Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Redding i Polyccio ce se ovde klati za pobedu... Titula bi mogla biti resena, u svakom slucaju...

    Comment


    • #17
      Kada je najlepse bilo Kopernikus kablovski oerater nas izdade , cekamo da se smiluju pa da nastavimo
      sigpic

      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

      Comment


      • #18
        Pise trening 2 u 14 i 10

        Comment


        • #19
          Originally posted by Drezik View Post
          Pise trening 2 u 14 i 10
          slaba uteha nema , pa nema....
          sigpic

          Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

          Comment


          • #20
            Mav ako sad ne pobedi moze da se oprosti sa titulom...

            Comment


            • #21
              Ja gledam na sport klubu

              Comment


              • #22
                Originally posted by Drezik View Post
                Ja gledam na sport klubu
                i ja bih, ali nemamo kablovsku celo jutro
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #23
                  @MarcMarquez93
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #24
                    Rossi jedini na tvrdjem pneumatiku, mislim da nije ni postavio vreme na meksem. S obzirom kako je izgledala trka u F1 mozda ima nesto u gumama? Plus Lorenco se non stop nesto mrsti na taj meksi zadnji...

                    Comment


                    • #25
                      Cal i Rins su mi neobicno slabi danas... Jedini pravi utisak do sad.

                      Comment


                      • #26
                        da klupski kolega razvija motor u pravom smeru profitirali bi i jedan i drugi, ne bi gledali Hondama u zadnji kraj i to ako uspeju da zadrze prikljucak
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          da klupski kolega razvija motor u pravom smeru profitirali bi i jedan i drugi, ne bi gledali Hondama u zadnji kraj i to ako uspeju da zadrze prikljucak
                          Ne mora covek ni da razvija motor, to ni Jarvis nije od nejga ocekivao, ima kvalitetnih ljudi u Yamahi, nije Furusawa ostavio klincadiju iza sebe... Ali sto ga je, da prostite, zaje*'o, pa mu nije doveo sponzore i pare za taj razvoj, ufff... Tu mu ga je dao, onako, ljudski...
                          Last edited by crni; 31-08-13, 14:17.

                          Comment


                          • #28
                            Haha cuj onog redovno ostavljamo haha seti se kralju kako je bilo pre nego sto je DOCTOR otisao iz Yamahe?Da je Lorenco menjao tim video bi a pogotovo da je otisao u Ducati...Lorenco je (TRENUTNO) glavni u timu ali decko polako vozi ce DOCTOR jos 2-3 sezone sigurno pa da vidimo I ne provociraj ipak je ovde 90% ljudi koji navijaju za DOCTOR-a tako da
                            Last edited by Djone7 Vale 46; 30-08-13, 19:25.
                            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Samo Doktor da uskladi sve , bojim se da ce mnogi povuci svoje reci , pa cak i ja sam , sto sam izrekao, ali za ovu sezonu mu ostaje da sve nasteluje , vidi nedostatke , da to sve lepo izbalansira, mozda osvoji jos jednu trku, i neki podijum, ali bogami od sledece sezone , bice to stari Doktor, a u medjuvremenu Markez ce pokazivati da je dostojan da ga zovu naslednikom Valeta
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #30
                                A ako Markez bude ovakav sledece sezone ufff Al nek mu srede Yamahu novi menjac podesavanja po njegovom ukusu pa ce da se jure po stazi
                                Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X