Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao mec, ali kapiram da je ovaj "zaokruzeni" primio loptu i dao gol, a ponisten je zbog onog gore koji je pasivan, am I right ???

    Ako je tako, i ako se ovaj nije mesao gore, onda Chievo ostecen debelo...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Мора Рома да се цени, имају најјачи везни ред после Јувентуса и Наполија, Де Роси - Стротман - Пјанић не сме та тројка да се потцени, но слажем се са Кондицијом да би било мало много да се тркају до краја за Скудето, неки 15 кола плафон и онда грчевита борба са Интером и Фиорентином (како ствари тренутно стоје) за то треће место. Јбг, дође умор, па картони, повреде, поремети се та најјача формација, плус Рома нема нападача да се трка са Наполијем и Јувентусом, Дестро је повређен и кад се врати он је упитник, Боријелу је само женски полни орган у глави, а такође имају и очајног голмана, довољно да заостанеш за другим 7, а првим 12 - 15 бодова.

      ЕДИТ: Што се тиче прича о крађи, прво да видимо да лиће их бити и ако иих буде оне су углавном инспирисане Фарсополијем, мени исти велика глупост, али ајде...
      Last edited by Brajkula; 25-09-13, 22:19.

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Ne zalecite se sa Romom, zapamtite sta vam je Kondicija rekao. Ne igraju oni tako dobro kao sto rezultati govore a sigurno ce im se desiti period kad ce imati dosta problema sa realizacijom. Pricam o situaciji da se bore za skudeto, potpisujem da nema nista od toga.
        Da, ali odbrane osvajaju skudeta... Mene su oni kupili sa ovim 1 primljenim golom na 5 mečeva. A pritom ne igraju u Evropi...

        Biće paklen meč narednog vikenda. Ali kako gura Internacionale, deluje u ovom trenutku da će pasti na Meaci
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          Da, ali odbrane osvajaju skudeta... Mene su oni kupili sa ovim 1 primljenim golom na 5 mečeva. A pritom ne igraju u Evropi...

          Biće paklen meč narednog vikenda. Ali kako gura Internacionale, deluje u ovom trenutku da će pasti na Meaci
          Обрати пажњу на ту одбрану од 5. до 27. окт. када имају опасан распоред Интер (г), Наполи (д), Удине (г).

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Napoli i Juve ostaju najveci konkurenti za titulu. Dok Inter moze da iznenadi sve, ne igraju Evropu, odmorniji ce biti od Napolija i Juventusa. Ako svaku tekmu pokazu zelju kao protiv nas, bice veoma zajebani ove sezone.
            Najbitnije je da postoji sistem, titula je bas nerealna u ovoj sezoni ali podloga na duze staze je napravljena. Nervira me malo prica da je Roma tu u uzem krugu za titulu. Niko ne moze da osvoji sem Napolija i Juvea
            Originally posted by Brajkula View Post
            Мора Рома да се цени, имају најјачи везни ред после Јувентуса и Наполија, Де Роси - Стротман - Пјанић не сме та тројка да се потцени, но слажем се са Кондицијом да би било мало много да се тркају до краја за скудето, неки 15 кола плафон и онда грчевита борба са Интером и Фиорентином (како ствари тренутно стоје) за то треће место. Јбг, дође умор, па картони, повреде, поремети се та најјача формација, плус Рома нема нападача да се трка са Наполијем и Јувентусом, Дестро је повређен и кад се врати он је упитник, Боријелу је само женски полни орган у глави, а такође имају и очајног голмана, довољно да заостанеш за другим 7, а првим 12 - 15 бодова.
            Da ne duzimo mi dalje nemojte vise da spominjete tu Romu u istoj recenici sa Skudetom. Evo pritisak mi se podigao. Sve to stoji bice oni odlicni ove sezone, mnogo kompaktnija ekipa, jaca na svim pozicijima, dobili su veliku kreativnost ali nemoj da se zajebavamo sa pricom o prvom mestu. Cuj Roma
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Najbitnije je da postoji sistem, titula je bas nerealna u ovoj sezoni ali podloga na duze staze je napravljena. Nervira me malo prica da je Roma tu u uzem krugu za titulu. Niko ne moze da osvoji sem Napolija i Juvea
              Ја бих рекао нико сем овог другог набројаног, али ајде нека буде мало тензије

              Comment


              • buuuuuum

                Comment


                • Nije dzabe kvota na Milan bila 2.40 danas a ja se kao budala upecao hocu singl ledna mi majka ...
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Обрати пажњу на ту одбрану од 5. до 27. окт. када имају опасан распоред Интер (г), Наполи (д), Удине (г).
                    trebalo bi u ta 3 kola da prime vise nego u prvih 6, no o tom potom
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ја бих рекао нико сем овог другог набројаног, али ајде нека буде мало тензије
                      Tako bih i ja rekao, ima forma da vam ide uzlaznom putanjom jer je ovo trenutno malo zabrinjavajuce. Moram da ispostujem Napoli zbog kuma mog, kako tako da mu zabijem noz u ledja kad bih ih otpisao iz trke.
                      Jebeno je ovo kad posle 5 kola pocnu price o nekim mestima a nema nikakvog pravila da dobre ili lose igre moraju da se ponavljaju konstantno (pricam maltene o svim jacim ekipama u ligi). Sto je npr Inter dao 7 golova Sasuolu u gostima a Napoli kuci nije mogao da im da 3 + sto je Sasuolo imao blizu 10 ozbiljnih napada?
                      I npr sutra sta god bude rezultat Inter-Fiore vecina ce da pise na osnovu te utakmice i dosadasnjih rezultata.
                      Strama dobio Juventusa 3-1 odmah je to veliki trener, takticar, znalac itd itd a znamo sta je bilo posle. Plus Milan od prosle sezone---- kanal nad kanalima, muku mucili, svi ih otpisali i oni ljudi na kraju u LS.

                      Idemo polako majstori pa sta bude. Slozice se moj brat lazarevacki Don Zuan <3
                      Last edited by Condition23; 25-09-13, 22:34.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Idemo polako majstori pa sta bude. Slozice se moj brat lazarevacki Don Zuan <3
                        Само лаган кас, више је него интересантно тренутно

                        Comment


                        • Znači smorio bih se samo tako ako Juve uzme skudeto. Eto rekao sam i to...

                          Roma ima paklen raspored u oktobru i decembru. Ova Roma mi deluje da zna da igra na rezultat. Nije to ona Roma koju svi znamo po lepršavom stilu...

                          EDIT: Inter je igrao očajno sa Stramom i u prvom delu sezone. Na kontre na Meacu protiv Bolonje, Sijene itd. U gostima to nekako i prolazilo ali samo u prvom delu sezone.

                          Gledaj ti doktora Macarija. Ima ekipu svoju koja maestralno priprema igrače. Poznate su njegove ekipe po malom broju povreda...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Само лаган кас, више је него интересантно тренутно
                            Odavno liga nije bila ovako lepa za oko <3 Auuuu kako sam srecan sto mi ispunjavaju dane velikom radoscu tako je bre Serijo A tako je zeno moja najbolja

                            Originally posted by Il Capitano View Post

                            Roma ima paklen raspored u oktobru i decembru. Ova Roma mi deluje da zna da igra na rezultat. Nije to ona Roma koju svi znamo po lepršavom stilu...

                            Gledaj ti doktora Macarija. Ima ekipu svoju koja maestralno priprema igrače. Poznate su njegove ekipe po malom broju povreda...
                            Nije sigurno ona pod vodjstvom Zemana ali ne ulivaju oni meni neku preteranu sigurnost. Opet kazem nisu oni toliko dobro igrali kao sto pokazuju rezultati i taj 1 primljen gol.

                            Ma Maca nasa je genije, samo polako iz tekme u tekmu. Neka nauci nastavnik par stvari od velikog znalca. <3
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Zaboravih da cestitam Abateu, ovo mu je prvi gol za Milan u 106. nastupu za taj klub
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Kenjam malo više za Romu, voleo bih da ih napunimo 3:0 pa i ja da ne budem siguran u njih

                                Nego sutra sa Fiorentinom koja u prethodnih 12 duela na Meaci sa Interom ima isto toliko poraza. Bez Gomeza, Kvadrada i Pizara, sa Netom na golu!

                                Svaka čast Pepitu Rosiju, Borhi Valeru i ekipi ali sutra Macarijeva mašinerija pred velikim brojem tifoza gazi. Doduše neće biti najvatrenijih ali nebitno...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X