Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Sto je neko duhovit veceras
    Zasluzio si ti to svojim dosadasnjim radom .
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Zasluzio si ti to svojim dosadasnjim radom .
      Znam da je frustracija povodom fantasticnih partija igraca sa avatara uzela maha,moras negdje da probas da reagujes jbg ali dzaba 7 mjeseci bez dobre utakmice i jos brojimo

      Evo sutra nudi se Livorno
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Znam da je frustracija povodom fantasticnih partija igraca sa avatara uzela maha,moras negdje da probas da reagujes jbg ali dzaba 7 mjeseci bez dobre utakmice i jos brojimo

        Evo sutra nudi se Livorno
        Ne znam neugodan je Livorno .
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Auuu kiks Napolija,odlicno je to,sad Juventus sutra da dobije Livorno i da se odlepi malo od Napolitanaca.
          Za Milan nemam komentar,ovo je gore nego ona sezona Juventusa kad smo bili 7. na tabeli,samo sto su oni jos gori
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kako je mrtvo izgledao Napoli večeras, bez trunke volje. Trebao je to Rafa malo da razdrma.
            Hamšik se povredio, videćemo koliko i da li će pauzirati.

            Comment


            • Timovi za koje nije sviran nijedan penal su Inter, Parma, Atalanta i Kjevo.
              Timovi protiv kojih nije sviran nijedan penal su Roma, Atalanta i Kjevo.

              Timovi za koje je sviran najveći broj penala su Fiorentina i Torino (5). Roma, Sasuolo i Verona (4).
              Timovi protiv kojih je sviran najveći broj penala su Parma (6), Torino (5), Livorno i Sampdorija (4).


              Najgore su prošli Parma (0 za, 6 protiv), Inter (0, 3), Livorno (1, 4), Napoli (2, 3) i Sampdorija (3, 4). Ovo su 5 timova sa negativnim bilansom...
              Najbolje su prošli Roma (4 za, 0 protiv), Fiorentina (5, 2), Verona (4, 2), Milan (3, 1), Đenova (4, 3), Sasuolo (4, 3), Juventus (2, 1). Pozitivni bilans 7 ekipa...

              Računat je i ovaj jučerašnji dan.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • http://www.mondo.rs/a636676/Sport/Fu...ce-Milana.html

                Sto se ne obrate upravi?

                Comment


                • Kakvi ludaci, kakva sprdnja

                  Massimiliano Allegri reveals Milan President Silvio Berlusconi “was satisfied with the performance” against Genoa.

                  The Rossoneri were held to a 1-1 draw despite Genoa being down to 10 men for almost an hour, as Mattia Perin saved Mario Balotelli’s penalty.

                  Although Milan are without a win in five Serie A games for the first time in six years, Allegri seems to be safe from the threat of dismissal.

                  “We’ve got to get out of this negative moment all together. I can say with certainty the team has always given its all on the field.

                  “I spoke to the President after the game and he was satisfied with the team’s performance,” said the Coach in his Press conference.

                  “I won’t talk about my future any more, as it has become a boring topic. I think I’ve done a good job so far, though we’re lacking results this season. We need to get back on track in this difficult moment.

                  “The team did everything it had to in order to win, creating chance upon chance and allowing Genoa just one shot on target throughout the 90 minutes – and that was a penalty.

                  “Of course Balotelli was demoralised by the penalty miss, but he did good things and is an important player for us. After the spot-kick, Genoa put 10 men behind the ball and there wasn’t much space.”

                  The teams weren’t allowed to leave San Siro until long after midnight, when Kaka and Christian Abbiati met with 300 protesting ultras who were blocking the exits.

                  “I tell the fans we’ve got to get out of this negative moment together and push luck our way. We had so many scoring opportunities and were only lacking a goal.

                  Comment


                  • Ja ti rekoh da on ostaje do kraja sezone pa makar ispali u nizi rang, ovo sto izjavljuju je po meni tragikomedija, ne samo nakon ove tekme, vec i nakon proslih, ocigledan problem s mozgom ovih u upravi, sve je to omatorelo i izlapelo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Eno Gazeta kaže da ukoliko zajebe sa Seltikom.....mada ovu priču vrtimo ovde dve sezone, sve ukoliko u sledećoj, ukoliko u sledećoj i ono ništa, još brat izađe u medije i kaže pričao sam sa Galijanijem i mislim da smo uradili dobar posao, kakav as

                      Comment


                      • Ma kakav Celtic, to je tuga, svaki put je tako, smorise ljudi, rekao i Galliani da idu do kraja sa Allegrijem. Ma meni je to znak da nemaju koga da dovedu kao zamenu, kapiraju sezona je propala i gleda se sta ce se u LS uraditi, verovatno nista, naletece im Atletico u 1/8 finala i ima da ih izgaze.
                        E sad meni nije jasno ako vec to jeste slucaj, zasto ne forsiraju neke mlade...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • ako postoji neko takmicenje u FM (popularni menadzer ), neka odu tamo i nadju pobednika i postave ga na klupu... To su mahom entuzijasti, nece traziti veliku platu ako budu trazili uopste

                          cekaj prvo da se izbori opstanak pa onda mogu mladi da dobiju sansu, nije nimalo naivna situacija, nije vreme za eksperimente
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment




                          • VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Evo zvižde mi pi svakom kontaktu sa loptom, iskipao brat King Kong nekog njihovog, odvalio ga od života, klasika

                              Comment


                              • vodi Udineze, jel moguce da ce ispostovati podelu bodova tj tradiciju da domacin uzima bodove u duelima ta 2 tima i pored ambicija Fiorentine za vrh tabele
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X