Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Милан у топ3 је једнако сензацији, колико они погубљено изгледају, па лагано су могли за три минута три гола да приме.

    Comment


    • Kako igraju jbt,ludilo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mozda ne bi bilo lose da prodje Milan kao Sasuolo, dobro malo blaze pa da oteraju Alegrija, jedna shock terapija bi legla kao budali samar... pa ovi ljudi su pretrcali za 10 minuta koliko Milanovi igraci nece za poluvreme, ubise ih
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Mora Insigne bolje,sve lopte je pogubio ili je pogresno dodao...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Mora Insigne bolje,sve lopte je pogubio ili je pogresno dodao...
            А када је асистирао Бехрамију мајсторски, то се не сабира ?

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              А када је асистирао Бехрамију мајсторски, то се не сабира ?
              Sve se sabira,ali nakon toga 5,6 lopti je izgubio
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                А када је асистирао Бехрамију мајсторски, то се не сабира ?
                Sabirala jutros moja braca na ekskurziji...brojali do 7 <3
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Slab je Brajki Lorenzo, moze on mnogo bolje.

                  Inace Behrami je zver, sve zivo pohvata, covek od krila postade zadnji veznjak i to kakav...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Sve se sabira,ali nakon toga 5,6 lopti je izgubio
                    Греши, ок, али обрати пажњу на Каљехона који игра исту позицију само на супротној страни, заборавили смо сви да игра. Овај се барем нуди, тражи игру, остали ми се некако крију и резултат тога је да их Милан преузима.

                    Originally posted by Condition23 View Post
                    Sabirala jutros moja braca na ekskurziji...brojali do 7 <3
                    Регуларно, ђуска ок Интерица, мада и Сасуоло + два гола из офсајда, но неибитни су 5:0 или 7:0 иста ђока. И да додам да одговорно тврдим да си ти бољи играч од овог Мунтарија, нзм како играш и никада те нисам гледао али како год од овог што Мунтари ради горе не може, као играч сеоске лиге, прост пас он шутне у аут.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Регуларно, ђуска ок Интерица, мада и Сасуоло + два гола из офсајда, но неибитни су 5:0 или 7:0 иста ђока. И да додам да одговорно тврдим да си ти бољи играч од овог Мунтарија, нзм како играш и никада те нисам гледао али како год од овог што Мунтари ради горе не може, као играч сеоске лиге, прост пас он шутне у аут.
                      Milito brate Milito kakva klasa <3 Kakav pristup igri, cim smo poveli videlo se da brojimo do 5 odmah sam te prozvao i napisao da ocekujem toliko Zao mi sto dadose jos ova 2 gola ali ajde oprosteno im je.
                      Evo dozivao sam te:


                      Ima Muntari bolji sut punom od mene, mozda je i brzi ali protnem mu kroz noge kad 'oces i izbijem u aut
                      Last edited by Condition23; 22-09-13, 20:32.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Al ga uništi Balo

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Milito brate Milito kakva klasa <3 Kakav pristup igre, cim smo poveli videlo se da brojimo do 5 odmah sam te prozvao i napisao da ocekujem toliko Zao mi sto dadose jos ova 2 gola ali ajde oprosteno im je.
                          Најјача ми је прича за Икардија, да гол у дебију Италије и у следећем мечу не види терен

                          Иначе, мислим да је судија оштетио Милан за пенал, како се бацио Зунига у Полија као да играју Амерички фудбал па га обара да не буде тач-даун.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Најјача ми је прича за Икардија, да гол у дебију Италије и у следећем мечу не види терен
                            Jedan tebi jedan debi

                            Uci malo od Milita...rekao mu Walter ,,Evo sad ce da udje Diego, ti ustani sa klupe i samo njega gledaj, nauci to sve i onda u sledecem kolu da mi pokazes kako to izgleda''
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Prerano go dao Napoli pa nismo vidjeli mnogo od njih,ali rezultat odgovarajuci
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • А брат Исак ни да види терен, јбг Рики је вампир, устао из гроба човек.

                                Добра текма на Сан Сиру и изненађујуће Матри солидан вечерас, не би било незаслужено да дође и до гола. Такође, надам се и Сапонари да уђе мало чисто да видимо шта ће да се деси.

                                Comment

                                Working...
                                X