Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sampdoria dala gol u 44 minutu...

    Comment


    • Nema veze, na jednom tiketu sam pao, a drugi je jos u igri gde sam igrao Sampdoriju cist 1

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Rangers-Maribor 1
        Rennes-Zvezda 1
        PSV-Ried 1
        Sporting-Nordsjael 1
        FC Brugge-Zestaponi 1

        Kvota:5,38 Ulog:15 KM

        Udinese-Arsenal x2
        Birmingham-Nacional 1
        Rennes-Zvezda 1
        Exeter-Liverpool 2
        Turska-Novi Zeland 1

        Kvota:9,67 Ulog:10 KM
        Na prvom Rangers me obori,a drugi sam prosao.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Gde je Manda sto ce kucu da daje na Rendzers?

          Comment


          • @Joe Cole

            Jesam ti rekao da ce te Rangers srusiti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Rekao si da ce me i Birmingham srusiti ;)

              I nisam jos dosad ovde vidio kad neko postavi listic da mu neko govori to ces pasti sigurno.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Cestitke JC
                Meni je taj Birmingham bio fix dana i dodje lagano.Ali promasih neke druge parove...

                Comment


                • Za Subotu :

                  Aston Villa - Wolves - x2 - Wolves je poceo sezonu sa 2 pobede a Villa sa pobedom i porazom , mislim da ce ovde zavrsiti nereseno iako postoji sansa da i Wolves dobije
                  Swansea - Sunderland - x2 - Posle neuspeha protiv Newcastlea , ne verujem da ce si ekipa Steve Brucea dopustiti da dozivi jos jedan neugodan poraz, ne smijem tipovati cistu 2 ali uz X vrlo lako moze doci , kvota je sasvim solidna 1.6
                  Evian - Dijon - 1 - Evian je odlicno poceo sezonu i mislim da ce kod kuce vrlo lako da izadju na kraj sa Dijonom , kvota je odlicnih 1.9
                  Kaiserlautern - Bayern - 2 - 1.5 je po meni kvota odlicna , Bayern je vratio formu i tesko da ce kiksati kod Kaisera
                  Hoffenheim - Werder - 3+ - Ocekujem pravu golijadu , a na 3 i vise je kvota 1.55 , za mene sasvim odlicno
                  Bayer - Borussia D. - x2 - Tim Jurgena Kloppa je mnogo bolje otvorio sezonu i mislim da je x2 mnogo realnije od 1
                  Dinamo ZG - Lucko - 4+ - Kvota na 4+ je 2.1 a znajuci da su Osijeka u gostima dobili 0:4 , ne verujem da 4-orka nece pasti i u mrezi poslednjoplasiranih na tabeli

                  Kvota je 33.59, ulog 1 euro ili 0.5KM
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sto je kurs BIH valute ili ti konvertibilne marke dobro stao ovih dana

                    JC,nek si i ti nekad dobio nesto
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Hvala svima

                      Jest vala AK,red je da i mi sirotinja nekad nesto dobijemo
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • @ JC


                        Cestitam , i ne kontam kako neko moze da komentarise tudji listic " s komentarom past ces na ovom paru , past ces na onom paru" i sto je jos veca tuga poslije utakmice mu govori jesam ti reko da ces past mislim stvarnooo

                        Comment


                        • Jeste svi ozbiljno shvatili , ovo sam napisao jer kad sam mu rekao da ce pasti na Rangers rekao mi je da stavim pare na Maribor x2 i Nacional x2 , naravno cestitam , lepe pare si uzeo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Cestitam JC . ;)

                            Danas nije bio moj dan , pao sam i na sedmicnom i na danasnjem , ali dobro dobio sam u nedjelju 2 , tako da se ne zalim .

                            Bit ce bolje
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Hvala.

                              Ma one prelaze kad si pogadjao dosta ti

                              Gledao onaj Rangers i nije mi jasno kako neki igraci zaradjuju onolike pare,pa sta su ljudi promasili sve,postao sam sijed zbog njih
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • S obzirom da sam se pre neki dan vratio sa godisnjeg i poceo da radim za danas su mi kolege sastavile tiket na koji sam stavio crvenkapu i naravno prosao! Nisam mogao da ga objavim jer sam bio na poslu.

                                http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-4113243-906

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X