Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Djone7 Vale 46 View Post
    A ako Markez bude ovakav sledece sezone ufff Al nek mu srede Yamahu novi menjac podesavanja po njegovom ukusu pa ce da se jure po stazi
    Markez ce biti i sledece i naredne sezone ovakav jer je mlad i agresivan, ali se plasim za druge,i strah me da ne postane motogp monoton kao i f1...
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #32


      Jorge Lorenzo flies in the circuit of Silverstone, obtaining the best time in the FP2... da se zabelezi...
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #33
        Ma znam da ce biti al se bar nadam da ce Rosi imati tempo sa vodecima ne bi bio u ritmu sa Bautistom i Bradlom
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • #34
          Meni mnogo fali Rossi u trkama , kada se bori medju prva 3 to mi je trka u stojecem stavu ovako uzbudljivo jeste ali nije to to .
          Jedva cekam da ponovo stojim

          Comment


          • #35
            Vinales...

            Comment


            • #36
              al ga je kal opravio
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #37
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #38
                  Kal je definitivno lud
                  Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by denia_el View Post
                    al ga je kal opravio
                    Nazalost dva puta ga je opravio
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #40
                      To je to, pocelo je da se desava nesto sto se znalo da ce se kad tad desavati, vec od 2. ili 3. trke sezone... Fokus se smanjuje, bes i motivacija postaju teg, a ne stimulans i padovi ce biti sve cesci. Sreca nejgova, pa vec imao ugovor za seldecu sezonu. Mada, mozda je i bezobrazno reci da je sreca njegova, mozda je malo olaksanje usledilo zbog toga, te i manjak koncentracije. Ali uz taj manjak postoje 2 scenarija. Smanjice sebi brzinu ili ce padati i smanjivati broj celih kostiju u telu... Nazalost, tako je... Svaka mu cast, ali nije vanzemaljac, iako on to sebi, naravno i tako i treba da bude, nece priznati pre kraja karijere...

                      Comment


                      • #41
                        Redding dobro deluje. Nakagami i Zarco takodje... Tesko mi je da vidim drugaciji podijum...

                        Comment


                        • #42
                          moto2 bi bas mogao da prodje bez kraljevskog marsa
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Sanse su da je jedino tu ne cujemo... Ne bih se bunio...

                            Comment


                            • #44
                              Ako niste odgledali i imate vremena a razumete engleski pogledajte , nece vam stetiti , covek prica o mladosti i starosti u cetvrtom minutu Hvala na razumevanju !

                              Comment


                              • #45
                                Primetio sam da se Kalu mnogo tresao drugi motor, verovatno nije bio podešen dobro za ovu trku
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X