Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo druze, male kvote za vece pare

    Samo, igra nam se ova Barsa sa zivcima ali ce valjda dobiti, mada mi posle Liverpula na tiketu ne znaci nista
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • ja sam kralj kladionice...uspem da padnem na barsu koja vodi 2:0...treba proveriti kad se desilo zadnji put da je barsa vodila 2:0 i na kraju nije pobedila
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • JA sam na prvi tiket pao na Liverpul.A na drugi na Barsu.
        Pa moze li gore?!
        sigpic

        Comment


        • http://www.rezultati.com/

          Ha ha,pa ljudi moji,fudbal propada,uefu boli tuki za ovo,izbacili Fenerbahce a ostale,sta je bilo sa Milanom?Nista,pogledajte samo koliko namestanja,...

          Comment


          • Kojih namjestanja ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Pa pogledaj utakmice...

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                http://www.rezultati.com/

                Ha ha,pa ljudi moji,fudbal propada,uefu boli tuki za ovo,izbacili Fenerbahce a ostale,sta je bilo sa Milanom?Nista,pogledajte samo koliko namestanja,...


                Ti si pretjerao sa tim namjestanjem i smaranjem svih nas , otkad sam se reg na forumu ti stalno covjece istu pricu pricas , znas li ista drugo napisat osim namjestanja utakmica ,al apsolutno svaka ti je namjestena , ima li jedna regularna za tebe ???
                Last edited by Rossonero; 10-09-11, 19:51.

                Comment


                • pa ajde nek ti bude da preterujem..samo mi kazi jos da je Milan najposteniji...samo mi kazi zbog cega su Milanu oduzeli bodove pre nekoliko sezona...a Juventus izbacili u drugu ligu? samo mi to reci..i obecaj mi da ako odgovor bude zato sto je namesteno..da neces nijedan moj post vise citirati..

                  Comment


                  • @ Dale


                    I Milan i Barsa su namjestili meceve jelde igrali su X ?


                    @ Vule


                    A ti me apsolutno ne zanimas jer tvoj svaki post se odnosi na namjestanje meceva i sranju po eufi , mogu ti samo rec da si pravo djete , a sto se tice postova necu te vise ni citirat jer ocigledno raspravljam se sa balavcem toliko...

                    Comment


                    • Pitao sam te zbog cega su kaznjeni..? Pa najbolje ti je da cutis kad vec ne mozes da dokazes da nisam u pravu..

                      Comment


                      • A ti mozes da dokazes da je svaka utakmica gdje favorit nije dobio , ili koja tebi na kladionici ne odgovara da je namjestena ?

                        Po cemu je to Milan - Lazio namjestena utakmica ?

                        Milan tu nije igrao sa Vicenzom pa da se kaze , ne mogu da daju gol za poluvrijeme , ja shvatam da ima namjestanja , ali ovo sto ti pricas je stvarno pretjerivanje ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Vule brate chill out

                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            Finska 2. liga - 10.09.2011. (Subota,sutra)
                            14:00
                            Kemi - KPV
                            Tip: X
                            Kvota: 3.45 (Mozzart)

                            U ovo slobodno uplacujte pare,nema sansi za pad,100000%

                            Za veceras:
                            20:30
                            Lech - Wisla
                            Tip : X-1
                            @5.25
                            Oba tipa si fulio i nije to problem,ali kako smijes pisati 1000000% je par siguran,nije u meni problem ja ne uplacujem ove dojave i ne vjerujem u njih,ali nije uredu da pises ovo je sigurno 100% i onda se neko moze zavaliti zbog tebe,lijepo je sto ti hoces ovde mozda da pomognes nekima ali realno to sto ti dobijas je 99% analiza i dzaba ljude zavaljujes jer tu nema d od dojave nego tebi daje neko svoje analize.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Dortmund na jednom, Barsa na drugom i Slovenija na trecem tiketu

                              Comment


                              • Na jednom Liverpool , na drugom Dortmund

                                Imao sam dva odlicna tiketa


                                Ajde valjda ce bit sutra bolje

                                Comment

                                Working...
                                X