Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aragon MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    konacno subota na nivou za Doktora i progresivan napredak u korak sa timskim kolegom, sto je i najvaznije bar meni, mislim da je zato bio onako zadovoljan i raspolozen po silasku sa motora nakon q2 i u garazi... ovo su vec nijanse, nije isto 4-ti sa 7 desetinki kao sto je bio slucaj u vecem delu sezone i 4-ti sa 1,5 desetinki... nesto su pronasli to je ocigledno mada opet dajem prednost Hondama na duze staze (trka). Videcemo nadam se uzbudljivoj trci i da Doktor pokaze zube kao u q2
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • #62
      Originally posted by denia_el View Post
      za ovo su se izgleda cuvalitaso postavljaj!
      Poludeo kompjuter i njima i meni posle ovakvih kvalifikacia

      Originally posted by Drezik View Post
      i da li ce lorenco da pizdi..........opet ?
      On manje vise, ali Pedrosa je bas popizdis





      Last edited by tasa01; 28-09-13, 15:00.
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #63
        Koliko sam razumeo malopre Acu, da je na ovoj stazi samo jedno mesto za probu starta , i to oznaceno, radi bezbednosti, a malopre videh Lorenca , Markeza, i jos neke vozace da probaju na drugom mestu, ako ima neko znacenje u opste, dal' nece sudije opet da umesaju prste???
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • #64
          koliko ja znam dva ima ,mozda gresim i ja -.-

          Comment


          • #65
            Originally posted by Drezik View Post
            koliko ja znam dva ima ,mozda gresim i ja -.-
            sada trazm po netu info o stazi ali nigde to nisu naveli videce jos neko post pa ce dati odgovor
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #66
              Originally posted by tasa01 View Post
              sada trazm po netu info o stazi ali nigde to nisu naveli videce jos neko post pa ce dati odgovor
              i meni se cini da su rekli samo jedno mesto
              MESSI 10

              Comment


              • #67
                zanima i mene to za probu startai nisam razumela sta znaci 227 metara kocenja?
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  konacno subota na nivou za Doktora i progresivan napredak u korak sa timskim kolegom, sto je i najvaznije bar meni, mislim da je zato bio onako zadovoljan i raspolozen po silasku sa motora nakon q2 i u garazi... ovo su vec nijanse, nije isto 4-ti sa 7 desetinki kao sto je bio slucaj u vecem delu sezone i 4-ti sa 1,5 desetinki... nesto su pronasli to je ocigledno mada opet dajem prednost Hondama na duze staze (trka). Videcemo nadam se uzbudljivoj trci i da Doktor pokaze zube kao u q2
                  ...ja ti nesto pricam svo vreme..ti ne verujes....polako samo..polako..
                  edit:
                  ..bice,sine drz mu nano torbicu..
                  Last edited by Rossini; 28-09-13, 16:18.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by denia_el View Post
                    zanima i mene to za probu startai nisam razumela sta znaci 227 metara kocenja?
                    Koliko sam ja pronasao po netu i ukapirao , duzina tacke kocena je tih 227 metara koji oni za 4, 5 sekundi prodju , a mi obicni smrtnici golim okom ne vidimovaljda je to to
                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by tasa01 View Post
                      Koliko sam ja pronasao po netu i ukapirao , duzina tacke kocena je tih 227 metara koji oni za 4, 5 sekundi prodju , a mi obicni smrtnici golim okom ne vidimovaljda je to to
                      ja mislim da je to zaustavni put..odnosno predjeni put od trenutka kad pocinje kocenje do trenutka ponovnog ubrzanja to ja ovako iz glave lupam
                      MESSI 10

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by miha92 View Post
                        ja mislim da je to zaustavni put..odnosno predjeni put od trenutka kad pocinje kocenje do trenutka ponovnog ubrzanja to ja ovako iz glave lupam
                        na isto mislimo, samo sto nije zaustavni put jer bi onda stali hahah, ala smo mi postali strucnjaci
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by tasa01 View Post
                          na isto mislimo, samo sto nije zaustavni put jer bi onda stali hahah, ala smo mi postali strucnjaci
                          hahahah..presao sam se malo
                          vidi,mi lupamo iz glave ali pretpostavljam da nismo daleko od istine tako da well done mate
                          MESSI 10

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by miha92 View Post
                            hahahah..presao sam se malo
                            vidi,mi lupamo iz glave ali pretpostavljam da nismo daleko od istine tako da well done mate
                            Samo ne umemo mi da se strucno izrazimo
                            Last edited by tasa01; 28-09-13, 18:42.
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by tasa01 View Post
                              Samo se ne umemo strucno izrazimo
                              e jbg sad..mi to ovako narodski
                              MESSI 10

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by miha92 View Post
                                e jbg sad..mi to ovako narodski
                                ha ha, ja sam se bas narodski izrazio , ala sam sastavio recenicu morao samjedan mali EDIT
                                sigpic

                                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                                Comment

                                Working...
                                X