Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ono sa silazenjem sa staze sto se meri mikrometrom je stvarno sumanuto.ne pamtim kad me je u toku prenosa nesto toliko iznerviralo..da,sto neko rece ovde,ako doctor proradi na emociju,i ako taj menjac bude radio kako treba,bice zanimljivo.mali kida,tu nema spora,ali moze se valjda I njemu ponekad (I poneko) stati na put.videcemo.e,i ovo stalno zaboravim kad zvrljam ovde,mada bi trebalo ici u temu za komentatore,kratko je pa cu ovde-ako su Srdjan I moj dragi kolega Aca prihvatili da pravilno izgovaraju ime Espargara starijeg,mislim da bi trebalo da pravilno izgovaraju I ime sefa LCR-a.nije CHeKinelo,vec CHeCHinelo.dakle,dva CH.eto,mala sugestija I ispravka.ok,dosta o tome..cekamo sutra da vidimo ko je sta spremio za kvale.i za kraj da se pohvalim-vise se ne krijem od policije.do sada sam vozio YZF 1100,ali bez tablica.sada je,do sledece sezone kada planiram da uzmem nesto za put,neki TDM ili tako nesto,stigao Peugeot speedfight2013-07-19 15.13.48.jpg.jeste skuter,ali za jos ovo lepog vremena,do posla I nazad je odlican...sorry,ja se raspisao kao lud..uzivajte u treningu I trkama.ja svakako hocu,uhvatio sam 3 dana slobodno pa ne moram da gledam reprize ili da skidam sa torenta.jos da Rosi napravi nesto I bice ludnica od trke.

    Comment


    • #32
      Ne znam jel' najavio za trku novu kacigu , a ovako je bilo kroz proslost..
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #33
        Pokusavam da nadjem nacin da skinem slike Rossijeve kacige sa motogp.com, ali vec neko vreme imam problem sa prikazom slika sa njihovog sajta. Jel ima jos neko takve probleme, ili je do mog pretrazivaca?

        Jeste, Aurora ima neki problem, posto Chrome otvara bez problema... Nevermind, snadjoh se...





        Last edited by Vanja #66; 14-09-13, 09:13.

        Comment


        • #34
          Bio bi nekako red da u prvoj trci nakon promene imena staze u Marko Simonceli pobedi Vale.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            za one koji mozda slusaju neku drugu muziku-ona slicica sa zadnje strane kacige gde se dvojica rukuju,to je naslovna strana albuma pink Floyd-a na kome se nalazi (po meni jedna od najlepsih pesama ikada napisanih),"wish you were here".to I pise na gornjoj strani kacige..inace,ja gledam trke radi samih trka.mogu nekoga da volim vise ili manje,ali generalno ne navijam ni za koga.ali danas,iako mali ne odustaje od kidanja,svim srcem cu navijati za doktora.pardon,sutra.ne mora pol pos.bice dovoljna pobeda sutra.



            So, so you think you can tell
            Heaven from Hell,
            Blue skies from pain.
            Can you tell a green field
            From a cold steel rail?
            A smile from a veil?
            Do you think you can tell?

            And did they get you to trade
            Your heroes for ghosts?
            Hot ashes for trees?
            Hot air for a cool breeze?

            Cold comfort for change?
            And did you exchange
            A walk on part in the war
            For a lead role in a cage?

            How I wish, how I wish you were here.
            We're just two lost souls
            Swimming in a fish bowl,
            Year after year,
            Running over the same old ground.
            What have we found?
            The same old fears.
            Wish you were here.

            WISH YOU WERE HERE MARCO!!!!
            Last edited by kolega; 14-09-13, 09:59.

            Comment


            • #36


              Last edited by tasa01; 14-09-13, 10:11.
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • #37
                Cal bas ima ozbiljnih problema....Janone prijatno iznenadjenje sjajna voznja
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment


                • #38
                  Originally posted by dzoni gp View Post
                  Cal bas ima ozbiljnih problema....Janone prijatno iznenadjenje sjajna voznja
                  Meni deluje da Cal vise ima problema u glavi nego na masini ..
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #39
                    Calovi rezultati ce nastaviti da padaju. Tako je to kada tim zna da se na kraju sezone zavrsava saradnja a nema sanse za neke titule.

                    Nakagami je car.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Vrlo moguce pao je dosta u formi...jel Salom imao nekih problema kada je tek 16-ti...nisam pratio trojke
                      sigpic http://caseystoner.com.au/

                      Comment


                      • #41
                        Ja pricam cele sezone da ce to morati kad tad da se desi i da ce se verovatno desiti trku ili dve nakon sto se obezbedi za sledecu godinu. Treba otici sa svim relativno zdravim kostima na Ducati, sad mu vise bas nista ne znaci da se lomi kao da vozi po ledu... Sa druge strane, ni tim vise nije tako motivisan, uradili su prilicno, tako da ce sad malo da padnu performanse, ali bice on jak do kraja godien svakako...

                        Evo i te inspiracije za vrh kacige...

                        Last edited by Vanja #66; 14-09-13, 10:26.

                        Comment


                        • #42
                          Ova nova menjacka kutija izgleda bas prija Rosiju...

                          Comment


                          • #43
                            Tek ce im obojici u trci prijati. Kazu da nema nikakvog trzaja vise kad se recimo menjaju brzine u krivinama, da mogu daleko vise da se koncentrisu na voznju motora nego na to da ga drze na stazi... Dobra stvar, ali je malo zakasnela za ovu sezonu...

                            Nakagami reborn...

                            Comment


                            • #44
                              Lorenco se ceo trening nesto mrstio moguce da njemu nesto nestima kako treba....
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • #45
                                Ne stima mu Marquez...

                                Comment

                                Working...
                                X