Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva lopta Miralema za Radju i to je 1:0,dobro se drzala Bologna imao samo Destro jos jedan odlican pokusaj...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Spektakularna lopta Pjanketa , a Radja zabija 1. go za Romu , nadam se od mnogih

      0-3 ovo do kraja , nadam se .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Tarabt <3

        Comment


        • Ne znam sta sve Ikardi treba da uradi da bi zaigrao u startnoj!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Oooooo Janković Boško, Janković Boško, Janković Boško !


            Originally posted by Condition23 View Post
            Ne znam sta sve Ikardi treba da uradi da bi zaigrao u startnoj!
            Ako ode u X Macari je kriv, nema drugog krivca, čovek kao da je jeo bunike.

            Comment


            • Ode tiket.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Comment


                • Milan na marokanski pogon

                  Nisam gledao , ali odgledat cu snimak , dobro ovo izgleda , napreduju i to dosta ..

                  Taarabt u Milanu igra svaku po 90 , a u Fulhamu i QPR-u cesto klupa bio , kakvi se sve idioti bave trenerskim poslom

                  Bravo za doktora Clarencea

                  Za Adila jos jednom moram reci , rijetko koji stoper ima takav " njuh" za postizanje golova , brat moj <3
                  Last edited by Dale; 23-02-14, 16:10.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Dosao je Walter jebao Interu mater...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Vezale se dvije pobjede u Serie A.

                      Iz utakmice u utakmicu vidi se pomak za koji je zasluzan doktor.

                      Spoiler

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Milan na marokanski pogon

                        Nisam gledao , ali odgledat cu snimak , dobro ovo izgleda , napreduju i to dosta ..

                        Taarabt u Milanu igra svaku po 90 , a u Fulhamu i QPR-u cesto klupa bio , kakvi se sve idioti bave trenerskim poslom

                        Bravo za doktora Clarencea

                        Za Adila jos jednom moram reci , rijetko koji stoper ima takav " njuh" za postizanje golova , brat moj <3
                        Stvarno mnogo veliki veprovi oni tamo u PL, ne ceni se tamo majstorstvo, tamo jedino da si brz kao vetar, da si robot po automatizmu, bar u ovim manjim klubovima. Pa tamo ni Ruiz nema mesto, Brajan Ruzi zvani "oko pevaj dok me gledaš", no jbg, ne odgovara takvim igračima koji igraju na svoju ruku ta liga i to je to. Hvalio Brajko Tarabta još dok je bio u Č-šipu, kidao za KPR, sprdao ligu, zvao ga ja jedinim majstorom u Koka-Kola ligama. Vrhunski dribler, vrhunski tehničar, vrlo atraktivan, lepo ti da ga gledaš, uživaš.

                        Originally posted by AK47 View Post
                        Dosao je Walter jebao Interu mater...
                        Vala jeba im mater, Ikardi dečko im donese 4 boda koji su jednakost sa 12 ovih u manjim mečevima, donese im X sa najjačom ekipom i 3 iz gostovanja na kome najjača ekipa popije 4 komada i opet klupa. Dakle kazni te ako ništa Bog, nećeš pobediti Kaljari, igraćeš X na Meaci kao i njegov prethodnik nastavnik fizičkog Stramaćoni plačipička. Stvarno mi nekada ti treneri nisu jasni, kao da namerno protiv sebe idu.
                        Last edited by Brajkula; 23-02-14, 16:40.

                        Comment


                        • Za ovo vrijeme u Interu bas se stekao utisak da je Mazzari veliki ziheras,ima nekakav strah covjek da nesto promijeni...

                          Prokockali su finu sansu da skroz pridju Fiorentini jer je vrlo moguce da ista kiksa sutra u gostima protiv ove sezone blistave Parme
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Za ovo vrijeme u Interu bas se stekao utisak da je Mazzari veliki ziheras,ima nekakav strah covjek da nesto promijeni...

                            Prokockali su finu sansu da skroz pridju Fiorentini jer je vrlo moguce da ista kiksa sutra u gostima protiv ove sezone blistave Parme
                            Meni se iskreno, bez nekih negativnih emocija prema najvećem rivalu pa da ih zbog toga pljujem i mrzim, nema toga, ista ova sezona kao prethodna, gube bodove gde treba da ih uzimaju i ona se isprse u nekom derbiju iznenade, pa sve po starom, opet u krug. Idu opet oko -30 bodova u odnosu na lidera, što je za klub tog renomea drugu sezonu uzastopno katastrofa, pričam iz ličnog iskustva.

                            Comment


                            • Postave i ambijent na stadionu pred derbi


                              EDIT:

                              Last edited by Brajkula; 23-02-14, 17:09.

                              Comment


                              • Klasika Juventus-Torino derbi, Juve kontroliše tekmu, ovi pokušavaju na kontru. Tevez momenat inspiracije, lep poluvolej iz okreta sa 16 metara dovoljno da Juve od sa golom viška na poluvreme. Inače atmosfera na stadionu odličan 5.

                                Comment

                                Working...
                                X