Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kao sto je i edvards bio ispred espargara zbog greske,tako i lorenzo pobedjuje zbog one greske marqueza,inace bi ga stigao..
    MESSI 10

    Comment


    • #77
      Boli uvce Marqueza, povecao je prednost, promenio se glavni rival, to mu nije ni bitno... Slabija trka nego sto sam ocekivao iz nekog razloga, mozda je vozio malo obazrivije nego sto je planirao posle greske na pocetku, ali u 2 trke u kojima je imao manjih problema, on je povecao prednost u odnosu na vozaca iz citavih 8 poena. Nakon ove trke slede Hondine staze, Marquezu je potrebna jedna pobeda da zavrsi sve price. A ipak mislim da ce ih biti bar 2...

      Doktor nesto slabiji nego sto sam ocekivao, poklapa se sve to sa periodima kad Lorenzo naprasno ojaca. To mi vise nije ni cudno, sve se vraca, sve se placa...

      Comment


      • #78
        isfrustrirani, namrsteni, nervozni (u cemu uzivaju novopeceni navijaci MM-a) Lorenzo 15 sekundi ispred nikad boljeg na treninzima Rossija...
        drago mi je zbog ove pobede upravo zbog bivsih Rosijevaca i novopecenih navijaca MM-a mada je ipak pirova pobeda jer mali sa drugim mestima do kraja stize do titule a moze samo svojom greskom da ne bude na 1 ili 2, nema ko da ga pobedi
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #79
          Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
          isfrustrirani, namrsteni, nervozni (u cemu uzivaju novopeceni navijaci MM-a) Lorenzo 15 sekundi ispred nikad boljeg na treninzima Rossija...
          drago mi je zbog ove pobede upravo zbog bivsih Rosijevaca i novopecenih navijaca MM-a mada je ipak pirova pobeda jer mali sa drugim mestima do kraja stize do titule a moze samo svojom greskom da ne bude na 1 ili 2, nema ko da ga pobedi
          Ako sam i ja dokacen ovime, ja sam i dalje Rosijevac, ali me to ne sprecava da mi i MM bude favorit u borbi za titulu. Ima najvise licnosti i na stazi i van nje od svih koji jos imaju sanse.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #80
            Ko su ovde bivsi Rossijevci? Stvarno nisam primetio da nekom nije bilo drago zbog pobede u Assenu, tj. pobede nad Marquezom pre svih...

            Comment


            • #81
              Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
              isfrustrirani, namrsteni, nervozni (u cemu uzivaju novopeceni navijaci MM-a) Lorenzo 15 sekundi ispred nikad boljeg na treninzima Rossija...
              drago mi je zbog ove pobede upravo zbog bivsih Rosijevaca i novopecenih navijaca MM-a mada je ipak pirova pobeda jer mali sa drugim mestima do kraja stize do titule a moze samo svojom greskom da ne bude na 1 ili 2, nema ko da ga pobedi
              dokacen sam ja..moto gp nisam pratio kad je rosi bio najjaci,pratim 3 sezone..navijac sam marca marqueza,ne novopeceni nego jos iz moto 2,sto se tice nervoze i frustracija ne znam na koga mislis,ja sam samo izneo cinjenicu,da je lorenzo dobio zbog greske marqueza,uz naravno sjajnu voznju..toliko
              MESSI 10

              Comment


              • #82
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Ko su ovde bivsi Rossijevci? Stvarno nisam primetio da nekom nije bilo drago zbog pobede u Assenu, tj. pobede nad Marquezom pre svih...
                bas tako..rosijeve pobede sam gledao na snimcima..i obozavam coveka,nisam bivsi,ni predjasnji ali rosi je rosi,za njega mora da se navija
                MESSI 10

                Comment


                • #83
                  Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Bio bi red da se Horhe na konferenciji zahvali Pedrosi za veliku pomoc u njegovoj pobedi.
                  Uz svo postovanje prema Pedrosi, ali mislim da samo smeta Markezu u pohodu,i sve mi se cini , da njega Lorenco placa za to , naravno sala mala , ali mislim da nije Markez jurio Pedrosu i napravio gresku, cisto sumljam da bi Lorence poneo njegovu yastavu...
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #84
                    @tasa

                    Nije samo do tog duela. Inace je u prvih 5, 6 krugova Pedrosa vozio onako na ler, nije ni pokusavao da se drzi sa Lorencom. Prosto je covek luzer, ja sam ga prvi ovde branio, ali ovo je sada preterano. Ima tu nekoliko vozaca koji bi kidali na njegovom mestu i pokazavali mnogo vise hrabrosti i konstantnosti. Bradl, Kal... Mislim da je Dani sve svoje sanse ispucao i da je vreme da Repsol konacno krene da gleda u drugom pravcu, pa bio ovaj Spanac ili ne.

                    O kakvim bre bivsim Rosijevcima pricati, nije mi jasno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #85
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #86
                        Jbt, koja je potreba za podele na prave i neprave navijace? Jel toliko tesko razumeti da neko moze da navija za dvojicu u isto vreme?

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by miha92 View Post
                          dokacen sam ja..moto gp nisam pratio kad je rosi bio najjaci,pratim 3 sezone..navijac sam marca marqueza,ne novopeceni nego jos iz moto 2,sto se tice nervoze i frustracija ne znam na koga mislis,ja sam samo izneo cinjenicu,da je lorenzo dobio zbog greske marqueza,uz naravno sjajnu voznju..toliko
                          procitaj prethodne stranice ove teme, od petka, subote i bice ti jasnije ljudi otvoreno uzivaju u problemima koje ima Lorenzo, tome sto je namrsten, prica ljutito sa mehanicarima, ne podize vizir itd. Prevashodno navijaci ajde da kazem primarno Rossija medjutim polako ali sigurno im MM zauzima mesto #1
                          upravo zbog toga mi je drago sto je resio probleme i dominantno pobedio...
                          sto se tice "dokacenih" -boldovan tekst
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            @tasa

                            Nije samo do tog duela. Inace je u prvih 5, 6 krugova Pedrosa vozio onako na ler, nije ni pokusavao da se drzi sa Lorencom. Prosto je covek luzer, ja sam ga prvi ovde branio, ali ovo je sada preterano. Ima tu nekoliko vozaca koji bi kidali na njegovom mestu i pokazavali mnogo vise hrabrosti i konstantnosti. Bradl, Kal... Mislim da je Dani sve svoje sanse ispucao i da je vreme da Repsol konacno krene da gleda u drugom pravcu, pa bio ovaj Spanac ili ne.

                            O kakvim bre bivsim Rosijevcima pricati, nije mi jasno.
                            Shuhei Nakamoto je rekao da je ovo Pedrosi zadnja sansa da osvoji titulu i obzirom koliki je autoritet u timu, ocekujem da mu ne ponude produzenje ugovora za sezonu 2015. jer je proslogodisnji ugovor bio na 2 godine. Mislim da je u ovom trenutku u sezoni kasno da se menja Pedrosa za sledecu godinu, da je vrlo jak kao sakupljac poena za tim, ali od 2015. neko drugi bi tamo morao da se nadje. Ko zna, ako ih odusevi dovoljno na production racer Hondi, mozda to bude i Redding.

                            Comment


                            • #89
                              Ja sam pre napisao a i sada ponovo pisem VALENTINO SE POSTUJE MARKEZ SE VOLI...
                              Last edited by tasa01; 15-09-13, 14:24.
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #90
                                ej taso,ne moras bas svaku tabelu da nam preneses,mogli smo bez ove
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X