakom slucaju impresionira me njegova igra
                        a Novak kao i uvek, srpski gladijator

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Pricam o Delpovim sansama...Novak ih je imao sve vrijeme
                          shminka,

                          Na zalost ne mogu ti dati reputaciju za duhovitost.

                          Comment


                          • BRAVO NOLE!!!

                            Comment


                            • Onada smao vidjeli klauna. Nije pretaeska rijec. Poceo je da izigrva Bambija na ledu. Svasta mi je padalo na pamet, ukljucujuci da ima lose cipele, da Toni Nadal ima lutku ‘Novak’ koju bocka, nije mogao biti pijan ali mi je palo na pamet da mu pocinje otkazivati periferni nervni system, da zeli da pusti Delpa…
                              NI izvini sto iz celog tvog posta citiram samo ovaj dio ali si bas slikovito opisao I ja sam se pitala sta to on radi, zeli treci set, zeli da izgubi, zeli da pokloni pobedu. . .Da nije izgubio tako rano u drugom setu, pa on bi zavrsio u dva seta. Del Potro slabiji nego juce, dobro i Novakova igra ne dozvoljava razmahivanje kao protiv Rafe, ali nije bilo ni priblizno to. Opet ne uspeva da poveze dve pobede protiv najboljih i dodje do masters titule i to je razocaravajuce. To je stanje danasnjeg tenisa.

                              Na kraju NI si u pravu, Na kraju je i DP u TB shvatio da srce ovoga puta nece biti dosta. Razlika u klasi je prevelika.
                              Last edited by Niki; 13-10-13, 14:27.

                              Comment


                              • Ja ne bi rekao da je prevelika ,to je preteska rijeci.Ipak je Novak igrao izuztetno dobro pa je morao da rijesava u TB mec

                                Comment

                                Working...
                                X