Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam jedan koji sam odigrao juce , prosao Barcu i Ajax , jos Chelsea i Bayern , a za danas cu odigrati :


    Liverpool
    Sarajevo
    Valencia
    Lyon
    i dodati jos jedan par



    Leverkusen - Dortmund 1/2
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Kao da gledam da ces proci ovaj iz 1/2
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • HAhaha , ma jok
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Birajte jedan od ova dva singla:

          1. Hamburger-Koln 1 @ 1.85

          2. Utrecht-Roda 1 @ 1.85

          ili vezite sve sa Liverpool 1 @ 1.40

          @ 4.79

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • I naravno prvi par pucam,mrtvu Aston Vilu,da Bog da se borili za opstanak vi i Vulvsi

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Za Subotu :

              Aston Villa - Wolves - x2 - Wolves je poceo sezonu sa 2 pobede a Villa sa pobedom i porazom , mislim da ce ovde zavrsiti nereseno iako postoji sansa da i Wolves dobije
              Swansea - Sunderland - x2 - Posle neuspeha protiv Newcastlea , ne verujem da ce si ekipa Steve Brucea dopustiti da dozivi jos jedan neugodan poraz, ne smijem tipovati cistu 2 ali uz X vrlo lako moze doci , kvota je sasvim solidna 1.6
              Evian - Dijon - 1 - Evian je odlicno poceo sezonu i mislim da ce kod kuce vrlo lako da izadju na kraj sa Dijonom , kvota je odlicnih 1.9
              Kaiserlautern - Bayern - 2 - 1.5 je po meni kvota odlicna , Bayern je vratio formu i tesko da ce kiksati kod Kaisera
              Hoffenheim - Werder - 3+ - Ocekujem pravu golijadu , a na 3 i vise je kvota 1.55 , za mene sasvim odlicno
              Bayer - Borussia D. - x2 - Tim Jurgena Kloppa je mnogo bolje otvorio sezonu i mislim da je x2 mnogo realnije od 1
              Dinamo ZG - Lucko - 4+ - Kvota na 4+ je 2.1 a znajuci da su Osijeka u gostima dobili 0:4 , ne verujem da 4-orka nece pasti i u mrezi poslednjoplasiranih na tabeli

              Kvota je 33.59, ulog 1 euro ili 0.5KM

              Jos jedan moj tip prosao , jos neki da udju i eto tiketa
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ne namesta Wolsburg meceve,jok,treba ovom Magatu jos pojacanja,mamu vam jebem prevarantsku...

                Comment


                • E ne igram vise fudbal. Zajebi Mrtvi Volfsburg ne moze gol jedan da da. Koji smotankovici!
                  Sutra jedan tiket, i to je to.
                  I cekam kosarku, tenis i T-Maca, pa da se konacno neke pare uzimaju. Od ovog fudbala nema leba.

                  Comment


                  • Zvezda 2-2
                    Siti 2
                    Hanover 1
                    Spartak Moskva 1X
                    Hajduk Split 2
                    Dobitni
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Evo ja prve 4 ubo , jos Dortmund x2 , Evian-1 i Dinamo 4+ i 60KM u dzepu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Imam jedan koji sam odigrao juce , prosao Barcu i Ajax , jos Chelsea i Bayern , a za danas cu odigrati :


                        Liverpool
                        Sarajevo
                        Valencia
                        Lyon
                        i dodati jos jedan par



                        Leverkusen - Dortmund 1/2

                        Ovaj sto sam cekao Chelsea i Bayern prosao , na drugom samo Dinamo poceo i to tek
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Jurcic celi tim odmara a ja cekam 4+ Dortmund ce valjda uci kao i Evian , ako Dinamo udje odlicno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ha,ha,ljudi moji,pa onaj nemacki fudbal je takva sprdnja da je to strasno,em sto danas nije dosao nijedan X na utakmicama koje su pocele u pola 4 em su im sudije smesne,ovaj je malopre svirao kraj posle 52 sekunde a dva crvena kartona na mecu,sta vi vidite u tom fudbalu?meni nje jasno,pa oni se bre ljudi sprdaju sa navijacima..

                            Comment


                            • Jos cekam Lion,prosao Celzi,Dinamo i LFC.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Navijamo za Lion,nece valjda ponovo kiksnuti...

                                Comment

                                Working...
                                X