Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav pas Rosija kako je spojio Hoakina sa golom... Mora ovo da se stisne.

    Kovacic in Guarin out ajde u drugom molim te uradi to!
    Last edited by Condition23; 26-09-13, 20:21.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ово је шанса интера, Пасквал је бар два пута бољи играч одо овог Шпанца и офанзивно и дефанзивно. Гледао сам га против Фереире у Лиги УЕФА пуцало пар пута по његовој страни наспрам оне реално очајне екипе. У нападу центаршут страни појам, никако употребљиву да убаци.

      Comment


      • Smenjivala se kontrola nad mecom, cas oni cas mi. Jedine svetle tacke Alvarez i Rosi. Dzonatan los u prvom poluvremenu, dosta los.

        Fiorentina opasnija za sad, mnogo duboko smo bili u defanzivi.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Кампањаро вам много учествује у игри, баш ми се допада његова улога, увек се придодаје везном реду док остала двојица штопера остају да бране гол, обрати пажњу Кондиција брате, врло битан играч у Мацаријевој глави је Кампањаро.

          Иначе, Фиорентина имала боље шансе, Хандановић на висини задатка ! Такође орбрати пажњу како Рики ради Алонса доле на боку, игранка, сто и једна финта, па заломи, па прескаче лопту, па крене, па заломи, осећам да га умивају сада у свалчионици.

          Comment


          • Sigurno menja Taidera Kovačić... A mislim da će i Kambijaso kad tad pošto mu je mnogo 180 minuta za 3-4 dana. I još mogući za OUT su Žonatan i Guarin. Naravno Ikardi/Milito sigurno IN
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Ma da bre Kampanjaro dok je nasa lopta igra uvek na protivnickoj polovini evo pogledaj svaki napad on je na centru i preko... Dobra je fora sto ume sa loptom i retko gresi <3

              Mora Alvarezu lopta na bok i da utrcava ovaj blesavi Guarin u 16 a ne da grli aut liniju a nista ne moze da uradi brat moj Gua sa viskom kreativnosti
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Stvari stoje ovako sto se mene tice

                1. Juventus
                2. Napoli
                3. (Roma,Inter i Fiorentina s tim sto mislim da se Inter moze izboriti za drugo mjesto ako igrace Napolija stigne umor zbog teske grupe u LS-u i daljeg nastavka takmicenja,odnosno mozda i u LE ko zna)
                4. Lazio i Milan

                To su te 4 kategorije...Roma ako se izbori za LS mogu da pjevaju kakva titula i bakraci ljudi nemaju napadaca i to ce da ih stigne prije ili kasnije

                Ali mora da se uzme da su ljudi zavrsili prelazni rok u VELIKOM plusu,a ekipa im je sigurno vec sada bolja nego proslih sezona
                sve potpisujem, samo podsecanje da Roma ima jednog Princa Rima a i kupice napadaca ako bude neophodan, do januara ce se vec nekako snaci oporavlja se i Destro
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                  sve potpisujem, samo podsecanje da Roma ima jednog Princa Rima a i kupice napadaca ako bude neophodan, do januara ce se vec nekako snaci oporavlja se i Destro
                  Meni je princ lazna devetka,a Destro mi je nestabilan zdravstveno i igracki

                  Samo da su doveli nekoga tipa Demba da imaju kad dodju crni dani
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Opet Palasio kroz pisu
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Toти отац лажне деветке, треба им класичан нападач типа Игуаин, Балотели.

                      Comment


                      • poenta je da kao takav izvlaci i vise od maksimuma od ostalih napadaca, cini ih boljim
                        dovesce Roma nekoga, zatrebace kad-tad a valjda ce izgurati ovako polusezonu uz oscilacije... ipak ne igraju evropu to im je spas
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Matri mi je isto lazni napadac,uvijek mi je bio lazan

                          Roma je zeljela Quagliarellu da dovede u onoj varijanti sa Bolognom i Juventusom,ali Conte zaustavio sve
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Па није Конте дрогиран, Кваља игра боље него икад.

                            Иначе гле Кампањара, баш ми се свиђа како човек игра, врло битан човек у овом Мацаријевом тиму


                            Жуан је баш глуп момак.

                            Comment


                            • Matri je teska prevara, da Alegri ne masturbira na njega zalepio bi se za Juventusovu klupu
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Kakav debil ja ne verujem!!!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X