Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo cudno, covek je objasnjavao neke stvari u Napoliju, neprepoznatljiv ovde. Ogroman je pritisak raditi u Interu, ne moze tu svako da se snadje.
    sigpic

    Comment


    • Ma objektivno taj kadar koji je imao se ubio za to sto on voli da igra,nema to ovdje i odmah daleko teze ide...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Užasna utakmica. Roma van forme još od one pobede protiv Napolija 3-2 u kupu, gde su loše igrali.

        Kako je brat Romanjoli sa svojih 19 godina objašnjavao. Rađa bio dobar danas. Garsija zajebava sa izmenama, izbacije Ljajića a ostavlja Žervinja koji ništa nije pokazao i Destra mlitavog kurca.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Mnogo cudno, covek je objasnjavao neke stvari u Napoliju, neprepoznatljiv ovde. Ogroman je pritisak raditi u Interu, ne moze tu svako da se snadje.
          Sta je on tad imao u Napoliju, ne moze se to poredi.

          Inace tekma ono sto sam gledao blagi ocaj, zamalo nisam umr'o.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Sta je on tad imao u Napoliju, ne moze se to poredi.

            Inace tekma ono sto sam gledao blagi ocaj, zamalo nisam umr'o.
            To sto je imao je izgradio tamo sam i postavio, svima zagorcavao zivot. Gomila varijacija, prave izmene, ma sve. Covek zna, mislim da treba da mu daju letnji prelazni rok i jos malo vremena. Ako ostane isto, sut karta.
            sigpic

            Comment




            • Koji je kurac njemu veceras , ovo je jedan od 5-6 idiotskih poteza , udarao je i Alvareza i jos neke ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Bice kazna za DDR.

                Comment


                • Verovatno će dobiti suspenziju za ovo.
                  A Alvarez je zaslužio ono, šta koji k dira loptu i krije je kad je faul dosuđen.

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    To sto je imao je izgradio tamo sam i postavio, svima zagorcavao zivot. Gomila varijacija, prave izmene, ma sve. Covek zna, mislim da treba da mu daju letnji prelazni rok i jos malo vremena. Ako ostane isto, sut karta.
                    Ma dobro, ali tesko da ti mozes sada da izmislis Lavezzia i Cavania u Interu.
                    Ne znam, u pravu je malo Brajki kada je pricao, preveliki je ziheras, ove sezone to pokazao u nekoliko navrata. Jedini im je spas to nekakvo ulaganje na leto.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Odlican rezultat po meri Juventusa,s tim sto sledi duel sa Milanom a verujem da ce biti veoma tesko kao i u svim dosadasnjim mecevima u Milanu.Inace bicemo oslabljeni niegranjem Vidala koji odsustvuje zbog kartona a moguc izostanak i Kwada zbog povrede mada mozda i zaigra,samo da ne gledam Peluza vise.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Comment


                        • Ne znam da li sam sta gore uradio u poslednjih mesec dana, nego sto sam pogledao Roma-Inter. Ocajna utakmica. Trebao sam gledati reprizu Sheffield Wednesday vs Middlesbrough, kapiram da bi bilo zabavnije

                          Comment


                          • Originally posted by KERSDRS View Post
                            Ne znam da li sam sta gore uradio u poslednjih mesec dana, nego sto sam pogledao Roma-Inter. Ocajna utakmica. Trebao sam gledati reprizu Sheffield Wednesday vs Middlesbrough, kapiram da bi bilo zabavnije
                            Ono sto ima italijanski fudbal, niko nema!

                            Spoiler
                            pa ko voli nek' izvoli
                            Last edited by Condition23; 01-03-14, 23:11.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ono sto ima italijanski fudbal, niko nema!

                              Spoiler
                              pa ko voli nek' izvoli
                              Ovaj sada italijanski i onaj pre Calciopolija nebo i zemlja. Pre sam cekao na pinku ceo dan da bih gledao Calcio u 3 uz pesmu



                              Gostuje Roma Parmi, Adriano unese golmana u gol. To su bila vremena

                              Comment


                              • Hajd' ne pretjerujte sad . Utakmica jeste bila dosta losa , ali u svakoj ligi bude takva s vremena na vrijeme , da se ne lazemo ..

                                Ja ne volim tu raspravu o ligama , koja je jaca i tako to , jednostavno volim da gledam dobar fudbal i to je sve .. Mada je jedina razlika sto kod Engleza mogu gledati bas sve , Norwich - West Ham opusteno , dok Chievo - Sassuolo ili Almeria - Getafe ne bih pogledao , ma nema sanse .. Jedino da cekam oba daju go ili tako nesto za dobre pare , pa da bacim pogled
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X