Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    znaci
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      Ako neko kaze jednu rec protiv Markeza posle ovoga, prosto je zaslepljen.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Kako ovi klinci voze, ne bi me cudilo da za koju godinu Lorenco zaglavi u nekoj nizerazrednoj ekipi

        A Lorenco verovatno roni suze ispod kacige, dao je covek sve od sebe a ipak ga je pobedio Markez, znaci to se zove poraz, kraj, laku noc
        Last edited by crni; 31-08-13, 14:56.

        Comment


        • #49
          Uuuuuu Lorenca uhvatio pizditis Svaka ima cast obojici i Markeezu i Lorencu ali ipak je za mene Cal junak

          Comment


          • #50
            Originally posted by Drezik View Post
            Uuuuuu Lorenca uhvatio pizditis Svaka ima cast obojici i Markeezu i Lorencu ali ipak je za mene Cal junak
            Zesci ni da pozdravi Markeza, mali im je pokazao , naravno svaka cast Calu , heroj dana
            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #51
              Kako besno Lorenzo gleda novajliju jujuju , ovo se mora postovati , mali je cudooooo

              Comment


              • #52


                objasnio,.....
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #53
                  Pozdravljam Acu i Srdjana ovom prilikom..
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by crni View Post
                    Kako ovi klinci voze, ne bi me cudilo da za koju godinu Lorenco zaglavi u nekoj nizerazrednoj ekipi

                    A Lorenco verovatno roni suze ispod kacige, dao je covek sve od sebe a ipak ga je pobedio Markez, znaci to se zove poraz, kraj, laku noc
                    Haha Crni. Koliko je ostavio timskog kolegu
                    Last edited by rivaldo; 31-08-13, 15:28. Reason: a

                    Comment


                    • #55
                      U, sto mi je zao sto sam morao da izadjem i sto sam propustio taj pogled... Calu svaka cast, srce na stazi, pa sta bude. I dalje mislim da mora da se smiri posle ove trke, inace rizikuje da pocne poglavlje karijere sa Ducatijem povredjen...

                      Moto2, totalno ludilo. Redding da bude izuzetno zadovoljan. Ako se ostvari podijum koji mirise od FP2, moze da nanese ozbiljan udarac Espargaru...

                      Comment


                      • #56
                        ..sudeci po vremenima koje sam upravo zavrsio sa gledanjem,posto nisam gledao trening,a vezano je i sa prethodnim delom sezone,neke stvari polako izlaze na cistinu u svom pravom sjaju,odnosno nekom pravom i realnom stanju stvari na terenu-pisti..neke tri vrlo vazne stvari,bar po meni,koje bi trebalo mnoge da zabrine,a pritom i dobro se zamisle u nekoj bliskoj,a mozda i malo daljoj buducnosti..a to je sledece:dobijamo novog sampiona,dobijamo novog sampiona rukija,dobijamo nekog novog dominatnog vozaca u odnosu na druge..znamo o kome se tu radi..Mark Markez..sta reci osim, momce kapa dole..bar sa moje strane i u ovim okolnostima kakve trenutno jesu..ali,ajd da sacekam i sutrasnju trku..komenatrisacemo je sigurno dosta..bice tu jos dosta materijala,u to sam apsolutno siguran..
                        Last edited by Rossini; 31-08-13, 16:34.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Mnogo ovde ima mlataca(ljudi koji mlate a ne znaju nista) i sami ce se prepoznati.Ja jesam Rosijevac i moto gp gledam samo zbog njega a vi mladji nadjite trke od pre 10-15 god pa malo da i nesto naucite sto se tice marka naravno svaka cast ko to moze da ospori samo polako dug je put do zvezda njega tek cekaju teski dani a izmedju ostalog honda je trenutno bolja od yamahe i to po prilicno bolja ili ti dovoljno!!!!

                          Comment


                          • #58


                            nije ni cudo, svaka njemu cast ...heroj dana!!!
                            Last edited by tasa01; 31-08-13, 18:31.
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #59
                              Opet me Rossi prevari Nista opet nista...I za ovu stazu je rekao da odgovara Yamahi pa je opet sekundu ipo iza vodeceg Opet je sutra 4,i opet cu da gledam Marca,Lorenca i Pedrosu u borbi vise od 35 minuta a Rosija sa Bautistom ili Cratchlow-om 5-10 minuta..Pa smorilo je vise!Nista dzaba sve necu reci da je njegovo proslo ali sam siguran da ove sezone necemo videti vise nista sem onoga u Assenu i kraj.
                              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Mnogi nisu ocekivali ni Asen pa se dogodio. Znaci, kvota je ispunjena. Svi srecni i zadovoljni. I jos, Rosi je vozac koji je poslednji pobedio Markeza. Pa sad ko sme da kaze da je los ove sezone

                                Comment

                                Working...
                                X